Jump to content

Српски телеграф, Ало, Информер: Александар Вучић напушта СНС и политику?!

Оцени ову тему


Препоручена порука

Александар Вучић планира да се повуче из СНС, а самим тим и из политике, открива Српски телеграф од његових најближих сарадника!

stelegraf-spin.jpg

Председник Србије на овај корак се одлучио због великог отпора унутар појединих кругова у Србији решавању проблема Косова, али и сталних опструкција реформи.

- Вучић је одлучио да у октобру напусти бриселске преговоре јер зна да Албанци не желе да ти преговори успеју. Минирају их стално, не желе решења у којима Срби треба да добију нешто. Једноставно, мислили су да ће лакше доћи до потпуно независног Косова и да ће Србија на преговорима падати на колена. Међутим, захваљујући Вучићу, не да нису то остварили, већ смо успели да међународну заједницу убедимо да саслуша и наше аргументе, што никоме није пошло за руком последњих 27 година - објашњава саговорник Српског телеграфа, један од Вучићевих сарадника и људи из његовог најближег окружења.

Тиха подршка

И сад, када смо на добром путу да коначно решимо статус Косова, а самим тим и статус Србије, Албанцима ветар у леђа дају поједини кругови унутар Србије - навијачи, НВО, делови Цркве...

Вучићев сарадник каже да Вучић свакодневно слуша како му прете Лазаревом клетвом, убиством, линчом...

- Свестан је да много људи мисли као он, али да су они превише тихи и не желе да се замерају никоме: навијачима, Наташи Кандић, Сави Јањићу... Верујте ми, њему би најлакше било да слуша серендања разноразних и да влада деценијама. Он жели да иза себе остави траг и сви потези које је вукао били су реформски, за добробит Србије, иако је тиме директно угрожавао свој рејтинг. Почев од смањења плата и пензија, па до Косова. Има сан да од Србије направи малу Немачку на Балкану. Међутим, сада је коначно схватио оно што је и сам знао - да Срби то не желе да прихвате.

alo-spin.jpg

Кроз историју се показало да ништа добро не прихватамо, све што је рационално логично одбацујемо. Поразе славимо као победе и желимо да будемо жртве. Вучић је то хтео да промени, али очигледно узалудно.

- Следећи потез му је да на десетогодишњицу оснивања СНС, на конгресу те странке, најави одлазак са чела странке, што би уједно значило и из политике. Тек кад он оде, на један или други начин, јер много страних и домаћих фактора жели његову главу, Срби ће плакати за њим у складу са својим добрим обичајем: прво га убиј, па онда жали. Оваква шанса, какву Србија има са Вучићем, питање је да ли ће се више икад поновити - закључује саговорник нашег листа.

Колико би Србија изгубила одласком Вучића, какви би резултати остали иза њега, шта о томе мисле неки од најистакнутијих представника напредњака, чланови Владе?

informer-spin.jpg

Информер је у међувремену са свог портала повукао вест о Вучићевом повлачењу!   

(Српски телеграф, Ало, Информер)

Izvor

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мрмотеее... Кол'ко има тих чоколадица?!?

Повлачио се он из политике и док је био у СРС, и као премијер, и негирао прешједничку кандидатуру ("никад!"), па и сад се некуд повлачи...

Само је питање где. Да буде патријарх не може.

Можда краљ Србије? Или прецедник УН? 

Можда... само можда... за почетак - председник Косова?!? :coolio: Тачи, пази се, иде Вуле да направи свеобухватно решење - владар Србаља, Арбанаса, Влаха, Маџара и Бошњака. Обзиром да нам је премијерка подријетлом из ХР заиста би то било свеобухватно помирујуће... Још да му Амери дају титулу генерала НАТО снага... А Руси С400... И да се зацари у Јерусалиму...

"У краљевству Јутутуну

краљ тринејсти Балакаха..."

"Христос васкрсе, радости моја!"

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Само нека се пакује и нека иде, да му дамо неку пару да има за карту у једном смеру.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 25 минута, Џуманџи рече

Proslavimo danas u 17:00 na Trgu Nikole Pasica!

#siridalje

Ja ne mogu doci. Mi cemo to obeleziti u krugu porodice.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 36 минута, Broken рече

Ja ne mogu doci. Mi cemo to obeleziti u krugu porodice.

kažu danas se valja spremiti pečena patka, žuta po mogućnosti

i idu sitni kolači...sa afričkom šljivom i belom čokoladom

vi Banaćani ste majstori za to

obrazov_zpsdsretmxk.jpg

"Верујем Господе, помози мом неверју"

"О жено, велика је вера твоја, нека ти буде како хоћеш"

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Драшко рече

kažu danas se valja spremiti pečena patka, žuta po mogućnosti

i idu sitni kolači...sa afričkom šljivom i belom čokoladom

vi Banaćani ste majstori za to

Немам афричку шљиву а уместо патке имам ћурке...мислим, то је то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

пре 9 часа, Mali Marko рече

Само нека се пакује и нека иде, да му дамо неку пару да има за карту у једном смеру.

Надам се да неће са собом одненти ни једну народну пару. Многи су то радили пре њега па треба бити опрезан.

Наравно, ако се повлачи ...али...што рече Јанко, мрмоти мотају чоколаде.

И сад ће бити оваква прича "хтео сам ја да одем ал народ неће да ме пусти, кажу овце не можемо без тебе па ја остао."

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, АлександраВ рече

 

- Свестан је да много људи мисли као он, али да су они превише тихи и не желе да се замерају никоме: навијачима, Наташи Кандић, Сави Јањићу... Верујте ми, њему би најлакше било да слуша серендања разноразних и да влада деценијама. 

 

Дал је могуће да неко ово може да смисли.? Каква патологија.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...