Jump to content

Шта једете у овом тренутку...?


Препоручена порука

@Дејан

Брате, забрањен пасуљ?! Није то добро, то је за људе који превише брину о изгледу свог тела. Ај пиво још и разумем, стварно гоји али житарице и махунарке, то већ не. 

Иначе, управо сам појео гирос са цацикијем, кечапом, црвеним луком и зеленом салатом. :D

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 25.11.2021. at 23:34, Н И Н Е рече

@Дејан

Брате, забрањен пасуљ?! Није то добро, то је за људе који превише брину о изгледу свог тела. Ај пиво још и разумем, стварно гоји али житарице и махунарке, то већ не. 

Иначе, управо сам појео гирос са цацикијем, кечапом, црвеним луком и зеленом салатом. :D

Измеђуосталог је и за људе који би да скину 20 кила, јер колена више не могу да изнесу терет.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Дејан рече

Измеђуосталог је и за људе који би да скину 20 кила, јер колена више не могу да изнесу терет.

Ок, то да али она докторка је о томе  причала као да је најздравија исхрана. Такав сам стекао утисак.

Spes mihi prima Deus.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Н И Н Е рече

Ок, то да али она докторка је о томе  причала као да је најздравија исхрана. Такав сам стекао утисак.

Не бих да судим да ли је најздравија, то ће време показати. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

sve-tajne-cvaraka-jednog-od-najvecih-specijaliteta-hercegovine.jpg

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пијемо водњику управо, по рецепту Јована Мемедовића....ја правила .:D

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Grozdje -akvarel -- Mali oglasi i prodavnice # Goglasi.com

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pašteta od pasulja i pečenog kikirikija i neizbežna NJ.V. PAPRIKA!Слика може припадати воће и у затвореном

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Плаво Небо рече

Реци рецепт :mahmah:

Pečen kikiriki samleti u jakom blenderu ( da bude skoro kao kikiriki puter ). U to dodati kuvani pasulj, so, biber, kurkumu, suvi začin, malo peršuna (to sam ja stavila), i šta god voliš od začina, pa sve to zajedno izmelješ. Probaš i podešavaš ukus sve dok ne budeš zadovoljan. Meni odgovara odnos kikirikija i pasulja, otprilike 1:2, ali to je individualno. Javi utiske, ako budeš pravio.:)

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Лидија Миленковић рече

Pečen kikiriki samleti u jakom blenderu ( da bude skoro kao kikiriki puter ). U to dodati kuvani pasulj, so, biber, kurkumu, suvi začin, malo peršuna (to sam ja stavila), i šta god voliš od začina, pa sve to zajedno izmelješ. Probaš i podešavaš ukus sve dok ne budeš zadovoljan. Meni odgovara odnos kikirikija i pasulja, otprilike 1:2, ali to je individualno. Javi utiske, ako budeš pravio.:)

Хвала, хоћу :mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Лидија Миленковић рече

Pečen kikiriki samleti u jakom blenderu ( da bude skoro kao kikiriki puter ). U to dodati kuvani pasulj, so, biber, kurkumu, suvi začin, malo peršuna (to sam ja stavila), i šta god voliš od začina, pa sve to zajedno izmelješ. Probaš i podešavaš ukus sve dok ne budeš zadovoljan. Meni odgovara odnos kikirikija i pasulja, otprilike 1:2, ali to je individualno. Javi utiske, ako budeš pravio.:)

А јеси ли пасуљ на неки посебан начин кувала или класично на води са запршком само да буде гушће?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...