Jump to content

Зашто мушкарци не воле паметне жене?

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, ninaana рече

Mogu li da smanje na 40 grla pa da imaju malo više vremena? Ne moraju da budu milioneri. :)))

Нажалост, то не функционише тако, сељаци су врло ревносни људи, многе је велика срамота да продају само да би имали више времена, да не причам да би му било теже да остане конкурентан и одржава оно што већ поседује.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вукашин Ковачевић рече

Нажалост, то не функционише тако, сељаци су врло ревносни људи, многе је велика срамота да продају само да би имали више времена, да не причам да би му било теже да остане конкурентан и одржава оно што већ поседује.

Eto, stvar prioriteta. Očigledno im onda nije toliko bitno da se ožene, već da očuvaju ugled i materijalno blagostanje. Ili čekaju da im žena padne s neba, tj. s puta u njivu, kao što si plastično objasnio. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Neša_ рече

Koji je smisao u objašnjavanju izmišljene reči, a pri tome isticati osobine za koje se žene gotovo i ne interesuju onda kada treba, a naročito ako je muškarac fizički privlačan, 

Da bi ti imao o čemu da filozofiras. :)

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ninaana рече

Eto, stvar prioriteta. Očigledno im onda nije toliko bitno da se ožene, već da očuvaju ugled i materijalno blagostanje.

Гледај, знам једног момка нежењу, има 60 хектара земље, једва постиже, стално мора да улаже и модернизује.  Није то само до личног поноса, већ и до очевине. Незамисливо му је да продаје оно што му је отац оставио.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вукашин Ковачевић рече

Гледај, знам једног момка нежењу, има 60 хектара земље, једва постиже, стално мора да улаже и модернизује.  Није то само до личног поноса, већ и до очевине. Незамисливо му је да продаје оно што му је отац оставио.

Razumem. Zato i kažem, stvar prioriteta. Nisu svi izbori u životu laki.

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Neša_ рече

Koji je smisao objašnjavati izmišljenu reč, a pri tome isticati osobine za koje se žene gotovo i ne interesuju onda kada treba, a naročito ako je muškarac fizički privlačan, 

S obzirom da stalno potenciraš fizički izgled,postavi onda fotografiju i ako si  fizički privlačan,a prema tvojim utiscima,iskustvu,istraživanjima,to je kljućni parametar za žene,onda ćešlako naći  devojku,ženu.Ako nisi,onda ti se neće,opet prema rezultatima tvojih istraživanja,nijedna javiti,pa i ako ne nađeš ženu bar ćeš na ličnom primeru potvrditi svoju teoriju,a mi koji smo tvrdili drugaćije ćemo ispasti smešni.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Neša_ рече

Nije to izbor. Često mora da radi da bi opstao, a zatim stvorio uslove da se neka žena zainteresuje, jer neće nijedna tamo gde se puno radi, a živi skromno. Ako odustane i smanji posao, lako može propasti, a tek onda ga nijedna neće hteti. Vas devojke i žene to ne zanima. Vi hoćete idealnu situaciju u zemlji koja je decenijama u krizi.

Onda odustaneš od ženidbe i rešeno. :)

  • Свиђа ми се 1

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Neša_ рече

Nije to ni izbor. Često mora da radi da bi opstao

Могао би он да ради много мање и зарађује много више, човек је механичар свих пољопривредних машина, јако тражено занимање. Да прода говеда, прода земљу и запали у Немачку живео би као шеик, радио 5 сати дневно. Наша је срећа што ми још увек имамо таквих људи којима савест неда да оду, али и кад они оду, месо и млеко ће нам бити или луксуз, или ћемо само јести европски и монголски шкарт.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, ninaana рече

I šta je po tvom mišljenju rešenje za te momke?

Ако говоримо о женидби, знам шта је решење неких од њих, а то је увоз девојака из сибира и албаније. Дакле, уговорени брак.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Neša_ рече

Izvini al’ svaka koja se interesovala, u privatnim porukama je mogla da dobije kompletnu informaciju. Problem je što sam posle slanja slike dobijao odgovor u stilu: nisi ti ružan, al’ nekako nisi po mom ukusu, bla bla, truć truć i tu je prestajalo svo mudrovanje o unutrašnjim vrednostima do kojih im je tobože stalo.

Esad,tzv.unutrašnje vrednosti teško da se ovde mogu pokazati,pod pretpostavkom da si jači na unutrašnjm planu,nego na spoljašnjem.

Нифада :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
×
×
  • Креирај ново...