Jump to content

SVE O PRIJEMNOM ZA BOGOSLOVSKI FAKULTET

Оцени ову тему


Препоручена порука

када да очекујемо конкурс за 2015 годину

и ако ми неко зна казати какво је стање са бодовима било прошле године (колики је био нејмањи број бодова а да се при томе остварио буџет) и ако има неко да је на факултету у фочи да каже како је тамо стање

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Da li se blagoslov od prosle godine moze iskoristiti ove godine z aupis,mislim da nema rok vazenja ali da proverim ko zna sigurno?I da li za zaposlene zaista profesori ne prave pitanja za nedolazak na svako predavanje ako se iz firme donese potvrda da sam stalno zaposlen?

25 juna moj svet je srusen,izgubio sam jedino bice koje je ceo svoj zivot posvetilo meni-moju majku.Jos uvek sam u soku i bicu celog zivota.Samo se nadam da mi majka sada nije bolesna,da je ne boli nista...Pocivaj u miru moja majko jedina,voleo sam te i volecu te celog zivota,kao sto si i ti volela mene i borila se za mene celoga zivota,hvala ti puno za to.Neka ti je laka zemlja majko moja i neka ti dusa pociva u miru.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Da li se blagoslov od prosle godine moze iskoristiti ove godine za upis,mislim da nema rok vazenja ali da proverim ko zna sigurno?Imam original naravno od prosle godine kada nisam uspeo da se snadjem za novac da platim deo skolarine.I da li za zaposlene zaista profesori ne prave pitanja za nedolazak na svako predavanje ako se iz firme donese potvrda da sam stalno zaposlen?

25 juna moj svet je srusen,izgubio sam jedino bice koje je ceo svoj zivot posvetilo meni-moju majku.Jos uvek sam u soku i bicu celog zivota.Samo se nadam da mi majka sada nije bolesna,da je ne boli nista...Pocivaj u miru moja majko jedina,voleo sam te i volecu te celog zivota,kao sto si i ti volela mene i borila se za mene celoga zivota,hvala ti puno za to.Neka ti je laka zemlja majko moja i neka ti dusa pociva u miru.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Da li se blagoslov od prosle godine moze iskoristiti ove godine za upis,mislim da nema rok vazenja ali da proverim ko zna sigurno?Imam original naravno od prosle godine kada nisam uspeo da se snadjem za novac da platim deo skolarine.

 

Питајте на: [email protected]

 

I da li za zaposlene zaista profesori ne prave pitanja za nedolazak na svako predavanje ako se iz firme donese potvrda da sam stalno zaposlen?

 

Неће бити проблема, има много запослених који студирају.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pitaju me, da li i sa bilo kojim drugim zavrsenim akreditovanim fakultetom nakon OAS i Master studija, bez problema mogu da se upisu doktorske studije na Bogoslovskom fakultetu?

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Ako nekoga zanima imam sve 4 knjige Tomasa Hopka kao nove su,ja sam prepisao sve sta mi je trebalo,kao nove su pa bi ih prodao.

 

Videcu sutra da odem do faksa da vidim d ali mogu da iskoristim blagoslov dobijen jesenas sada za upisni rok.

25 juna moj svet je srusen,izgubio sam jedino bice koje je ceo svoj zivot posvetilo meni-moju majku.Jos uvek sam u soku i bicu celog zivota.Samo se nadam da mi majka sada nije bolesna,da je ne boli nista...Pocivaj u miru moja majko jedina,voleo sam te i volecu te celog zivota,kao sto si i ti volela mene i borila se za mene celoga zivota,hvala ti puno za to.Neka ti je laka zemlja majko moja i neka ti dusa pociva u miru.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Може ли ми неко написати која су питања била ове године на пријемном испиту?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Помаже Бог!

Желим покушати следеће године (2016е) да упишем ПБФ, а да се при том конкуришем и рангирам за буџет и дом. У вези са тиме, да ли ми неко може рећи нешто више о дому? Не могу да нађем неке конкретније информације, као што је су рецимо трошкови самог дома (цена смештаја, храна и слично)? :.mislise. Хвала унапред. :)

Поздрав! :)))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог!

Желим покушати следеће године (2016е) да упишем ПБФ, а да се при том конкуришем и рангирам за буџет и дом. У вези са тиме, да ли ми неко може рећи нешто више о дому? Не могу да нађем неке конкретније информације, као што је су рецимо трошкови самог дома (цена смештаја, храна и слично)? :.mislise. Хвала унапред. :)

Поздрав! :)))

50 Евра смјештај :)

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...