Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 сат, Иван Ц. рече

Оно што је о. Зоран писао о "клану", о овима или онима јесте његово виђење ствари. Никад није ни један администратор стао иза тога. Да ли је он био у праву или не - показаће време.

Оче, мало је чудно ово што кажеш. Стао је иза њега сајт, односно уредништво, сваки пут  кад је Ђуровићев текст ставило на насловну страну. А практично у сваком тексту његовом је имплицитно или експлицитно проглашавао митр. Амфилохија за издајника, расколника и слично. 

Што се тиче твоје тврдње о његовом немерљивом богословски доприносу и остале похвале, остајем без речи! Но то је твоје виђење и имаш право на њега. Свако има право да буде у заблуди, па и главни администратор сајта. 

И последње. Кажеш да неће бити дозвољено омаловажавање свештеника Ђуровића. Ово делује помало трагикомично. Јер ако неко омаловажава, вређа саговорнике и понаша се крајње недолично, онда је то управо он. Не кажем да и он није био вређан, али је то било неупоредиво мање у односу на његово понашање. И најчешће је било реакција на његове речи. Но, твој је сајт, и твоја је одговорност. Надам се да ћеш бити објективнији од досадашњих админа. 

И последње: ако је све тако бајно и сјајно у вези њега, што је било потребно да се уклоне његове теме о ситуацији у ЦГ? 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

пре 2 часа, Golub рече

На ове контрахибридне НАТОвске информације да Митрополит хоће да изда Српску Цркву је насео и поп Ђуровић!!! и постао НАТО пакЛ(т)а корисни идиот... 

Или (недајБоже ) да све ово свесно ради, у шта ја лично не верујем...  мислим, будући да је даровит уметник, омакло му се... узео кичицу и фарбу и пуШтио машти на вољу... :( 

Ђуровић није био митрополит црногорски када се ЦГ одвојила од Србије и када је ушла у Нато. Како се зове тај Митрополит?...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Иван Ц. рече

И рекао штошта у последње време... да не поверујеш, али ајде, разбијамо илузије о идолима...Добро је то за здравље

Vi ste sada na forumu Zoran Đurović 2 - zadužen za rekla-kazala o +Amfilohiju i +Atanasiju..A sa druge strane popravljate ugled kod +Davida...:unbelieveble:

 

Господи возвах к Тебе, услиши мя. Да исправится молитва моя,яко кадило пред Тобою,водеяние руку моею,жертва вечерняя.Услиши мя, Господи.

post-4388-0-42760500-1422739834_zps9d7da834.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Леле... па ја нисам био ни свестан да сам пророковао када сам синоћ овој теми честитао 666. страну... joooj

У ствари чекај... нисам сам то урадио... сећам се, један глас ми је то рекао... :)) 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Како се зове тај Митрополит?...

 

пре 3 минута, Zoran Đurović рече

Ђуровић није био митрополит црногорски када се ЦГ одвојила од Србије и када је ушла у Нато. Како се зове тај Митрополит?...

Шта би ти велики Ђуровићу урадио, ето молим те реци

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Плаво Небо рече

На уму ми је само поука да сви будемо као деца. Незлобиви. Опрости ако сам у нечему претерао па те увредио, једноставно сам ''испадао из такта''. Шта ћу, такав сам када нешто браним. Ето, шта друго да кажем, осим, Бог да те чува!

Иако си имао отровне коментаре, частио си ме јеванђелским репером оних који су у Царству Небеском. Детињасти. И казао си да ме Бог чува! Хвала ти, исто узвраћам и теби! И теби блискима, Господ Исус да вас гледа! Једини си испао човек од ових што ме гледају као сотону. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Zoran Đurović рече

Ђуровић није био митрополит црногорски када се ЦГ одвојила од Србије и када је ушла у Нато. Како се зове тај Митрополит?...

Да, од митрополита је то зависило и он сноси одговорност за све то...

Не знам ко може да поверује у тако нешто.

По Вашем писању овде испаде митрополит црњи од ђавола. 

