Jump to content

Ove rečenice muškarci ne žele da čuju od svojih lepših polovina

Оцени ову тему


Препоручена порука

 

Verujem da su neki muškarci našli prave žene,a i obrnuto i da uvek čuju ono što žele,a i ako se desi da čuju nešto što baš i ne žele,sete se koliko je sve ostalo dobro,pa i ne pridaju značaja.Ostali čitaju Milivojevića:citac:il :mazenje:i

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Broken рече

Milojevicu, sve si pogodio. :smeh1:

Jeste da su neka resenja koja predlazes jos gora od prvobitne situacije, ali nema veze. Ja sam se kao muskarac potpuno pronasao u tekstu. :D

Ma i ja sam se našla, zamisli niko od mene da ne očekuje 'angažovanje za svoje planove' uz "Nešto sam razmišljao", kad izlazim niko me ne pita kad se vraćam da može da planira svoj život, opuštencija, udata sam, k'o samica živim! :D

Neke stvari jesu bezveze i nema potrebe bilo ko da ih govori bilo kome, tipa poređenja.

Ali zaista je fascinantno kako su Milivojeviću muškarci u suštini preplašena deca, šta li?

Kako se priča sa ženama? Ili se ne priča, pravi muškarac samo uradi šta je naumio, čemu razgovor?

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мени ово млого смешно све  :D

Бизаран покушак логичке деконструкције односа двоје пунолетних људи, уз инструкције ко је какав, ко се како осећа и шта рећи у којој ситуацији. Као да се ради о деци у обданишту која се први пут сусрећу са другом децом.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

nacina da mu se prilagodis. 

??

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

u obe strane trebaju da se prilagodjavaju da bi brak uspeo

...a onda sam odgovoris ?

 

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

covek prica iz muskog ugla kako je najbolje da mu zena pridje

Ovo je u fazoni-glasniji sam, vise se cujem. Znaci , ko vise prica, vise ga cuju. Sad treba i neka dr. Pr. Psihijatrica da se oglasi...ravno teze radi...zbog zenskog ugla ;)

 

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

najbitnija stvar je da muskarci u vecini slucajeva kazu ono sto misle, a zene traze da kad one nesto kazu da muskarac cita medju redovima.

Ovo prosto nije tacno. Bar ne globalno. Vise je individualno.

 

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

.

Tako da je doktor u pravu,

Ovo je diskutabilno

 

пре 2 часа, Liga Džentlmena рече

, ako zeni nesto smeta kaze to otvoreno

Evo-zena sam i pricam otvoreno :1319_womens: :)))

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Paradoksologija рече

Ma i ja sam se našla, zamisli niko od mene da ne očekuje 'angažovanje za svoje planove' uz "Nešto sam razmišljao", kad izlazim niko me ne pita kad se vraćam da može da planira svoj život, opuštencija, udata sam, k'o samica živim! :D

Neke stvari jesu bezveze i nema potrebe bilo ko da ih govori bilo kome, tipa poređenja.

Ali zaista je fascinantno kako su Milivojeviću muškarci u suštini preplašena deca, šta li?

Kako se priča sa ženama? Ili se ne priča, pravi muškarac samo uradi šta je naumio, čemu razgovor?

:aplauz:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 53 минута, GeniusAtWork рече

Мени ово млого смешно све  :D

Бизаран покушак логичке деконструкције односа двоје пунолетних људи, уз инструкције ко је какав, ко се како осећа и шта рећи у којој ситуацији. Као да се ради о деци у обданишту која се први пут сусрећу са другом децом.

 

Svaka ti ko Njegoseva, a ja slomih mozak dok procitavi rastumaci sta si napisao. :ok:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Paradoksologija рече

Ali zaista je fascinantno kako su Milivojeviću muškarci u suštini preplašena deca, šta li?

