Jump to content

Препоручена порука

Помаже Бог, 

Занима ме да ли неко има линкове или видео фајлове (пун комплет) од емисије која се емитовала, или и даље емитује на РТС2 у оквиру емисије под називом чини ми се "Верски Мозаик Србије" са поднасловом "Тумачење Јеванђеља по Матеју" а чији гост или може се рећи водитељ-тумач је био др. Владан Таталовић професор на ПБФ-у? 

За сад једино што сам успео да пронађем јесу видео клипови истоимене емисије на следећем линку: 

Међутим, плејлиста није комплетна и поједини видео снимци су половичног карактера, као нпр. следећи:

Трагао сам и у архивима на РТС-у међутим безуспешно. Чини ми се да се емисија не може поново прегледати, као што многе друге то могу на сајту РТС-а. 

 

Хвала свима на уложеном времену и труду да прочитају ову поруку.

 

Свако добро од Господа,

Марко Брзак

Н. Бечеј 

16.12.2018.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Добро би било да неко ово има, али тешко... да може да се нађе због копирајта РТС-а

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јеси ли пробао да се пријавиш на РТС планету? Имају баш велику архиву. Неке емисије које нисам нашао на yt, нашао сам тамо. Можда има и ово што тражиш. Није ми компјутер при руци да ти кажем, али пробај. Бесплатна је пријава.

Не брините се, дакле, за сутра; јер сутра бринуће се за се. Доста је сваком дану зла свога.

(Мт.6, 34)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала Бане на предлогу, међутим и то сам нажалост пробао. Нисам успео да пронађем претходне епизоде и да их поново погледам. У питању је Емисије "Верски Мозаик Србије". Пронађем је у претрази, али само емисију која је емитована тог дана, нпр. недељом се емитује и за наредну недељу видим следећи клип као најаву. То је све што сам ја успео. Тражите и ви, можда пронађете. Нек је са срећом.

Свако добро од Господа,

Марко

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...