Jump to content

"Idem na eutanaziju iako sam zdrava"

Оцени ову тему


Препоручена порука

1 hour ago, Muramasa рече

Inace, da ne zaboravim - ovo sto si satro postavio kao neki argument je takodje doslo sa tog zapada u vidu "tolerancije". To si nekako zaboravio da se setis. I sam komunizam, na koji ti toliko kukas je dosao sa zapada i projekat je zapada, i pod njihovim uticajem je uguran i kod nas i kod Rusa. I sve ono cega se ti inace gadis na raznim temama je isto tako pocelo na zapadu, nije na istoku.

Zapad je na sumraku, u to nema nikakve sumnje. Ostaje samo da vidimo za kakvu ce sok-terapiju da se odluci Domacin ovog puta.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Bolje ovako, nego kao jedna moja komsinica (baba) koja uzvraca udarce muzu svaleru tako sto NAVODNO celo leto kopa KOMPIRI za neke pare, a ustvari je tu zbog keksa (uz to joj cera, koja se nedavno razvela, cuva strazu)... Da bi takva jedna posle pricala, kako je SACUVALA brak i bila veciti MUCENIK... Samo je steta sto se takve kao moja komsinica ne roknu... Bolje casno samoubistvo, nego klimaktericne svetice u pokusaju.... 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Muramasa рече

I najsuperiornija civilizacija je nastala na zapadu.

Toliko je superiorna da se raspada.

пре 4 минута, Muramasa рече

I lek za komunizam je pronađen na zapadu.

Uobicajeni njihov ho`stapleraj - prvo izmislimo bolest, pa kao satro nadjemo lek.

...

Zaopad je na sumraku, u to nema nikakve sumnje.  Ostaje samo da vidimo za kakvu ce sok-terapiju da se odluci Domacin ovog puta. 

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Muramasa рече

I najsuperiornija civilizacija je nastala na zapadu. I lek za komunizam je pronađen na zapadu. Pinochet nije bio Rus, niti Kinez. Helikopteri su takođe nastali na zapadu.

Ja sam protiv komunjara jer su protiv individualne slobode i jer su razbojnička ideologija, a individualna sloboda uključuje i pravo svakog pojedinca da sa svojim telom radi šta hoće, uključujući i da ga nafiksa hemikalijama od kojih će pandrknuti, odmah ili kroz neki niz godina, njegov/njen izbor.

Ти као да стварно ниси са ове планете.

Говориш о западу који поштује индивидуалну слободу, а исти запад има вишевековну тенденцију да пороби цео свет, што економско-политички, што територијално.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Muramasa рече

Mi smo u gorem raspadanju. Okruženi smo jajarama koje se prodaju za sendvič i dve crvene. To su daleko gori degenerici od osobe koja sama bira vreme i okolnosti svoje smrti.

Bas to sve je uvezeno sa zapada - jajare, beskicmenjaci, "tolerancija", "demokratija", "politicka korektnost"... sve cemo to da odstranimo, bez brige.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А што се запад повезује са овом женом? То као кад неки Срби опљачкају неку златару у Штокхолму, нпр, и онда они тамо мисле да су сви Срби - или још боље, сви Словени - кримоси и убице. И тако гледају на њих.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, gothic88nika рече

Bolje ovako, nego kao jedna moja komsinica (baba) koja uzvraca udarce muzu svaleru tako sto NAVODNO celo leto kopa KOMPIRI za neke pare, a ustvari je tu zbog keksa (uz to joj cera, koja se nedavno razvela, cuva strazu)... Da bi takva jedna posle pricala, kako je SACUVALA brak i bila veciti MUCENIK... Samo je steta sto se takve kao moja komsinica ne roknu... Bolje casno samoubistvo, nego klimaktericne svetice u pokusaju.... 

Добро, еутаназија је можда боља од тих кромпира, али постоји и трећа опција - да живи у миру као човек до краја живота.