Ja odem na pecanje...ugasim ton na telefonu. Uzmem posle par sati da vidim koliko je sati...vidim 7 propuštenih poziva od žene. Nazovem. Ona mi kaže:"Razmišljala sam nešto...treba da razgovaramo." Ja progutam knedlu...i u sekundi mi prođe bar 10 mogućih stvari koje bi mogle biti tema razgovora. Onda mi pecanje propadne jer sad samo razmišljam o razgovoru. Ribe mi više nisu zanimljive. Onda ja ne smem da odem kući pa napravim još gore jer kad dođem još me pita:"Gde si tako dugo bio?"

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Evo, muž mi nedavno rekao "Nešto sam razmišljao - mogli bismo sami da gletujemo. Ja nanosim glet masu, ti šmirglaš, a?" I evo sad sam još pod traumom tog verbalnog zlostavljanja jer je pravio planove koji uključuju moje angažovanje! Gde da ga tužim? Milivojeviću?

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Broken рече

Samo das znaš, dobila si prljaviji posao. :D

Ma znam, šta da radim kad sam trapavija pa uvek dobijem šegrtski udeo :D

  • Радостан 1

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ali Milivojević koji smatra da je u redu i čak poželjno da roditelji mlate decu, a onda se okrene i tvrdi da i u odraslom dobu muškarci ostanu pod traumom normalnih roditeljskih pitanja poput "Treba o nečemu da razgovaramo" i "Gde ideš? Kad se vraćaš?" Ludilo.

 

paradoks_zpsjpf2fhnf.jpg

Lilies that fester smell far worse than weeds.

Shakespeare

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Paradoksologija рече

Ma i ja sam se našla, zamisli niko od mene da ne očekuje 'angažovanje za svoje planove' uz "Nešto sam razmišljao", kad izlazim niko me ne pita kad se vraćam da može da planira svoj život, opuštencija, udata sam, k'o samica živim! :D

Neke stvari jesu bezveze i nema potrebe bilo ko da ih govori bilo kome, tipa poređenja.

Ali zaista je fascinantno kako su Milivojeviću muškarci u suštini preplašena deca, šta li?

Kako se priča sa ženama? Ili se ne priča, pravi muškarac samo uradi šta je naumio, čemu razgovor?

Tako je lupi sakom o sto. Pravi Srbenda! 12:smeha:12:smeha:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Сања Т. рече

??

...a onda sam odgovoris ?

 

Pa da se ne muce pametne i lepe zenske glsvice da razmisljaju mnogo kvari lepotu. dobardecko

пре 37 минута, Сања Т. рече

 

Ovo je u fazoni-glasniji sam, vise se cujem. Znaci , ko vise prica, vise ga cuju. Sad treba i neka dr. Pr. Psihijatrica da se oglasi...ravno teze radi...zbog zenskog ugla ;)

 

Jel ima takva? Da znas da smo mogli da napisemo jednu naucnu disertaciju na temu kako pristupiti  muskarcu- zeni radi poboljsanja komunikacije.:ok:

 

пре 37 минута, Сања Т. рече

 

Ovo je diskutsbilno.

Pa diskutuj. :)

 

Ih bre pa sve zene su iskrene i otvorene. Ne bi se pisale naucne disertacije i ogromni clanci o tome sta zene zeli i kako ih desifrovati. :skidamkapu:

Samo se nekad zapitam da li zene razmnisljaju nekada o muskarcima sta oni zele ili se sve prosto vrti oko zena? :945729:

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, Paradoksologija рече

Ali Milivojević koji smatra da je u redu i čak poželjno da roditelji mlate decu, a onda se okrene i tvrdi da i u odraslom dobu muškarci ostanu pod traumom normalnih roditeljskih pitanja poput "Treba o nečemu da razgovaramo" i "Gde ideš? Kad se vraćaš?" Ludilo.

Možda je deo problema u tome što nema normalne, zdrave svakodnevne komunikacije u okviru koje bi takva pitanja bila potpuno bezazlena (mislim sad na odnos roditelj-dete) nego se razgovori vode tek da dođe do nekog problema. Onda se takav usvojeni model prenosi i na brak. Nisam stručan, samo razmišljam.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...