Jump to content

SVE O PRIJEMNOM ZA BOGOSLOVSKI FAKULTET

Оцени ову тему


Препоручена порука

Што се тиче благослова, ја сам га добио за неких недељу дана. Свештенику сам дао сва потребна документа, а он је то проследио даље до владике. Иначе и ја сам из Жичке епархије и благослов сам добио од владике Јована (после Сабора).

Hvala. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог свима! Ево и ја сам релативно нов на форуму и покушаћу да упишем ПБФ ове године. Пријемни нам се полако приближава, још 17 дана. И како вам напредује учење?  :)

Бог помого!

Што се тиче Хопкових књига,проблемам немам. 

Али ме зато општа информисаност мучи из дана у дан.  :.mislise.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pomaze Bog braco.

Mozete li mi reci,nesto vise od toga da je jedan za veroucitelja a drugi za svestenika. Jel ima razlike u trajanju strudiranja?

Бог ти помогао.

http://www.bfspc.bg.ac.rs/sr/informacije/novi-studijski-programi

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог помого!

Што се тиче Хопкових књига,проблемам немам. 

Али ме зато општа информисаност мучи из дана у дан.  :.mislise.

Хопко је најбитнији. Чини ми се да га солидно знам, мада још увек понављам одређене књиге.

Надам се да неће бити проблема са општом културом, ако је судити по примеру теста из 2010. године. 

Видећемо ускоро.  :)

Будите, дакле, савршени, као што је савршен Отац ваш небески”.  (Мт. 5; 48)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хопко је најбитнији. Чини ми се да га солидно знам, мада још увек понављам одређене књиге.

Надам се да неће бити проблема са општом културом, ако је судити по примеру теста из 2010. године. 

Видећемо ускоро.  :)

Слажем се с тим да је Хопко најбитнији,данас сам баш разоварао на ту тему  са ујаком који је иначе дипломирани теолог и каже да више обратим пажњу на те Хопкове књиге.  :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Што је лепо када идеали раде у човеку :)

Свако добро од Господа вам желим, и наравно да испуните ваша очекивања.

orthodoxlighthouse

Душо моја, душо моја, устани, што спаваш; крај се приближава и ти ћеш се узнемирити; прени се, дакле, да те поштеди Христос Бог који је свуда и све испуњава.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

jел има неког да ће на богословско пастирском?  :)

Има. :) Мени ће то бити прва жеља.

Будите, дакле, савршени, као што је савршен Отац ваш небески”.  (Мт. 5; 48)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nemam pojma kakva su pravila na PBF i kom univerzitetu on uopšte pripada, ali samo da znaš da od skoro nije moguće studirati dva fakulteta istog univerziteta na teret budžeta. Mnogi nađu način da zaobiđu ovo pravilo, ali ima i onih kojima to ne pođe za rukom.

PBF pripada valjda Beogradskom Univerzitetu, kao i drugi fakultet koji bih zelela da upisem i poznato mi je to pravilo da bih jedan sigurno morala da placam. Zanima me ima li neko iskustva sa tim paralelnim studiranjem, zanemarujuci finansijski aspekt, vec da li je moguce uspesno studirati oba, da li moze sve da se stigne redovno i tako to :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PBF pripada valjda Beogradskom Univerzitetu, kao i drugi fakultet koji bih zelela da upisem i poznato mi je to pravilo da bih jedan sigurno morala da placam. Zanima me ima li neko iskustva sa tim paralelnim studiranjem, zanemarujuci finansijski aspekt, vec da li je moguce uspesno studirati oba, da li moze sve da se stigne redovno i tako to :)

 

Nemam veze sa studijama te vrste, ali mogu da ti objasnim kako uspešno da zaobiđeš tu začkoljicu i studiraš na oba faksa na teret budžeta ;)

Turn on, tune in, drop out

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...