Jump to content

Клуб мајки

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Одговори 374
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

Еј и ја сам у трипу због те кожице. 

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 5 weeks later...

Драге маме, како сте? Шта има? 

Наследник данас напунио 18 месеци.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Маме, јесте ли живе? Како су вам деца?

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, Изида рече

Маме, јесте ли живе? Како су вам деца?

Јел можемо и ми са великом децом да се јавимо :)

Добро су, хвала Богу. Мало ови вируси и кашљуцања, ал ништа страшно. Трудимо се да нос буде чист, тада је све лакше. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Moje dete prohodalo, 7.1. :) prošle godine se na taj datum prvi put nasmejalo.

Krenuo je u jaslice, ja na posao, razboleo se nakon 5 dana :D dugo je i izdržao. Baš je bio siroma' bolestan, ja sam onako hipi nastupila pa ga pustila par dana bez lekara, ali nakon nekog vremena je vrag odneo šalu, pa smo morali na ab. 
Sad opet ide na adaptaciju, užasne mi stresove to pravi, taman je lepo krenuo pa pauzirao 7 dana i sad ispočetka.
Dobra stvar je što ja radim, i stvarno mi mnogo prija posao. Baš, baš. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Сања, наравно да можете. 

Санти, и наследник је био болестан. За Никољдан, нашу славу, добио високу температуру. Други дан Стевандана, слава мојих родитеља, повратио девет пута увече. Тад смо преноћили у болници, примио две инфузије. 17.1. почео да кашље и кија. Он има срчану ману, па сваки пут кад је прехлађен мора да пије антибиотике. А од Васкрса на овамо је био шест пута. Не знам шта ће бити кад крене у вртић.

Иначе нисмо лоше.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hoćete mu davati prevenar?

Drugaričin mali ima poozbiljnu srčanu manu (tapvr), operisan je bio kao novorođenče, i sad čekaju da sastavi neko vreme zdrav da mu daju prevenar da se odmore malo od lekova i bolnice. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 28.1.2019. at 13:08, Сања Т. рече

Трудимо се да нос буде чист, тада је све лакше.

баш то, од носа креће све и грло и уши и плућа, чим крене кашљуцање и слине одмах испирам носеве сланом водом и бомбардујем их витаминима, а и са чистим носевима боље једу и боље спавају, и за сада хвала Богу то одлично ради посао...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hej, pa to je vakcina koja je sad obavezna za decu rođenu 2018e, a za naše starije nije, drugačije je zovu vakcina protiv pneumokoka, štiti od 13 vrsta pneumokoknih bakterija koje izazivaju 90% tih bolešćura kod dece. Besplatno je dobijaju i prevremeno rođena deca koja su bila na respiratoru (sad prijateljičina mala dobija drugu dozu, rođena u 26n), i ova dečica sa nekim hroničnim bolestima ili problemima zbog kojih je nezodno i kad blažu prehladu imaju. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, Maja Pavlovic рече

Uh ovi virusi, nekad ih ne bese toliko...

Moje dete (aprila 6 godina) kad je bolesno odbija sve moguce lekove, jedva ga nateram na nesto od starinskih lekova, a kao mali bio cvecka za to.

Kazi, reko ti cika liga da mora da pijes. Pa javi ako te ne poslusa da ga kritikujem. ?

Када се ствари ставе на папир, ми вредимо онолико колико наша дела говоре о нама а не наше речи.
 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Liga Džentlmena рече

Kazi, reko ti cika liga da mora da pijes. Pa javi ako te ne poslusa da ga kritikujem. ?

Ma ne pali nista tad...

Nego, sinoc me pitao sto ne zoves onog ciku sa crvenim autom da dodje malo kod nas :D

Rekoh, cika je malo daleko da bi se svrckao do nas :D

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...