Jump to content

Ко стварно жели брак а ко само да прича о томе?

Оцени ову тему


Flojd

Препоручена порука

пре 1 минут, Maja Pavlovic рече

Moram ovde da pozdravim teoriju o.Jovice: "Pomoli se za ono najbolje za tebe".

Kad upoznas osobu sa kojom mozes da budes svoj, kad se osecas puno bolje u svojoj kozi zbog te osobe, kad ti samo njegova blizina znaci...kad je to obostrano... onda nema dalje!

 

Tvrtko kad bi nasao takvu osobu odbio bi da povjeruje sebi i svojim osjecanjima:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Maja Pavlovic рече

Moram ovde da pozdravim teoriju o.Jovice: "Pomoli se za ono najbolje za tebe".

Kad upoznas osobu sa kojom mozes da budes svoj, kad se osecas puno bolje u svojoj kozi zbog te osobe, kad ti samo njegova blizina znaci...kad je to obostrano... onda nema dalje!

 

Amin sve je tako.

A jos ako imas blagoslov, heh al mora blagoslov bit poslat po pravom izaslaniku.?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ana B. рече

Ok da trpis, al prvo treba neko da te privuce na osnovu neceg, pa da i pozelis da trpis. Ako je brak samo racun onda mi ni ne treba...

Ana, pored prave osobe nista na trpis. Sve sto radis, radis sa ljubalju tj zavolis. Pricaj sa ljudima koji imaju dobar brak. Oni ne trpe oni vole mane druge osobe. Sjajno je kad se druzis sa ljudima koji su u braku saznas mnoge stvari vezane za brak.

I naravno pratis " Mudrosti o Jovice". ?

A da, srecan ti dan ( ne) srecno zaljubljenih. Hihi

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

@Liga Džentlmena  Hahahaha, ljudi moji na niske sam grane spao kad moram ovo da vas pitam. Verujes li ti u reinkranaciju? :D:D

 

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Nikola Stojanovic рече

@Liga Džentlmena  Hahahaha, ljudi moji na niske sam grane spao kad moram ovo da vas pitam. Verujes li ti u reinkranaciju? :D:D

 

Jok.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Gogić рече

Sta mu ucini @Liga Džentlmena , pa covek razmislja o reinkarnaciji?! :)))

Vidim ja za jedno 5 god. Liga - kako da se ozenite, bracni saveti...:aplauz:

 

Moze bit ali ne mora. :)))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

" Телесна жудња у браку помаже духовној. То је тешко објаснити. Али у браку телесна жудња постаје духовна, преображава се. Не знам како да ти то опишем. Мало по мало брачни парови се много сједињују кроз телесну и духовну жудњу и нема потребе за телесном. Али да би било тако, треба да напредују према духовној. Телесна жудња није само ради рађања деце. Она помаже духовној. Али све то у браку са благословом и благошћу Божијом. Однос изван брака се мења и постаје мучење. Збуњује и мучи људе. " Боље да те нисам упознао." Често кажу - опекао сам се.

Док свако од њих гради своју личност, напредује, раде, стварају и сједињују се и луди су једно за друго а да то не говоре. Чак и када су разједињени. Тако некако бива и са Богом. Божанска љубав је нешто друго. Као грчки језик. Чини се да личе старогрчки и новогрчки. А суштина је веома различита, личе само наизглед. " С. Порфирије.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, mitq2000 рече

A kako uci u brak ako sam ruzan i ako sam bio zlostavljan od vrtica do faksa,pa mi je drustveni status 0 a opet sam pravoslavan?

Najbitnije je da ostaviš dobar prvi utisak!

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Govor 008.m4a

Ova opcija je za svaku preporuku. :)))

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...