Jump to content

Клуб мајки

Оцени ову тему


Препоручена порука

Еј, како сте? Како потомци?

Наследник и ја били закаведисали. Звали нас из вртића да има температуру 38,8. Ја у среду примила ињекцију и инфузију, вадили ми крв. Хвала Богу бактеријска инфекција, није вирус.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 374
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Мој дечак одраста и све више примећујем да му у његовом малом свету дечурлије мама све мање фали...тако сам поносна...понекад плачем...и тако...знате већ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Mi bili nešto bolešljivi, pa se povukli iz vrtića. Sad ga malo ostavljam sa mojom majkom, ona će ga čuvati kad odem u bolnicu. To me opterećuje dosta jer se nismo razdvajali na duže nikad...a ja ću biti u bolnici 6 dana zbog carskog reza.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Natasa. рече

To me opterećuje dosta jer se nismo razdvajali na duže nikad...a ja ću biti u bolnici 6 dana zbog carskog reza.

Јој Нато, држим ти фиге, знам како се бринеш и како ти то све пада... Супер је што га већ навикаваш помало, биће све у реду, велики је то мамин момак!!! Он и кад није са тобом осећа твоју љубав, поготово кроз твоју мајку, ништа не брини.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Milica Bajic рече

твоју мајку

Iako imam dečake, mamina mama je mamina mama 0405_feel.

:smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Наташа, слаћу ти позитивне мисли и молитвену подршку.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nato kad je termin?

Moj dečak je kod moje mame sad na raspustu, na nekoliko dana. On voli baku i voli da bude kod bake. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Santi рече

Nato kad je termin?

Moj dečak je kod moje mame sad na raspustu, na nekoliko dana. On voli baku i voli da bude kod bake. 

U aprilu zakazujemo carski rez...mora.

Voli i moj babu, ali nikad nije spavao kod nje a da ja nisam bila tu. I kako li će baba sve da izdrži :351780:??? 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

U kakvom je baba zdravstvenom stanju?

Naša baba odlično to gura, sama zahteva da joj se dovodi dete da ga razmazi :D sad je naletela na neke zdravstvene izazove i kaže da joj mnogo znači što je malac kod nje. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 часа, Santi рече

U kakvom je baba zdravstvenom stanju?

Naša baba odlično to gura, sama zahteva da joj se dovodi dete da ga razmazi :D sad je naletela na neke zdravstvene izazove i kaže da joj mnogo znači što je malac kod nje. 

Baba je sasvim ok zdravstveno, jedina koja može da isfizikališe tih par dana. Uzeće slobodne dane da mu se potpuno posveti. Ali opet on je hiperaktivan i umara, pa se pitam kako će da izdrži tih par dana. Nikad ga nisam ostavljala na čuvanje na duže od sat-dva i to kad imam preglede. Samo u vrtiću, tu sam najmirnija.

Možda sam preterala ne_shvata.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nisi preterala, idete svojim tempom, tako je i najbolje. Čisto da te utešim, i moj mališa je stvarno zvrk, i baba super izlazi na kraj. Ali ja se u njeno čuvanje ne petljam. Kod babe može sve, i neka tako bude, neka ima (i neka zna da ima) mesto na kom mu je sve dozvoljeno (sve- u granicama normale. Neće mu baba dati da čačka utičnicu ili joj se penje na glavu, ali će mu dati da piše po zidu i služi mu doručak u krevetu). I interesantna stvar- meni i suprugu nikad nije tražio takve stvari. Odlično zna šta kod koga prolazi i kod koga šta može. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 18 часа, Natasa. рече

kako li će baba sve da izdrži 

Бабе се за своје унуке претварају у змајице, оно слично као кад Ерик поједе банану, нема проблема :)

  • Радостан 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Мртва сам уморна.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Nama je uginuo pas noćas. 

Nije živela kod nas, nego kod moje mame, ali svejedno. Naša je bila, svih nas.

I sad osim što ja hoću da crknem za njom, ne znam kako to da objasnim mališi? Mali je, ne verujem da će ukapirati išta ako pokušam da mu objasnim kako jeste, a sa druge strane ne bih da ga lažem.
A pitaće za nju i tražiće je čim ode kod babe, traži je i kad baba zove preko Skajpa ili upali kameru na Viberu. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...