Jump to content

Блогови форумаша

Оцени ову тему


Guest Izida

Препоручена порука

  • 2 weeks later...
  • 9 months later...
  • 1 year later...

По наговору једног пријатеља, половином септембра, ја сам започео свој блог. Није ми стало да се јавно зна да сам ја аутор, па сам га отворио под псеудонимом. Нема ништа посебно на њему и ја волим да га зовем "реченице и мисли". Не знам прави разлог, али желим да га поделим са вама. Поставићу овде један текст за који сам добио највише похвала, а ко жели, нека слободно прочита и остатак. (поставио сам линк блога и на мом профилу)

http://mihailsergejev.blogspot.com/2012/09/blog-post_14.html

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Zato kažem ti: opraštaju joj se gresi mnogi, jer je veliku ljubav imala; a kome se malo oprašta ima malu ljubav.


 


0526200500.jpg


Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...
  • 3 years later...

Одговор А. Живаљев на питање:

Цитат

Можда би било добро да Твој сајт буде рубрика на Поукама?

Мислиш секција/одељак на сајту Поуке са садржајем о Пећкој патријаршији? У реду је, али блог тренутно не носи атрибуте брзе информативности на пример догодило се данас или јуче у Патријаршији, што не значи да се неће променити у организационој структури касније па сајт добије дописника из околине. ;) Значи, блог је у мојој вољи и тренутно на оном нивоу на којем се архивирају различити догађаји/документа о Патријаршији. Сада немам времена за нешто више...

Spoiler

 

image.png

 

јер паралелно радим на још једном блогу ( види спојлер) који тренутно није доступан јавности, а који мислим рекламирати/поставити банер на Пећка патријаршија, а тај блог/сајт као што се види, рекламираће друге. Једино ако то не смета, али свакако биће професионално и пристојно у сваком погледу. Сада када си ме то питао, касније данас поставићу банер Поука на Патријаршијски блог. Велики поздрав и теби!

 

Јачи од смрти и лажи

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...