Jump to content

Маните се љубави, ко би да се жени? Удаје?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Smaragdni kamičak рече

Sad ste me u pola noći podsetili na čokoladu, baš lepo... :bu:

milka, najneznije iskusenje:smeh1:

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Maja Pavlovic рече

Al' da mi pripomognete da preskocim, ja sam malecka :D

Morate i meni da pomazete. Tj da me pogurate da bi preskocio. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 часа, Vegeta рече

Moja ljubavnica ima više od 30 godina i da razlika nije prevelika, sigurno bih je uzeo za suprugicu, jer je savršena u svakom pogledu - pametna, lepa, suprugicasta...

Cim je takva, ona je sigurno u zabludi da ces je uzeti, tj.zaljubljena je i nada se... ciniti kombinaciju sa onim sto nije materijal za kombinaciju vec vezu i brak je greska, koja ce nekog skupo da kosta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 56 минута, Vegeta рече

Nije, jer smo oboje znali u šta ulazimo još pre nego što smo ušli i da se ta veza završava kada odem iz zemlje.

Чекај, узео би за жену девојку која је пристала на привремену (блудну) везу са тобом (тзв. сех-комбинацију)?

Цениш да је таква девојка ''супругичаста''?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vegeta рече

Bih, uzeo bih, jer da nema te razlike u godinama, možda bih bio zainteresovan da promenim plan i ostanem u zemlji.

Добро то, него чудни су ти критеријуми за ту ''супругичастост''. То је била поента питања.

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Vegeta рече

Bih, uzeo bih, jer da nema te razlike u godinama, možda bih bio zainteresovan da promenim plan i ostanem u zemlji.

al zato ove mlađe neće bludnu vezu, pa nisi zainteresovan :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Vegeta рече

Verna i suprugicasta.

Verna, odana, mudra, sposobna, okrenuta ka deci i porodici. Nisu joj teski kucevni poslovi. Muza voli i postuje, za njega je tu i kad je slab i kad je jak i sreci i patnji. Decu voli i cuva. Racionalna osoba koja ne zahteva previse. Tacno je da je to neki ideal.

Za takvu zenu je potreban i muskarac sa slicnim osobinama, ali sa dominantnijom odlucnoscu i sposobnoscu da obezbedi decu, da ne gladuju.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Vegeta рече

 Budi ono slatko što joj ispuni dan.

:ok:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Vegeta рече

Nema raznih. Samo ona i ja.

Znaš, nije toliko teško koliko ti se čini. Dama šeta sama i umesto da je tvrtneš, da više ne poželi da te vidi, uradi suprotno. Budi ono slatko što joj ispuni dan.

Samo ona ti i bioloski sat :tongue:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Ana B. рече

Samo ona ti i bioloski sat :tongue:

Tik-tak.  Tik -Tk. Evo vec sam se utripovao da pricas o bombonama. :smeh1:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Vegeta рече

Nisam ja autor, samo sam primenio mudrost. :)))

To rade uspesni ljudi a i zene. Primenjuju nauceno. :ok:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Vegeta рече

Verna 

https://www.spartanaculjubavi.com/2014/08/flert-sa-drugima-ekstremno-nepostovanje.html?m=1

Zanimljiv text...

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Vegeta рече

Verna i suprugicasta. Ko kaže da kombinacija ne može da bude monogamna?

Хех, па размисли само какав је ментални склоп некога ко пристаје на секс на одређено време.

У старту је сам себи неверан, јер прави такав компромис, а о верности другоме да не причамо.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Натан, ја разумем шта хоћеш да кажеш. Ја никад не бих ушла у неку комбинацију, кад знаш да нешто нема будућнос́ти, за мене нема сврхе почињати. 

Е сад, они су се нашли, тако одговара обома...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...