Jump to content

Програм за писање личног дневника

Оцени ову тему


Препоручена порука

Потребан ми је програм за писање личног дневника. Који ми препоручујете и где могу да га "скинем"?

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Изида рече

Потребан ми је програм за писање личног дневника. Који ми препоручујете и где могу да га "скинем"?

RedNotebook https://rednotebook.sourceforge.io/index.html

„Бојим се Бога који је високо и гледа. Бојим се и човека који нема Бога!”

                                                                                 Византијска пословица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хвала! А је ли ово програм, који објављује на нету или не? Не бих желела да објављујем само да пискарам за своју душу.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 43 минута, Изида рече

Хвала! А је ли ово програм, који објављује на нету или не? Не бих желела да објављујем само да пискарам за своју душу.

Ne, ovaj ti je bas za tvoju dusu, licni dnevnik i nista drugo, sa dosta drugih mogucnosti za vodjenje raznih vrsta beleski.

...

Takodje, imas i ovaj, isto tako dobar, samo sa malo drukcijim pristupom. Probaj oba, pa vidi koji ti odgovara... :)

Dakle, na ovom linku klikni na crvenu rec "Windows", uzmi program, i raspakuj ga negde u neki folder slobodan, jer se on ne instalira uopste, nego je prenosnog tipa... iz tog foldera `de raspakujes program samo izvuci precicu na desktop, i odatle pokreces program. Pri prvom pokretanju samo mu kazi `de ce da bude mesto za cuvanje samih beleski, jer ce to da te pita...

https://pinktwins.com/elephant/

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ovaj prvi sto je Ronin postavio u principu izgleda ovako...

rednotebook-1.1-1.png.d1c945a84a29f8c7f754e5d18f75c42c.png

...

A ovaj drugi je malo drukcijeg izgleda...

elephant-1_136845_full.jpg.19b01a022b6dcdc2150e1fab50c93c0d.jpg

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, баш ти хвала. Јавићу како сам се снашла.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Скинула сам оба програма. Ово слонче није хтело да ради на мом компу, а у црвеној свесци сам се фино снашла. Извињавам се што не користим праве називе, мрзи ме да пребацујем тастатуру.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А ако некога мрзи да пише, овде може само да прича и он пише сам :) 

https://speechnotes.co/

 

Изабереш језик, повежеш микрофон са компом и само кликнеш на икону микрофона. И онда само причаш у микрофон, текст се аутоматски иписује на екрану. Кад завршиш, опет клик на икону. Јако је прецизан, бар сам ја стекао такав утисак. После можеш текст само да ископираш у неки програм, типа Word или нешто слично, и да сачуваш.

П.С. Једина мана је што нема интерпункцију за српски (за енглески има), тако да то мора ручно да се убаци накнадно.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...