Jump to content

Ove rečenice muškarci ne žele da čuju od svojih lepših polovina

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 7 часа, Ronald рече

Meni je prva asocijacija na ovaj forum filozofiranje oko musko-zenskih odnosa, jer pored nekoliko tema sa velikim brojem strana ima i ovih malih bas mnogo ili se pretvore u to bez obzira na naslov i tekst.

sta ti to govori...? :)

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, JESSY рече

sta ti to govori...? :)

Pa ne govori nista lose, nego da su hriscani  generalno dosta time optereceni sto ne bi trebalo biti. Konkretno iz naslova i bez obzira na tekst evo i ovaj koji si ti postavila sklizne se u rasprave manje ili vise istog tipa koje suu prepricane mnogo puta. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 34 минута, Ronald рече

sklizne se u rasprave manje ili vise istog tipa koje suu prepricane mnogo puta.

da, tacno...znaci da ovde imamo veliki problem...

''Старајте се да имате љубав. Иштите свакодневно од Бога љубав. Заједно са љубављу долази сво богатство добара и врлина. Волите, да бисте били вољени од других.''
(Св.Нектарије Егински)

ЖИВА ДЕЛА УТЕХЕ - искрено се надам да ће ова акција пробудити оно најбоље у нама

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 months later...

"Hvala ti, za sve zto si ucinio za mene, i sto si tu uz mene."  mislim da je to dovoljno, samo da kaze hvala.

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 29 минута, Neša_ рече

Ja nemam lepšu polovinu, pa nema ko da mi kaže rečenicu koju ne bih želeo da čujem.  :(

Pitanje je ko je tu lepša polovina. To ne mora obavezno da bude žena. Možda kad se našminka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...