Jump to content

Блогови форумаша

Оцени ову тему


Guest Izida

Препоручена порука

Malo sam ga uredio i reklamirao nas forum  0205_whistling 0205_whistling 0913_sport

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Malo sam ga uredio i reklamirao nas forum  0205_whistling 0205_whistling 0913_sport

0703_read

klapklap

dada

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://tanjanakic.blog.co.yu/blog/tanjanakic

Hvala vam sto ste me ohrabrili da i sama pokrenem svoj blog. Uglavnom objavljujem sve sto napisem na grupi "Duhovna aristokratija" na facebook-u. Zajednica zahvaljujuci kojoj sam se i usudila da objavim napisano  dada . Pregledala sam vase pa ste me animirali za dalje... Ima tog jos ovo je za pocetak pa izvolite...

Жив ми Господ мој

Link to comment
Подели на овим сајтовима

http://tanjanakic.blog.co.yu/blog/tanjanakic

Hvala vam sto ste me ohrabrili da i sama pokrenem svoj blog. Uglavnom objavljujem sve sto napisem na grupi "Duhovna aristokratija" na facebook-u. Zajednica zahvaljujuci kojoj sam se i usudila da objavim napisano  crvenilo . Pregledala sam vase pa ste me animirali za dalje... Ima tog jos ovo je za pocetak pa izvolite...

pro?itano :)

dada

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Lazarice, reci mi molim te jel to mnogo ili mogu jos? Imam dosta toga, napad valjda ne znam ni sama cega samo pisem a sin mi kaze da je i ovo previse za pocetak?

za po?etak dosta crvenilo

jedan tekst dnevno za po?etak, pusti ljude da pro?itaju i stave komentar

jaki su ti tekstovi

dada

Želiš li biti mudar, nauči razumno pitati, pažljivo slušati, mirno odgovarati - i prestani govoriti kad se ništa više nema reći.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mislim da moj kum nije imao sliku nekog lika, s obzirom da mi je dao ime Tanja, ne Tatjana nego Tanja-skracenica  0104_cheesy. I hvala vam jer mi je iskreno bila malo frka i dugo se "kanim" da ovo uradim i da nisam videla od vas verovatno se jos ne bih usudila. Reakcije na tekstove koje pisem su pozitivne, ali ja imam strasnu tremu. Sve mislim ljudi i nemaju vremena da citaju, ali gresim jer se svaki put iznenadim ko ih sve cita. Malo je napisanih komentara(a znas kako je to onda tesko jer nemas povratnu informaciju) a ja sada ne mogu da prestanem. Kazu da ih citaju vise puta(izgleda da sam malo komplikovana). Samo jas da kazem da su svi tekstovi inspirisani Zivom Liturgijskom Zajednicom. Tu su svi oni koje volim, zbog kojih placem, koje grlim i sa kojima i bez kojih ne bih mogla ni da dogledam Ljubav, Susret, Zivot. To je moja porodica... sa njima zelim vecnost jer sam je kroz njih i dozivela i kroz njih zivim. Dijalektiku... i naravno Hvala Bogu da imam Duhovnika koji je usmerio moju uzanu stazu, pokazao mi Put. I ne samo meni... Zaista, onda kada je vreme Bog deluje i da Ruku... raspisah se, eto to je taj virus. Virus svedocenja, Slave Bogu...

Жив ми Господ мој

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 weeks later...

Inace,ja sam clan te grupe.I u toj grupi nadjoh Alefshina,koji mi je vise nego pomogao.Neizmerno sam zahvalna Bogu,sto posla tebe kolega ctecu

i moj brate u Hristu da kreiras tu grupu.Vreme,koji si u nju ulozio i ideja su ti se otpaltili mojim povratkom na Pravoslavni Put.I mojim izlecenjem.

Ljubav moja najveca Hristos ti je sapnuo da je napravis,da meni treba.

319.gif 319.gif dada 0104_cheesy 0104_cheesy :cheesy2: joooj dobrodosli

Ако желиш да нађеш пут који води у живот, тражи на том путу Који рече ''ЈА САМ ПУТ, ИСТИНА И ЖИВОТ; ЈА САМ ВРАТА'' (Јн.14:6, 10:9), и тамо ћеш наћи, али тражи јако пажљиво јер је ''мало оних који нађоше'' (Мт 7:14)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...