Плодови његовог рада се виде на овим литијама. Успео је од онакве Црне Горе од пре 30 година да направи живу цркву. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Данас је  баш било узаврело,:0205_whistling: , нисам могао да верујем, али изгледа да је отац Гојко пустио ђаке са часа на Цетињу на рачунар да се обрачунају са попом Ђуровићем. У сваком случају истеран је зец на чистину јер је Митрополит рекао како је то гнусна лаж да ће да одвоји Митрополију од СПЦ држимо га за реч колико је то у његовом случају могуће. Ако је то рекао зато што је читао овај форум онда је то велики успех и награда за труд за све овде којима је стало до СПЦ и за оне којима је Црква важнија од било ког Владике и његових заслуга ако се било шта мува и прекраја и иза брда ваља. Али ипак остаје зебња,  јер за сваки случај је Митрполит објаснио да Мило није био тако лош све до скора, поготово до 2000 и да оптужбе долазе и из Србије. Овај пут ипак није напао АВ да је издајник него само неке кругове  из Србије, тако да је то напредак:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, лала из банат рече

Плодови његовог рада се виде на овим литијама.

Где је литија на Цетињу?

пре 8 минута, лала из банат рече

Успео је од онакве Црне Горе од пре 30 година да направи живу цркву. 

Ја сам једнако учествовао на духовном препороду ЦГ. Наравно, у оквиру свог домена. Знаш, да ти пластично дочарам, ја и моја екипа осликамо храм, владика а сабору каже: Ја сам осликао храм! Или, ја сам сазидао храм. 

Одређеном Г.Ј. чија мајка је Амфилохијева сестра (не рођена), ја сам био кум. Он је пре био атеиста и постао је верник дружећи се, између осталих, са мном. И крстили смо га у Стијени Пиперској. Помолио сам се ту ноћ Господу како да му буде име, и дадох му име Силуан. После крштења ми каже: Знаш, читао сам поуке Силуанове претходне ноћи... 

Кажем ово ради вас, да се не грешите...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Света_Матрона рече

У сваком случају истеран је зец на чистину јер је Митрополит рекао како је то гнусна лаж да ће да одвоји Митрополију од СПЦ држимо га за реч колико је то у његовом случају могуће.

Филарет се на Јеванђеље заклео да неће направити раскол кад оде у Украјину... Барт пак шта се све клео... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Zoran Đurović рече

Цетињу

Na Cetinju kojem kamenicama gađaju bogosloviju i maltretiraju đake?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Данас је турски патријарх Вартоломеј примио америчког амбасадора за верске слободе Сам Браунбека, и расправљали су о квалитету шара на букара тепиху у патријарховом Кабинету. Амбасадор је рекао да је веома битно да се тепих не пере водом, него само усисава у једном правцу лагано, те да ће Патријарх вероватно о томе разговарати са председником Трампом у мају кад дође у посету. Састанку су присуствовали исти они који су неки дан били са Заевом кад се расправљало ваља ли кафа на празан стомак ујутро одмах?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, HOA+ рече

америчког амбасадора за верска расула Сам Браунбека

Одмах да га позове у госте и наш патријарх како би му весели амбасадор објаснио да ли се баклаве и грчки јогурт једу заједно или одвојено и зашто је амерички хотдог увек главно јело...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Амбасадор неће да дође код нас јер су нам теписи у Патријаршији синтетички, а и верске слободе се не крше Србима нигде.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Zoran Đurović рече

Филарет се на Јеванђеље заклео да неће направити раскол кад оде у Украјину... Барт пак шта се све клео... 

:) Али самим тим што је Митрополит морао да то изговори је напредак и види се да се изнервирао. Барем се мени тако чини, колико сам до сада пратио никада то није тако категорично рекао. Мене брине једна друга ствар. А то је да их има пуно тамо који стварно цене усташу Мила, а ово реално не може да се реши док се Мило не отера силом. Све остало су шупље приче, идемо на устав, на референдум итд... Данас је неко од ђетића пре него што је све обрисано рекао Готов је за попа Ђуровића, као ДОС за Слобу, :Dа после када сам питао јел мислиш на Мила да је готов, утече ко зец :) Само немој Мила да им дираш. то је чудо једно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...