Jump to content

Маните се љубави, ко би да се жени? Удаје?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Људи схватите једном :) нису вам ово француски дворови да се играте игрица и шалите  са  мушко женским односима.....то су вам бре озбиљне ствари :smeh1:

Озбиљно, уозбиљите се, ово  је ришћански форум , а не Стендалове анализе љубави и м/ж односа. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ко ли су ти препособни :ani_biggrin:

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 48 минута, Mali Marko рече

Mator sam ja za Silviju. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 часа, Liga Džentlmena рече

А ти би сам да исценираш тај део?

Ne nego ne zelim svoj scenario, hocu da mi vi promesate karte, moje je da odem na pice... PS. Brak iz ljubavi i sa strasnom zeljom, je brak sa problemima ozbiljnije prirode 100%.. Zaista ne znam ko je posle strasne veze u danasnje vreme opstao posle u braku...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Vegeta рече

Ne mora da bude. Muško orbitiranje je svakako patetično i nepoželjno, ali žensko ne mora da bude. I najbolje mogu to da rade kad se zaljube.

"Zar ne vidiš mali, sve u meni igra, okrećem se oko tebe, vrtim se ko čigra...". :)))

Poezija Miloša Bojanića...PA KAŽE :smeh1:

https://youtu.be/0P5dO8TptQQ

Čoveče al je ovo matoro :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Ivan1984 рече

Ne nego ne zelim svoj scenario, hocu da mi vi promesate karte, moje je da odem na pice... PS. Brak iz ljubavi i sa strasnom zeljom, je brak sa problemima ozbiljnije prirode 100%.. Zaista ne znam ko je posle strasne veze u danasnje vreme opstao posle u braku...

Jedno bez drugog ne ide. Mora biti i strasti i ljubvi. ?

Ovo je vise ovde zafrkancija. U svakom slucaju moras sam i da trazis, eno je kana pa srecno. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Рапсоди рече

Људи схватите једном :) нису вам ово француски дворови да се играте игрица и шалите  са  мушко женским односима.....то су вам бре озбиљне ствари :smeh1:

Озбиљно, уозбиљите се, ово  је ришћански форум , а не Стендалове анализе љубави и м/ж односа. 

Može roman da se piše 1324_womens

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Liga Džentlmena рече

Jedno bez drugog ne ide. Mora biti i strasti i ljubvi. ?

Ovo je vise ovde zafrkancija. U svakom slucaju moras sam i da trazis, eno je kana pa srecno. ?

A Kana je inače klub samaca :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Ana B. рече

A Kana je inače klub samaca :smeh1:

Значи ми што нисмо у кани, ми нисмо сами?:drugarstvo:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Vegeta рече

Ona se vrti ko čigra, ali on je taj koji orbitira. Primer kako ne treba.

Jes, po novim zakonima mz odnosa. Zato su mnogi i sami. ? Ne mogu da udju u tok sa novonastalim okolnostima.

Nekada su muskarci bili lovci i jurili obletali oko "zrtve," sada je drugacije. A sada sto smo nedostupniji i hladniji to smo pozeljniji. Steta, promenila se pravila igre. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...