Jump to content

Vecina muslimana u Srbiji su poreklom Srbi / Naucna istrazivanja

Оцени ову тему


Препоручена порука

Vrlo, vrlo zanimljivo istraživanje.

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Тв Хепи је позната по научним програму и истраживачком новинарству.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Otkrili toplu vodu....

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Lady Godiva рече

Тв Хепи је позната по научним програму и истраживачком новинарству.

Тв Хепи је у овом случају само преносник  разговора  два врло школована и образована човека, а ти  преслушај  емисију до краја , ако ти је до коментара. 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 35 минута, Кратос рече

Otkrili toplu vodu....

Не нису,  него охладнеле да мало растопе...:)))

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Lady Godiva рече

Тв Хепи је позната по научним програму и истраживачком новинарству.

Одма сам то сконтао чим сам видео "срби" у наслову малим словом...

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Рапсоди рече

Тв Хепи је у овом случају само преносник  разговора  два врло школована и образована човека, а ти  преслушај  емисију до краја , ако ти је до коментара. 

Нећу.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, GeniusAtWork рече

Одма сам то сконтао чим сам видео "срби" у наслову малим словом...

Ја чим сам видела у наслову "научна истраживања". :0212_rolleyes:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Pogledah prvih nekoliko minuta... deluje veoma ozbiljno... ;)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Некад се запитам, колико ли се људи провукло кроз основну школу а да ништа није запамтило, када им данас основне ствари из модерне етногенезе делују као сензационална научна открића.

Мислим да би овде веће "изненађење" било говорити о томе да не само што су већина муслимана у Србији (бар 70%) српског порекла, него су и већина Срба у Србији (бар 70%) такође српског порекла. :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја после појединих коментара могу само да кажем  :smeh1:  :lupaglavu:

Али ипак да разјасним за оне који не схватају ( претпостављам да нису злонамерни ) . ТВ Хепи није радила истраживања, пошто видим да ни то некоме није јасно, Начи ТВ Хепи је као медијска кућа довела госте , а она то јест ТВ Хепи је само домаћин и нема  улогу или нема заслуге у поменутим истраживањима. Е сад каква је ТВ Хепи као телевизија и колико је национално или антинационално обојена да ли је српска ,просрпска, или антисрпска,  да ли се кроз ову емисију гура нека сасвим друга прича или не , аполутно је небитно, односно није тема овог поста.  Битни су гости и оно што они имају да кажу, а вааала имају. Ето толико.   

 

                               :1321_womens:  Carpe Aeternitatem  :1321_womens:    

Заиста вам кажем, ако се не повратите и не будете као деца, нећете ући у царство небеско.

                                                      Јеванђеље по Матеју   глава 18:1-10

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...