Jump to content

Мудрости оца Јовице

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 9 минута, Nikola Stojanovic рече

@Liga Džentlmena Ma kakve privatne poruke, ne zovem je ja da je kidnapujem. Sta ima tu da krije! Ajde jasi taj tvoj auto, sto se mnogo hvalis njime i za vikend se vracas kuci sa mladom! :D:D Ima da bude veselje ebalo tutku. 

Ma cim da se hvalim, auto star 20 godina. ?

  • Оплаках :)) 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Gogić рече

Pomesaju se emocije, pa nada, pa onda ignorises tu intuiciju ...i eto sad osedeh i omudrih.1324_womens

Uh, Pa koliko je to sedih vlasi? 

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Gogić рече

Mudro , mudro :ok:

Godina mi je 40, a sede odavno prestah da brojim:ani_biggrin:

Oh pa najbolje godine. ? Ma ima resenje i za sede, sad su sve boje u modi, znas ono sve mi boje lepo stoje. ??

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Ana B. рече

To su one koje dobro izgledaju, a to negde znaci da vode racuna o sebi... Nisam devojcica inace bih bila veselija...

Meni izraz “riba” deluje bezlično i kao svođenje žene na objekat ili mehanizam, pa mi je čudno kada žene ili devojke, prihvatajući i koristeći taj izraz, ne samo da pristaju da budu tretirane kao objekti, nego čak i same sebe svode na objekte.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Bojan* рече

Meni izraz “riba” deluje bezlično i kao svođenje žene na objekat ili mehanizam, pa mi je čudno kada žene ili devojke, prihvatajući i koristeći taj izraz, ne samo da pristaju da budu tretirane kao objekti, nego čak i same sebe svode na objekte.

Dobro onda macka :)))

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bas si Đentlmen:naklon:

sto se tice godina , one su uvek najbolje u kojim god da si. 

A u fazi sve mi boje lepo stoje ,bila pre 20godina :smeh2:                                           ...sad su to mirniji tonovi :D

 

Gori izraz od ribe, macke je "treba" :ani_biggrin: 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ana B. рече

onda macka

Famme fatal :1405_love:

  • Хахаха 1

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 32 минута, Gogić рече

Bas si Đentlmen:naklon:

sto se tice godina , one su uvek najbolje u kojim god da si. 

A u fazi sve mi boje lepo stoje ,bila pre 20godina :smeh2:                                           ...sad su to mirniji tonovi :D

 

Gori izraz od ribe, macke je "treba" :ani_biggrin: 

Moras sacuvati duh mladosti, rekose nam da budemo kao deca. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Divno...

50793853_1185231804969941_8624431928235261952_n.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 31.1.2019. at 7:05, Anika рече

Mozda je mislio da ce covek upasti u gordost, duhovnu obmanu i pomisliti da je veliki i znacajan duhovnik... Ne znam, pretpostavljam da je na to mislio.

Баш тако! Тај свештеник може врло лако упасти у духовну обману да је велики духовник-беседник-старац-штагод. И исто тако, подједнако опасно, верници могу пасти у духовну обману да је тај свештеник велики духовник-беседник-старац-штагод. Врзино коло младостараштва - никоме није препоручљиво да се у њега хвата, да се не би мудрост просула у бару лудости.

"В церкви смрад и полумрак..." (В. Высоцкий, Моя цыганская)

"Утопија је место где се рађају секте и расколи" (ђакон Андреј Курајев)

--- Упокој, Господи, души усопших раб твојих: дједа мојего Мирослава, оца мојего Слободана. ---

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Иван Недић рече

Баш тако! Тај свештеник може врло лако упасти у духовну обману да је велики духовник-беседник-старац-штагод. И исто тако, подједнако опасно, верници могу пасти у духовну обману да је тај свештеник велики духовник-беседник-старац-штагод. Врзино коло младостараштва - никоме није препоручљиво да се у њега хвата, да се не би мудрост просула у бару лудости.

Primedba je na mestu. 

Imacemo to u vidu. Ti se brate opusti. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

received_2267795323548099.jpeg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...