Jump to content

Михаило Меденица: Није важно где је Вучић седео, већ где стоји?

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 12.11.2018. at 16:19, obi-wan рече

@Поуке.орг инфо 

Znaci, ipak nas je izdao... c, c, c...

https://rs.sputniknews.com/radio_sputnjik_info/201811131117818148-vesti-uzivo-radio-sputnik/

 

 

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 54
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

@obi-wan Немој бити  наиван и све на прву лопту.  Исто ти важи савет и за неке друге теме, на пример оно у вези одлуке Сабора.  Свакако да је  неиритирајуће и боље  да УПЦ МП тражи сазивање свеправославног сабора за решење насталог проблема, а не  СПЦ. Заиста је испод сваког ниподаштавање када се спрдаш са Њеним ставом који се своди на храбар и нелицемеран апел. Што се тиче конкретно теме, доказ си да су ови довођењем Тачија  на обележавање стогодишњице завршетка Првог светског рата у Паризу успели у постизању свог тренутног  циља - да свет и Србија посумња  у то да Русија чврсто стоји иза Србије.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ставили  Вучића на запећак... Па наравно када су видели шта у ствари ради све време, али доцкан,  Косово им враћа  у СБ УН, а потом иде ресетовање... Ставили би  они и њега у први план да нису схватили какву политику воду.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

...прилог: мајонез и кечап.

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Благовесник 

Da mi je tvoja pamet samo 2 dana, da se odmorim k`o covek...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

:smeh1: Браво!

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Обрукали су се за сва времена са овим. Ово је све намерно урађено као притисак за признавање Косова. Унапред су планирали да испадну скотови и да се после шатро извине. Само још један доказ колика су стока политичари свих фела и боја.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Све што је потребно је бојкотовати нељуде.

Мо`ш мислити, месецима и годинама спремали свечаност - а онда двапут се случајно зезнули.

Ово само АВ може да прогута (или прогура?).

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Јанко рече

Све што је потребно је бојкотовати нељуде.

Мо`ш мислити, месецима и годинама спремали свечаност - а онда двапут се случајно зезнули.

Ово само АВ може да прогута (или прогура?).

Isto ja napisao na mom fb, i isprozivase me neki sto ih svrbi svasta-nesto.

"Blago coveku koji ne ide na vece bezakonicko"... sta cemo mi medju tim antihristima? Dobro je sto niko normalan odavde nije bio u tom prvom redu, to je za moj pojam znak da nas Bog itekako jos gleda i ceni nase trpljenje. A to `de je tacno bio AV vazno je koliko i lanjski sneg, ionako sam po sebi bruka sve te mucene junake, koji su prolivali krv na hektolitre da bi sad on i ekipe oko njega po svemu tome popiskavali svaki dan.

Ovako je bilo i precima i Bogu po volji.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 14.11.2018. at 13:15, obi-wan рече

Isto ja napisao na mom fb, i isprozivase me neki sto ih svrbi svasta-nesto.

"Blago coveku koji ne ide na vece bezakonicko"... sta cemo mi medju tim antihristima? Dobro je sto niko normalan odavde nije bio u tom prvom redu, to je za moj pojam znak da nas Bog itekako jos gleda i ceni nase trpljenje. A to `de je tacno bio AV vazno je koliko i lanjski sneg, ionako sam po sebi bruka sve te mucene junake, koji su prolivali krv na hektolitre da bi sad on i ekipe oko njega po svemu tome popiskavali svaki dan.

Ovako je bilo i precima i Bogu po volji.

A gde je zakoničko veće uzgred budi rečeno?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 13.11.2018. at 22:45, Благовесник рече

@obi-wan Немој бити  наиван и све на прву лопту.  Исто ти важи савет и за неке друге теме, на пример оно у вези одлуке Сабора.  Свакако да је  неиритирајуће и боље  да УПЦ МП тражи сазивање свеправославног сабора за решење насталог проблема, а не  СПЦ. Заиста је испод сваког ниподаштавање када се спрдаш са Њеним ставом који се своди на храбар и нелицемеран апел. Што се тиче конкретно теме, доказ си да су ови довођењем Тачија  на обележавање стогодишњице завршетка Првог светског рата у Паризу успели у постизању свог тренутног  циља - да свет и Србија посумња  у то да Русија чврсто стоји иза Србије.

Samo da ne bude baš onako čelično čvrsto ko 99.....kad smo pobedili,i kad smo slavili mir,koji izgleda danas i ne volimo baš toliko...al slava Rasiji....:citac:

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 16.11.2018. at 0:29, Кратос рече

A gde je zakoničko veće uzgred budi rečeno?

Gde god su ljudi normalni ljudi, i drze se svih onih temeljnih vrednosti koje vecito vaze za normalne ljude.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...
On 13.11.2018. at 22:53, Благовесник рече

Ставили  Вучића на запећак... Јок, наградиће нас! Ставили би  они и њега у први план да нису схватили какву политику води. Видели шта у ствари ради све време, али доцкан,  Косово им враћа  у СБ УН, а потом иде ресетовање... 

 

On 13.11.2018. at 23:22, obi-wan рече

@Благовесник 

Da mi je tvoja pamet

samo 2 dana,  da se odmorim

k`o covek...

Паметнице, шта да ти радим, бивши вероучитељу, када си толико паметан а не оволико глупав као ја и мени слични! ne_shvata

 

 

 

:smeh1:

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

naslovna.jpg

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Благовесник рече

бивши вероучитељу

Bolje bivsi veroucitelj koji misli glavom, nego aktuelni pop koji je zombiran i zaslepljen samim sobom.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...