Мада, шта знам, опет, после тих кромпира може и да се покаје пред Богом, а после еутаназије већ не.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, gothic88nika рече

Bolje ovako, nego kao jedna moja komsinica (baba) koja uzvraca udarce muzu svaleru tako sto NAVODNO celo leto kopa KOMPIRI za neke pare, a ustvari je tu zbog keksa (uz to joj cera, koja se nedavno razvela, cuva strazu)... Da bi takva jedna posle pricala, kako je SACUVALA brak i bila veciti MUCENIK... Samo je steta sto se takve kao moja komsinica ne roknu... Bolje casno samoubistvo, nego klimaktericne svetice u pokusaju.... 

Nemo` da se ljutis, ali ovde si odvalila za dve medalje, da ne kazem lupila ko otvoren prozor.

NE POSTOJI CASNO SAMOUBISTVO!!! To dobro upamti, jos bolje - odstampaj i stavi na zid da ti stoji jedno godinu dana. Mlada si jos mnogo, ima jos dosta toga da se uci.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Muramasa рече

I ja sam protiv svega toga. Jedino sam za individualnu slobodu.

Oćeš da budeš degenerik? Izvoli, ali ja i mnogi drugi nećemo imati ništa sa tobom.

Bezgaćnik si, ne možeš za sebe i svoju porodicu da zaradiš i doneseš dobre finansijske odluke? Ne pitaš se kako se upravlja javnim resursima.

Pa ja sam i iskoristio moju slobodu da sve ovo ludilo oko ove bakute nazovem pravim imenom.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, GeniusAtWork рече

А што се запад повезује са овом женом? То као кад неки Срби опљачкају неку златару у Штокхолму, нпр, и онда они тамо мисле да су сви Срби - или још боље, сви Словени - кримоси и убице. И тако гледају на њих.

Па није да еутаназија нема везе са западом и њиховом културом, али и социјализмом, ал да не улазим у детаље. Има виц: “Шта славе Холанђани? Еутаназирали оца.” Деца неће да их издржавају јер је то “посо државе”, а држава би да смањи број корисника, па то мало и подстиче. Мада реално, баба која оће да се овери јер јој више није добар секс је изузетак. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Muramasa рече

Zato što nije izbila histerija "država duradi, država da zabrani", kao što bi kod nas.

Ne, nego zato sto bukvalno svo ovakvo i slicno ludilo bez ostatka nastaje i pocinje na zapadu. Ne na istoku.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Juanito рече

Има виц: “Шта славе Холанђани? Еутаназирали оца.” Деца неће да их издржавају јер је то “посо државе”, а држава би да смањи број корисника, па то мало и подстиче.

brrrbrrr

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Muramasa рече

 

Chiran_high_school_girls_wave_kamikaze_p

there-will-be-a-feeling-of-calm-before-t

 

...

Gluposti. Ovo ne samo da nije casno, nego je beskrajno iscaseno i u mozak bolesno.

Ako si mislio na stradanje u odbrani, onda citaj sta je Milance pisao o "taranima" nasih pilota na pocetku II svetskog rata.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Muramasa рече

Ima bolja i od toga. Umreti na vrhuncu snage i sposobnosti (ili malo pre) i ne okusiti silaznu putanju uopšte.

Такав став имају карактерни слабићи, иако ти мислиш обрнуто.

Храброст и изазов је одживети до краја, и у старости, и у слабости, па докле год да траје.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Muramasa рече

 

Chiran_high_school_girls_wave_kamikaze_p

there-will-be-a-feeling-of-calm-before-t

 

Али у случају Божанског ветра, самоубојство није само себи циљ, због тога, а у сразу са овом госпођом, што ови летачи нису могли више да јебу... Мсм, њена ствар, ако је вест уопште тачна.

Но у случају Јапанаца, или пак наших летача који су изводили таран у Априлском рату, овде је у питању нешто сасвим друго

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...