Jump to content

Маните се љубави, ко би да се жени? Удаје?

Оцени ову тему


Препоручена порука

Управо сада, Vegeta рече

U poređenju sa mnom, sve ste vi prepodobne, čak i pinkovke. :)))

Дете, иди попи млекце па у легу и не лупај... тим вратима

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Vegeta рече

pogotovo ne odavde.

šta fali devojkama na ovom forumu?! I šta je po tebi prepodobna devojka?

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Џуманџи рече

Sta the feck dzumandzi?

Edit: @Lady Godiva, kazu da kad 2 osobe istovremeno koriste forum, da su srodne duse <3 :D

Или да су рекламе па се чека да почне филм. :D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vegeta рече

Dijanini pokušaji povezivanja.

Napisao si u mnozini, greska vrv, nevamind. :)

Управо сада, Lady Godiva рече

Или да су рекламе па се чека да почне филм. :D

Neka bude tako... :D

Измењено од Џуманџи

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vegeta рече

Crkvene vernice, sa maramama.

Imas losu sliku o takvim devojkama. Ako one nose maramu u Crkvi to je njihova sloboda, i ne mora da znaci da su "prepodobne" 

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Vegeta рече

To sam napisao samo da bi prekinuli da me povezuju sa devojkama sa ovog foruma - prvo Džumandži, pa Godiva, pa sad i Lubenica... Nikada neću biti ni sa jednom prepodobnom, pogotovo ne odavde.

Тебе изгледа баш погађа што те на неком форуму на интернету неко кога никад ниси видео 'повезује' са другим особама које такође никад ниси видео?  :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, kordun рече

volioi bi da znam kako se osjeca ta druga strana, posto me prosle sedmice neko zajebo za ogromne pare, neko kog sam spasio vise puta u zivotu, nema veze sa ljubavi, muskarac je u pitanju,  ali ima veze sa iskoristavanjem tudje dobrote

Vrati se sve...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 часа, Никола Крушић рече

IMG_3462.JPG
Сутра Ужице, јављајте се ако има неког emoji4.png

Кад, где? Имам часове до 10:15...

Ако ме жена не потера за БГ да је покупим из болнице, радо пијемо пићенце... Не знам човека ал' сам дружељубив :)))

  • Свиђа ми се 1
"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Vegeta рече

Crkvene vernice, sa maramama.

Васа и његове фрустрације.

Прво замишља веренице форума, па кад се нађе са цуром ту фикцију користи као фантазију у кревету. Весела цура, не зна да је Васа у сред акције кад зажмури замишља са марамом... :)))

Шалу на страну, њих двоје су само нашли модел како да прескоче све своје сочињене баријере и оголе се пред оним другим. Чекам крај приче, да видим дал' ће се узму (моја прогноза :) ).

 

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Кад, где? Имам часове до 10:15...
Ако ме жена не потера за БГ да је покупим из болнице, радо пијемо пићенце... Не знам човека ал' сам дружељубив :)))

Кад завршим са послом, јављам се, али највероватније вечерас тек :)

Са вером у Бога

За крст часни и слободу златну!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, GeniusAtWork рече

Тебе изгледа баш погађа што те на неком форуму на интернету неко кога никад ниси видео 'повезује' са другим особама које такође никад ниси видео?  :) 

Ako se vodite tom logikom, onda se i ove cure nepotrebno pecaju na njegove komentare o prepodbnosti. :smeh1:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

Ako se vodite

Opa, pocelo persiranje... :D

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

onda se i ove cure nepotrebno pecaju na njegove komentare o prepodbnosti. :smeh1:

1. @ronin je musko.

2. Niko osim Vegete nije obrazlozio da nesto pise "da bi drugi prestali da"... Razmisljaj.

"You know something is messed up when you see it"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Џуманџи рече

Opa, pocelo persiranje... :D

1. @ronin je musko.

2. Niko osim Vegete nije obrazlozio da nesto pise "da bi drugi prestali da"... Razmisljaj.

 

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Fakat ova konverzacija izmedju Vegete i ostalih cura izgleda ovako:  Decko nece da se zeni a jos manje zeli devojku koja je po njegovom ukusu " prepodobna" ( nosi maramu, suknju, moli se, i uzdrzava se u postu - sto rade hriscanke) a one se trude da dokazu kako one nisu takve i zele da promene Vegeti glediste.:)))

A u sustini Vegeta se samo sprda jel mu dosadno. ?

A Rondza, brani takve devojke i ne dobi covek ni jedan. E bre zene, zene..  :nene:

Nego bre vrnite se na temu. Ko ce se zeni i udaje, slabo se ko izjasnjava. ?

 

 

  • Свиђа ми се 1

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Liga Džentlmena рече

Fakat ova konverzacija izmedju Vegete i ostalih cura izgleda ovako:  Decko nece da se zeni a jos manje zeli devojku koja je po njegovom ukusu " prepodobna" ( nosi maramu, suknju, moli se, i uzdrzava se u postu - sto rade hriscanke) a one se trude da dokazu kako one nisu takve i zele da promene Vegeti glediste.:)))

A u sustini Vegeta se samo sprda jel mu dosadno. ?

A Rondza, brani takve devojke i ne dobi covek ni jedan. E bre zene, zene..  :nene:

Nego bre vrnite se na temu. Ko ce se zeni i udaje, slabo se ko izjasnjava. ?

 

 

https://youtu.be/VCeJz2z7Oxg

  • Волим 1

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...