Jump to content

Raskol se zahuktava

Оцени ову тему


Препоручена порука

On 3.11.2018. at 20:54, Zayron рече

Takodjer sam napisao da je bolje bilo da su i Rusi došli na Krit i da su tamo ako treba letala i žezla i kamilavke, bar bi se nešto znalo, ujasnilo i rasčistilo.

На "сабор" чији је принцип гласања био као у центуријатским комицијама?

On 3.11.2018. at 20:54, Zayron рече

I bio u pravu izgleda što je na to računao, da se nećete postaviti na otpor!

Стварно? Како ти реагујеш када те безопасни психички болесник на улици заспе погрдама? Јел га изломиш од батина или позовеш болничаре?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 11.6k
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

On 3.11.2018. at 21:58, Ведран* рече

Питање је хоће ли Денисенко и остали подвити врат и ради "каноничности" пристати на цариградске директиве. 

Видећемо. Ја сумњам да ће Денисенко уопште пристати на било какве директиве из Цариграда. Вероватно ће чекати да баци кашику и мало развући ситуацију, а када се то деси, поставиће овог Јова за некаквог митрополита...е биће добар штос да Господ да Денисенку да доживи стоту...:ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.11.2018. at 22:01, Ведран* рече

А овај је онда вероватно архиепископ Православне Цркве у Васељени.

У томе је ствар. Дуго се њима тепало "Васељенска"...а кад лудаку који је умислио да је Наполеон све време говориш да то и јесте, онда не треба никога да чуди да почне тако и да се понаша..."васељенска"...""свесветост"...шио ми га Ђура...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 3.11.2018. at 23:16, Вилер Текс рече

Али заиста навлаче мак на конац и око тога мудрују у празно.

Архиепископ Јов би могао рецимо да се позабави више ћињеницом да је његов народ, украјински, изабран од Америке да буде топовско месо. То је оно што треба да га брине као пастира.

 

Боли њега уво...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Zoran Đurović рече

Ти не можеш без мене...:)) 

ja sam napravio tajnu grupu na forumu da rusimo popa djurovica, okupio sam i musko i zensko, cijelu doktrinu sam razvio, a oni tamo pricaju o seksu

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Ivan Marković рече

када те безопасни психички болесник

Добро, овај није баш сасвим безопасан, али сплет (гео)политичких односа је такав да Цариград, ако мисли да изолује Москву, не сме да удари ни на једну другу Цркву...наравно, ако нико други, СПЦ мора да реагује, без обзира на све...а верујем да ће и други...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Ivan Marković рече

Видећемо. Ја сумњам да ће Денисенко уопште пристати на било какве директиве из Цариграда. Вероватно ће чекати да баци кашику и мало развући ситуацију, а када се то деси, поставиће овог Јова за некаквог митрополита...е биће добар штос да Господ да Денисенку да доживи стоту...:ani_biggrin:

А неки су мислили да сам полудио кад сам окренуо да се молим за Денисенково долгоденствије. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, kordun рече

ja sam napravio tajnu grupu na forumu da rusimo popa djurovica, okupio sam i musko i zensko, cijelu doktrinu sam razvio, a oni tamo pricaju o seksu

Где је Ђура, ту ... :))

Мада верујем да и ти мислиш да је здрав животињски секс далеко бољи од ових расколњиковања... Ми можемо и у кафани и на форуму да се спрдамо, али ово што нашијенци раде, ни на какво добро не може да изиђе. А ту нема помена о здравом и природном сексу. Једно је Драги Бог заповедио и усадио нам у природу, а друго је забранио. Не разумем чиче од 90 љета које се упуштају у противприродни блуд. Схватам мушкарца који са 50 почиње да малакшава, па тражи младу крв, јер је то слабост смртног човека, али ово не разумем.  

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, kordun рече

ja sam napravio tajnu grupu na forumu da rusimo popa djurovica, okupio sam i musko i zensko, cijelu doktrinu sam razvio, a oni tamo pricaju o seksu

Ти то хоћеш да кажеш си их ти лепо сакупио, а они се окренуше и пређоше у Авину секту. 

Опасна је то мађија!

:))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Zoran Đurović рече

Не разумем чиче од 90 љета

Некад митра мења оно под њом. :))

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, kopitar рече

Evo kako Hrvatski telektualci vide raskol u pravoslavlju.

 

Који минут?

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, kopitar рече

35-36

Почехих мало раније, па чух о поткапацитираности КГК :)) 

  • Хахаха 1

Gravatar mali

 
"Упути ме на истину Твоју, и научи ме, јер си Ти Бог Спас мој" (Пс. 24.5)

https://sozercanje.wordpress.com/

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...