Jump to content

“ КВАНТНА ГЕНЕТИКА У СЛУЖБИ ЧОВЕЧАНСТВА- НЕИЗЛЕЧИВЕ БОЛЕСТИ НЕ ПОСТОЈЕ“


Milica Bajic

Препоручена порука

У петак, 19.20.2018. у Руском Дому, др.Петар Гарјајев, у 13ч, улаз је слободан. 

 

https://dijaspora.wordpress.com/2018/09/25/квантна-генетика-у-служби-човечанств/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Гледала и слушала сам неке емисије о његовим открићима и ако се не варам  основна метода његове научне методе је та да се  ДНК у облику физичког поља може ширити неограничено. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 39 минута, Рапсоди рече

Гледала и слушала сам неке емисије о његовим открићима и ако се не варам  основна метода његове научне методе је та да се  ДНК у облику физичког поља може ширити неограничено. 

“Часни суде, јесте то дете моје, ал нисам га ја направио. Његова мајка се без мог знања и одобрења прикачила на фреквенцију моје ДНК.”

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

“Часни суде, јесте то дете моје, ал нисам га ја направио. Његова мајка се без мог знања и одобрења прикачила на фреквенцију моје ДНК.”

Не зезај, што ти је чудно да постоји фантомски еквивалент молекула ДНК. Човек је вршио експерименте дуги низ година и излечио оболеле мишеве, на основу информације  коју је пренео помоћу фантомског  ДНК здравог сродника на оболелог....и шта ту не штима. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Можеш да се смејеш колико хоћеш....човек је молекуларни биолог,  и ти си неки научник :smeh1: ајде шта ту не штима. Јеси ли одгледао  снимке ? 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Квантно" - има

"Руска медицина" - има

"Езотеријски изрази помешани са науком" - има (ФАНТОМСКИ ДНК)

Све што је довољно да просечан Интернет Србин одлепи од среће што ће да живи још триста година минимум.

57ed8623960a6_banerRylah_zpsqgjjkx0v1.jpg.8a2fd97cd3aa7dcd0237c412e2234aee_zpsut3tszcy.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И где нам се изгуби фантомски  научник :smeh1:..када треба да нешто објасни (нама лаицима) који ето верујемо  у лечење незваничним  медицинским методама, њега нема  да нам објасни како смо лаици  и како глупо верујемо. 

  • Свиђа ми се 1

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Није поента  у продужетку младости ( за мене неприметно поглавље његовог излагања) већ је поента у лечењу. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, RYLAH рече

"Квантно" - има

"Руска медицина" - има

"Езотеријски изрази помешани са науком" - има (ФАНТОМСКИ ДНК)

Све што је довољно да просечан Интернет Србин одлепи од среће што ће да живи још триста година минимум.

Мени је овде кључна-наука, рецимо то ме одушевљава  и апсолутно увек ћу дати шансу без икаквих предрасуда ... Макар док се не назовем већим научником од оног кога критикујем или се та иста покаже деструктивном

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Juanito рече

“Часни суде, јесте то дете моје, ал нисам га ја направио. Његова мајка се без мог знања и одобрења прикачила на фреквенцију моје ДНК.”

Iliti što reče jedan fizičar za seminarski rad nekog studenta: " Ovo nije čak ni pogrešno.":)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Нема  паметњаковића да нам укажу где ми то грешимо....односно где  то греши  овај Рус, да ли је сва његова грешка та, што је заправо Рус, немо да се бојите Руса....толико. Нису они уопште много страшни. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево, ја оћу да идем на његово предавање, ајте молим вас  форумски другари ( Хуане и Бранка ) помозите ми да му поставим питање, да га тотално скембам :smeh1: ај будите тако добри, шта да питам, да га питањем патосирам и да сви лепо схвате да је он преварант  и новцемопседнути. Чекам питања. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Juanito рече

“Часни суде, јесте то дете моје, ал нисам га ја направио. Његова мајка се без мог знања и одобрења прикачила на фреквенцију моје ДНК.”

Ко о чему, Хуанито о уштипцима.  :D

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Рапсоди рече

Нема  паметњаковића да нам укажу где ми то грешимо....односно где  то греши  овај Рус, да ли је сва његова грешка та, што је заправо Рус, немо да се бојите Руса....толико. Нису они уопште много страшни. 

Nisam pametnjaković al da pokušam, mada sam objasnila u prethodnom postu. Mora da ga nisi pročitala.

1 hour ago, Рапсоди рече

основна метода његове научне методе је та да се  ДНК у облику физичког поља може ширити неограничено. 

Ovo nije ( čak ni ) pogrešno - besmislica je.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...