Jump to content

Клуб мајки

Оцени ову тему


Препоручена порука

Јуче смо имали маскенбал у вртићу. А данас у 16 имамо уметничку радионицу заједно родитељи и деца. А креативност и спретност су удаљени од мене хиљадама светлосних година. Баш сам се уфркисала.

 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 374
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

@Изида Kako ste prosli sa radionicom? :1321_womens::slikanje:

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Е, добро смо прошли. Нас троје смо направили аутић од кромпира и шаргарепе, јежа од кромпира и колаж од лишћа и жирова. Било је лепо на тераси вртића.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 9.10.2020. at 13:30, Изида рече

креативност и спретност су удаљени од мене хиљадама светлосних година.

Joj i od mene, sve te razumem. Moj imao maskenbal i kao sami da napravimo masku inspirisanu voćem. Naručila sam u radnji koja se bavi time...ne mogu pored šestomesečne bebe još i da seckam i smisljam. Bio je zelena jabukica i baš je bio sladak. Vidim po slikama da niko nije sam pravio masku :smeh1:.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

И наш је имао маскенбал. Добио је прошле године маску Спајдермена, коју смо морали да подврћемо и зашивамо. Тј, то је радила моја мама, која је незаменљива. 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Еј, маме, шта има?

Нама је сутра имендан.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Srećan imendan medenku! 

WWW.ZNACENJE-IMENA.COM

Ime Jakov je zapravo otac mnogih muških imena. Njegovi izgovori na različitim jezicima vrlo su različiti. Džejms, Žak ili...

 

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 4 months later...

Јаков синоћ из чиста мира:"Мама, ја сам принц."

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 months later...
  • 8 months later...
  • 1 year later...
WWW.DETINJARIJE.COM

Detinjarije je portal za roditelje od rođenja do tinejdžerskog uzrasta: trudnoća i beba, odrastanje i razvoj, škola i učenje, vaspitanje, kultura, ishrana..

 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Вечарас ми пало на ум неки леп гест моје маме. Док сам студирала она ме један дан позвала и рекла кад и на ком програму има филм "Последњи Мохиканац". То је иначе мој омиљени филм. Мајке су дивне, зар не?

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 6 months later...

Nikako da vam javim. Naslednik je krenuo u predškolsko. 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...