Jump to content

Препоручена порука

пре 1 минут, Liga Džentlmena рече

Znaci dlaku da menjam. E sad cud ne mmoram, pametna dlaka bezi sa lude glave. :smeh1:

Мудро збориш братеуу :) 

Кад погледам шта ми Је све дао и није дао, знам да ме много воли.  :0212_rolleyes:

  • Хахаха 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Милош Стевановић рече

Јесен је време за лињања, пресвлачења и разна друга скидања :)

Fakat...

  • Хахаха 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 19.10.2018. at 23:27, Таша рече

Ima, motika. 

U tom slucaju drziti se samo proverenih recepata.

Cek da vidim sa koje strane da pocnem. ?

 

20181020_215546.jpg

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Liga Džentlmena рече

U tom slucaju drziti se samo proverenih recepata.

Cek da vidim sa koje strane da pocnem. ?

 

20181020_215546.jpg

Овај каберне на крају сигурно, вранац не мора сад, врњци уз вино по гутљај, мастика једна на почетку,  а ово друго не знам шта је.

Наравно болоњезе као подлога и квалитетно друштво и ето.. Није много :)

  • Радостан 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...
  • 6 months later...
пре 2 часа, Милошшш рече

Portal o prirodnom lečenju koji uređujem

https://prirodni-lek.rs/

https://www.facebook.com/portalprirodnilek/

Imal nesto sto ne uredjujes???

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 29.12.2018. at 13:21, Natasenka рече

šta misliš o eglonilu? kakvo je tvoje mišljenje da se takav lijek dadne za opuštanje želuca? 

Da mi nije bilo eglonila i omeprola na znam da li bih preživela kad mi je po drugi put pukao čir na želucu.

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Za koe sluzi taj egalon? Xd De si batico, koe je najbolje za mamurluk, tedo zaginem danas , mlad! Cuo sam da je limun i mleko, jer se redukuje pepsin, kad se olindram. :D:D

,,Ne kudi nista sto je ljudsko. Sve je dobro, samo ne svuda, ne uvek i ne za svakoga." :D:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Miloše, smeju li lekovi i alkohol da se konzumiraju istovremeno ili u kratkim vremenskim razmacima  ??? Verovatno je odgovor ne, (uopšte gledano) ali opet da pitam... Tebe ovde svi nešto pitaju jer si otvorio takvu diskusiju, a možda ti želiš nekog nešto da pitaš (ocenjujući to po naslovu odeljka...) :mahmah:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Гагић Треба избегавати алкохол уопште, а поготову са лековима. Постоје различите интеракције одређених лекова и алкохола и ниједна није позитивна.

Алкохол никоме ништа није добро донео, него сви јуримо да надокнадимо то што немамо у себи, онај осећај опуштености и среће.

Па ето, да те питам да ли пијеш неке лекове, видим да си млад?

 

 

  • Свиђа ми се 1

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Милошшш рече

@Гагић Треба избегавати алкохол уопште, а поготову са лековима. Постоје различите интеракције одређених лекова и алкохола и ниједна није позитивна.

Алкохол никоме ништа није добро донео, него сви јуримо да надокнадимо то што немамо у себи, онај осећај опуштености и среће.

Па ето, да те питам да ли пијеш неке лекове, видим да си млад?

 

 

Ma može sigurno malo ponekad...na radost ;). Nisu baš svi lekovi tančno u nulu . Koji sat pre ili posle ... do jedne "porcije" ... do dva-tri puta godišnje. Slava, Božić, Uskrs...????

Šala mala.

"Drži svoj um u adu i ne očajavaj"

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.7.2019. at 21:35, Гагић рече

Miloše, smeju li lekovi i alkohol da se konzumiraju istovremeno

Смеју, сем ако не пијеш "Пентраксиле" (српска урбана легенда) 12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.7.2019. at 20:14, Лидија Миленковић рече

Da mi nije bilo eglonila i omeprola na znam da li bih preživela kad mi je po drugi put pukao čir na želucu.

Мени једном преписали тај еглонил и, да простиш, кренуле да ме боле сисе од њега, чак ми и млеко изласило из истих. После прочитам у упутству да стварно постоји да нуспојава... :blush:

porukom-dobrote-nahrani-gladnog.thumb.jpg.e6722ef9e536dc201ac006f5bb88acb0.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@sanja84 @Милан Ракић 

Тако ми долазе пацијенти да питају да ли смеју да се алкохолишу ако пију лекове, као иду на неко весеље.. Кажем не може, а они крену да из мене извлаче оно што желе да чују и то да их убедим зашто то тако може.. :) 

cool.lie.talker

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...