Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Где нестадоше ове теме о Црној Гори????

 

Нема смисла, било је ту лепих снимака, беседа, коментара и корисних ствари....  

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Golub рече

Где нестадоше ове теме о Црној Гори????

 

Нема смисла, било је ту лепих снимака, беседа, коментара и корисних ствари....  

"Виши циљеви", "за наше добро", "да се народ не саблазни"... :) Наравно да се нисам слагао са многим од хипотеза и оптужби о којима се дискутовало, али... Звучи излизано али слобода говора је непојмљиво битна ствар. Овде смо имали људи који су износили тврдње, људе који су их преиспитивали и износили контра-тврдње, плус поменуте вести, коментари, слике... Штета. Мада у каквом "демократском" медијском мраку живимо, добро је да је и оволико потрајало. 

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Срђан Шијакињић рече

"Виши циљеви", "за наше добро", "да се народ не саблазни"... :) Наравно да се нисам слагао са многим од хипотеза и оптужби о којима се дискутовало, али... Звучи излизано али слобода говора је непојмљиво битна ствар. Овде смо имали људи који су износили тврдње, људе који су их преиспитивали и износили контра-тврдње, плус поменуте вести, коментари, слике... Штета. Мада у каквом "демократском" медијском мраку живимо, добро је да је и оволико потрајало. 

Ђуровић збуњује народ... Амфилохије је најачи. Успео је да својим прозивањима затвори тему. Свакоме на част и образ. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Golub рече

Где нестадоше ове теме о Црној Гори????

 

Нема смисла, било је ту лепих снимака, беседа, коментара и корисних ствари....  

Апсолутно подржавам @Поуке.орг инфо админе што су блокирали тему. Бог зна да то говорим без икакве ироније. Такве теме су нам само показале да смо ми Срби једни другима највећи непријатељ. Не треба нам ни НАТО, ни Мило, ни Албанци, ни Македонци, ама баш нико.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Искрено речено Ђуровићу мислим да је овде једини проблем што си ти једини овде са пуним именом и идентитетом. Требаш лепо анонимно, као и сви ми остали, па онда удри.

Овај Понтифекс тебе прозива ко си, шта си итд, а он ужива у хладу анонимности и слуша музику. Ја сам био јавно и сад сам анонимно и никад ми није било боље.

Оно што ме посебно весели јесте да је Цензор толико слеп и кратковид, да мисли да ће скидањем теме нешто постићи. Управо сам добио десет позива да пошаљем твој текст, који је сад одједном постао и истинит, јер што би био забрањен. Овде га је прочитало 10 људи, сад га чита 150. Како су се само прешли! Какви су то дебили! Умирем и плачем од смеха. И онда још НАТО мисли да су они као неки организатори нечега и као мудре главе далековиде... Помозите ми да се не убијем!

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Плаво Небо рече

Апсолутно подржавам @Поуке.орг инфо админе што су блокирали тему. Бог зна да то говорим без икакве ироније. Такве теме су нам само показале да смо ми Срби једни другима највећи непријатељ. Не треба нам ни НАТО, ни Мило, ни Албанци, ни Македонци, ама баш нико.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Pontifex Emeritus рече

One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them.

Вартоломеј like this (wants it more then anything in the world)!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 57 минута, Срђан Шијакињић рече

"Виши циљеви", "за наше добро", "да се народ не саблазни"... :) Наравно да се нисам слагао са многим од хипотеза и оптужби о којима се дискутовало, али... Звучи излизано али слобода говора је непојмљиво битна ствар. Овде смо имали људи који су износили тврдње, људе који су их преиспитивали и износили контра-тврдње, плус поменуте вести, коментари, слике... Штета. Мада у каквом "демократском" медијском мраку живимо, добро је да је и оволико потрајало. 

Ако је тако онда ОК.

Штета јер је било дивних слика и видео клипова из Црне Горе.  

Да сам админ ја бих допустио видео клипове, али бих клипане који износе маштарије и ,,удбашко''.хибридне подметачине одсецао к'о мачем!!!

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Ćiriličar рече

 

Ех, кад би голуб био морски пас... :)  у најмању руку би стално лајао на НАТО бродове у црногорском приморју.... 

Шалу на страну, али кад се води борба паклених сила НАТО пак(л)(т)а са светосавском Црквом у Црној Гори и баш тад нападати Амфилохија, који је на челу Светосавске Српске Цркве Православне је издајнички чин! 

Рекох и душу спасих!

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Golub рече

Ако је тако онда ОК.

Штета јер је било дивних слика и видео клипова из Црне Горе.  

Да сам админ ја бих допустио видео клипове, али бих клипане који износе маштарије и ,,удбашко''.хибридне подметачине одсецао к'о мачем!!!

Нећу да паметујем, немам појма како бих поступао да сам админ. Начелно мислим да је слобода говора бели медвед. Овде је било пуно људи који су износили аргументе супротстављене хипотезама против +Амфилохија. Сви су могли да прате и једну и другу страну и донесу закључак за себе. Или да додатно прате дискусије, док се не рашчисти магла да и ми обични смртници можемо нешто да закључимо са каквом-таквом сигурношћу. Све док сви имају једнако право да кажу шта мисле и све док се износе какви-такви аргументи и не позива на насиље - не волим цензуру. Али, опет кажем, можда бих и ја још више цензурисао да сам на месту управе Поука, ко зна. Генерално, знам да су то људи који исто цене слободну реч и да кад нешто магично нестане, то обично значи да им је неко "уврнуо руку" или да мисле да имају баш јак разлог да нешто пометлају под кревет. Како год, мучно ми је све ово помало, све што се дешава, што већина народа лута к'о гуске у магли. Дај Боже да све изађе на добро. 

Et cognoscetis Veritatem et Veritas liberabit vos.
"Овако вели Господ : ево, што сам саградио ја разграђујем, и што сам посадио искорењавам по свој тој земљи. А ти ли ћеш тражити себи велике ствари? Не тражи..." Јер. 45, 4, 5.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Срђан Шијакињић рече

Како год, мучно ми је све ово помало, све што се дешава, што већина народа лута к'о гуске у магли. Дај Боже да све изађе на добро. 

На који мислиш народ, ја како видим већина верујућег народа Божијег у Црној Гори не лута к'о гуске у магли... Напротив!!!

Врло циљано са иконама и барјацима (не лутају) већ иду ка Небеском Јерусалиму како лепо рече Игуман Иларион!  На нама свим је да се угледамо на њих, на њихову љубав, жртву и нустрашивост! Осветлали су образ свеколиком Српству!  А у свему овоме их предводи Митрополит Амфилохије!

Ко то не види слеп је код очију, или је злонамеран!  

"Господ је неизрециво милосрдан, али нам се даје у мери у којој смо ми, надарени неограниченом слободом, спремни да Га примимо"

Архимандрит Софроније

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...