Jump to content

Зашто мушкарци не воле паметне жене?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 32 минута, Liga Džentlmena рече

Nekada je bilo da zena treba da prati muskarca, a sada je obratno.... cccc

Kazem ja lepo, volim samo mudre zene. :tongue:

Може и обрнуто,но ја говорим из женске перспективе.Не мислим ни да се према мушкарцу жена односи као" готовом производу",него је лепо  када ни сами не знају где им је граница и који су им потенцијали.У свему се цени истраживачки рад:citac:

  • Свиђа ми се 1

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Зашто бих био љубоморан ако је жена паметнија од мене. Био бих пресрећан да нам деца буду исто тако паметна. Свашта, да будем љубоморан на интелигенцију особе која ме воли. Стварно бих био невиђено глуп.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 17 часа, Mилена КШ рече

U današnjem vremenu džaba ženi inteligencija ako nije "u trendu" (čitaj napucano promiskuitetna barbika i sl)...mislim da jednostavno iz nekog razloga privlačimo takve a zašto ne znam...često se to pitam...

 Ваљда нормалне жене траже неке нормалне мушкарце а не полумозгове који се поводе са сваким "трендом"

Има бре нормалних људи колико хоћеш.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Изида рече

током живота углавном упознавала оне, који воле силиконске малоумнице надограђене косе.

Многи мушкарци упознају разне карлеуше током живота, али они који нормално расуђују знају да нису све жене карлуше.

Не знам чему овај нешијанизам...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Muskarac kojeg ne privlace pametne zene vjerovatno ni sam nije pametan. Medjutim znam dosta muskaraca koji su sapiosexualci i uvijek su vise zainteresovani za vezu sa inteligentnom a manje lijepom nego obrnuto, tacnije  ljepota bez pameti im nije privlacna. Obicno se tu radi o sexualno, emotivno zrelijim i inteligentnim muskarcima koje lupetanje gluposti od strane zene sa kojom su izasli ili cesto dosadnost i nezanimljivost odbije tako da im i fizicku privlacnost minimizuje.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Ronald рече

sapiosexualci

Има и ово?

То је и нормално да те некија инфантилност одбије, али ови сапиосексуалци ми се чине као нека тешка крајност. 

 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Нифада рече

Може и обрнуто,но ја говорим из женске перспективе.Не мислим ни да се према мушкарцу жена односи као" готовом производу",него је лепо  када ни сами не знају где им је граница и који су им потенцијали.У свему се цени истраживачки рад:citac:

Sad vec pise mudra zena. :)

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Mилена КШ рече

U današnjem vremenu džaba ženi inteligencija ako nije "u trendu" (čitaj napucano promiskuitetna barbika i sl)...mislim da jednostavno iz nekog razloga privlačimo takve a zašto ne znam...često se to pitam...

Ovde ne mogu da se slozim. Zasto promiskuitetna barbika? To pricas za vezu na jedno vece?

Napucana? Pa ako mislis da je fizicki izgled u trendu, odlazak u teretanu resi taj problem.

Zar ne mislis da je , sve ovo sto si navela, trend kod deceurlije 15 / 19 godina?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сам прочитала доста мудрих коментара овде.

Просто овако током студија, а и сад сам упознала доста природно лепих, паметних и занимљивих девојака, које су саме. И доста мојих другара ми је рекло да мушкарци не воле паметне жене. Па сам се питала зашто је то тако.

  • Свиђа ми се 1

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мислим да је то генерализација ипак.Некако ми делује налик на Нешине генерализације, само са супротне стране.  Зависи какав карактер има мушкарац и у складу са тим ће га привлачити девојка. Ако је глуп и сам, вероватно га неће привлачити интелигентне жене. Али, ако је нормалан и паметан, не видим разлога да га неће привлачити паметне и интелигентне. Напротив. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 37 минута, Liga Džentlmena рече

Ovde ne mogu da se slozim. Zasto promiskuitetna barbika? To pricas za vezu na jedno vece?

 

Има мушкараца који воле те што су за једно вече. Има и таквих, има нас разних. При чему не мора уопште да значи да су те девојке које воле на једно вече глупе и неинтелигентне, имао сам прилике да видим како такве девојке заврћу билмезе који се ложе на њих. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ja imam drugo pitanje? Zašto žene ne vole normalne muškarce i apmetne muškarce, beže od njih kao djavo od krsta. Pritom još ako su crkveni patriote, tek ond anemaju uspeha kao devojaka (i onoih iz Crkve i onih van). Što si veći kreten, a pri tom atraktivan i/ili bogat, veće su ti šans ekod devojaka.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 минута, NemanjaVa рече

Ja imam drugo pitanje? Zašto žene ne vole normalne muškarce i apmetne muškarce, beže od njih kao djavo od krsta. Pritom još ako su crkveni patriote, tek ond anemaju uspeha kao devojaka (i onoih iz Crkve i onih van). Što si veći kreten, a pri tom atraktivan i/ili bogat, veće su ti šans ekod devojaka.

Има и тога. Рецимо, ја знам девојку коју баш привлсче такви какве си описао, билмези, а паметни и, да кажем, нормални, озбиљни, су јој досадни. Тако она каже, а притом није ни глупа ни неинтелигентна напротив.  Али, свиђају јој се такви мушкарци. 

Али, не треба ни ту генерализовати, како рекох има нас разних. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...