Jump to content

Препоручена порука

Pomaze Bog svim clanovima foruma (naravno i oni koi i nisu svima).

Potrebna mi je pomoc. Imam 13 godina i interesuje me da li bi ja trebao da postim uskrsnji post ako bi postio "blazi" nacin posta od 28 novembra do 7 januara pa da se pricestim. Sad da li da postim uskrsnji post ako bi se pricestio 7 januara . Hvala

(Inace da znate postim skoro sve postove. Uvek postimsreda-petak itd ali se dvoumim da li da postim uskrsnji ako se pricestim 7 januara)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 33 минута, matija_ рече

Pomaze Bog svim clanovima foruma (naravno i oni koi i nisu svima).

Potrebna mi je pomoc. Imam 13 godina i interesuje me da li bi ja trebao da postim uskrsnji post ako bi postio "blazi" nacin posta od 28 novembra do 7 januara pa da se pricestim. Sad da li da postim uskrsnji post ako bi se pricestio 7 januara . Hvala

(Inace da znate postim skoro sve postove. Uvek postimsreda-petak itd ali se dvoumim da li da postim uskrsnji ako se pricestim 7 januara)

Матија, питај свог свештеника шта да радиш и како ти он каже ти тако уради.

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пости најблаже што можеш и причести се на здравље и спасење да ти буде и да са својом породицом лијепо прославиш Божић.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ivan Marković рече

Матија, питај свог свештеника шта да радиш и како ти он каже ти тако уради.

(Навико сам да пишем на латиници писаћу оф сад на ћирилици) Хвала на одговору. Бог ти помогао. Проблем је што вероватно моја породица сматра да сам млад али кад мало остарим ићи ћу и у цркву сваке недеље сад не могу јер би то мојој породици сигурно то било чудно и ако ми славимо Крсну Славу

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, о.Небојша рече

Пости најблаже што можеш и причести се на здравље и спасење да ти буде и да са својом породицом лијепо прославиш Божић.

Хвала на одговору.Такође. Бог ти помогао. Хоћу гледам тако и да радим

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...