Jump to content

Атеисти питају вернике

Оцени ову тему


Guest свештеник Иван

Препоручена порука

ne zelim da budem pogresno shvacen, nemam nista protiv cak mi i interesantno zvuce... zaista zelim da znam znacenja pojedinih izraza i iskreno me interesuje gde mogu na netu da ih pronadjem...

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

ne zelim da budem pogresno shvacen, nemam nista protiv cak mi i interesantno zvuce... zaista zelim da znam znacenja pojedinih izraza i iskreno me interesuje gde mogu na netu da ih pronadjem...

Која ти је највише запала у уши ?

Која ти се допада највише ?

Есхатон ?  :cheesy:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I tolilko marionetice?

PA i nije ti neki odnos... jel on voli tebe, jel ti prijatelj jel ti drugar jel ti ljubavnik... jel se razumete jel se volite... jel se posmatrate...?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

I tolilko marionetice?

PA i nije ti neki odnos... jel on voli tebe, jel ti prijatelj jel ti drugar jel ti ljubavnik... jel se razumete jel se volite... jel se posmatrate...?

ја знам да имам Његову, тако да постоји узајамни однос dada

љубав трпи, верује, не тражи, радује се, добија, нада се и никад не престаје, у томе је цела суштина. dada

шташ више?  zru

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Као што уметника упознајеш кроз његова дела, тако и Бога упознајеш кроз створени свет. Читав живот је однос са Богом.

ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

I tolilko marionetice?

PA i nije ti neki odnos... jel on voli tebe, jel ti prijatelj jel ti drugar jel ti ljubavnik... jel se razumete jel se volite... jel se posmatrate...?

ја знам да имам Његову, тако да постоји узајамни однос dada

љубав трпи, верује, не тражи, радује се, добија, нада се и никад не престаје, у томе је цела суштина. dada

шташ више?  zru

ово ме подстакло,да још нешто додам,од почетка па до краја:

1. Ако језике човјечије и анђеоске говорим, а љубави немам, онда сам као звоно које јечи, или кимвал који звечи.

2. И ако имам дар пророштва и знам све тајне и све знање, и ако имам сву вјеру да и горе премјештам, а љубави немам, ништа сам.

3. И ако раздам све имање своје, и ако предам тијело своје да се сажеже, а љубави немам, ништа ми не користи.

4. Љубав дуго трпи, благотворна је, љубав не завиди, љубав се не горди, не надима се,

5. Не чини што не пристоји, не тражи своје, не раздражује се, не мисли о злу,

6. Не радује се неправди, а радује се истини,

7. Све сноси, све вјерује, свему се нада, све трпи.

8. Љубав никад не престаје, док ће пророштва нестати, језици ће замукнути, знање ће престати.

9. Јер дјелимично знамо, и дјелимично пророкујемо;

10. А када дође савршено, онда ће престати што је дјелимично.

11. Кад бијах дијете, као дијете говорах, као дијете мишљах, као дијете размишљах; а када сам постао човјек, одбацио сам што је дјетињско.

12. Јер сад видимо као у огледалу, у загонетки, а онда ћемо лицем у лице; сад знам дјелимично, а онда ћу познати као што бих познат.

Прва посланица светог апостола Павла Коринћанима, глава 13

Link to comment
Подели на овим сајтовима

могао си барем последњи стих да не исечеш  dada zru

13. А сад остаје вера, нада, љубав, ово троје; али је љубав највећа међу њима.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam pitao da mi objasnite odnos koji imate s vasim bogom... a vi teoretisete na temu sta je to ljubav... i to pogresno joooj

волим Бога.

I ja volim andrijanu limu... al je to daleko od ljubavi...

Dakle jel taj odnos drugarski, ljubavni, majcinski... ili nesto trece?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja sam pitao da mi objasnite odnos koji imate s vasim bogom... a vi teoretisete na temu sta je to ljubav... i to pogresno smej.gif

волим Бога.

I ja volim andrijanu limu... al je to daleko od ljubavi...

Dakle jel taj odnos drugarski, ljubavni, majcinski... ili nesto trece?

pa to je individualno,vidis recimo kako ja i ti imamo tazlicit odnos sa Bogom  joooj
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...