Jump to content

Anketa subotnje večeri - Imate li tetovažu ?

Оцени ову тему


Broken

Imate li tetovažu ?  

23 члановâ је гласало

  1. 1. Imate li tetovažu ?

    • Nemam tetovažu i ne treba mi.
      14
    • Nemam tetovažu jer je to žig nečastivog.
      1
    • Tetovirao/la sam se u JNA
      0
    • Nemam tetovažu ali razmišljam da se tetoviram.
      6
    • Imam jednu tetovažu
      0
    • Imam više tetovaža.
      1
    • Imam tetovažu a voleo/la bih da nemam.
      1
    • Ovde klikni ako te niti jedna od gornjih opcija ne zadovoljava i ako misliš da je anketa glupa.
      0


Препоручена порука

Ja sam rešio da udarim jedan tatu i to našeg nikad bržeg,jačeg i boljeg precednika u novijoj političkoj istoriji serbije!!!!Ne mogu više dizdržim da ga nosim u srcetu,nek ceo svet zna da ga volem!!!!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Heraklit рече

Ja sam rešio da udarim jedan tatu i to našeg nikad bržeg,jačeg i boljeg precednika u novijoj političkoj istoriji serbije!!!!Ne mogu više dizdržim da ga nosim u srcetu,nek ceo svet zna da ga volem!!!!

Idolopokloniče ! :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Adelaida рече

Meni su super i one indijske tetovaze kanom... to bih isto volela po rukama kao ove npr 

Summer-Easy-Henna-Tattoos-Ideas.jpgHenna-Tattoo-77-765x956.jpg

 

Или нешто на ту фору на женским стопалима ми је такође лепо. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Adelaida рече

Imam tetovazu i mnogo volim mog Jabucila. ( imam istetoviranog pegaza i dala sam mu ime Jabucilo :))) ) Nisam se nikada pokajala zbog tetovaze. 

Image may contain: one or more people and closeup

A sto i da se kajem kad je vrhunska....:sunce:

Koji spoj boja.. dopada mi se ova fotka :)))))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Тихон рече

   Пре десетак година сам ложио тамо неке да имам на десном рамену истетовирану веш машину марке Горење. Кад су питали што баш Горење, рекао сам да је згодно пошто имају развијену сервисну мрежу, што значи и резервне делове. Знате оно -  ако се поквари. Нису могли да нађу ману мојој машини.:laugh1:

jel ova tvoja moderna masina za kucanje sa pristupom internetu takođe marke 

coollogo_com-59981514.gif

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Broken рече

Vladane, imaš li slatko obeležje ?

Znaš li šta je slatko obeležje ? :smeh1:

немам појма благо мени... или тешко мени?? 7896634

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Vladan :::. рече

немам појма благо мени... или тешко мени?? 7896634

Ako pogledaš sliku malih ponija koju si postavio, videćeš da svaki konjić na boku ima neki znak, kao malu tetovažu (kad smo već na ovoj temi :D). To je slatko obeležje. Poni ga dobija tako što se ono samo pojavi u onom trenutku kad on/ona shvati šta ga to čini posebnim u odnosu na druge ponije. Slatko obeležje je simbol te posebnosti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Broken рече

Ako pogledaš sliku malih ponija koju si postavio, videćeš da svaki konjić na boku ima neki znak, kao malu tetovažu (kad smo već na ovoj temi :D). To je slatko obeležje. Poni ga dobija tako što se ono samo pojavi u onom trenutku kad on/ona shvati šta ga to čini posebnim u odnosu na druge ponije. Slatko obeležje je simbol te posebnosti.

аааа сада капирам у чему је проблем и ја немам појма о чему причаш... немамо тв скоро пет месеци па сам заборавио градиво :)) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Heraklit рече

Taman da ti Vladan stavite po jedno,ti Bosiljčića on Palmicu pa kad god se setite svoje posebnosti samo da izbiju na koži :))

а ти да ставиш папу римског па само да скакуцкаш по кући кад ти засветли... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Gogić рече

12:smeha: bas ste me lepo nasmejali sa ovim ponijima.

 

а ти немаш фили коњиће по кући??

не знаш шта пропушташ... када се коленом набодеш на неког од њих док ноћу покриваш децу... $%&%@$*  "милина"... :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Heraklit рече

Taman da ti Vladan stavite po jedno,ti Bosiljčića on Palmicu pa kad god se setite svoje posebnosti samo da izbiju na koži :))

Мислиш да је моје слатко обележје то што Босиљчић личи на мене ? Никако. Имам ја много више посебности.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...