Jump to content

Клуб мајки

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 56 минута, Santi рече

ali se nadam da će u nekom trenutku to doći samo, prirodno, da neću morati da se teram

Ja završila PhD istraživanje u oblasti ekologije biljaka, objavila rad, moram još jedan...smorila sam se i ne mogu ni na mišiće...ako ga ne završim ima mali akademik da postane ne bih li lečila svoje komplekse i nedovršene priče :smeh1:. I ja se nadam da će nekako sve prirodno da dođe na svoje bez sile i apatije.

Nije me čak ni nauka smorila, već akademska zajednica, njihova sujeta i međuljudski odnosi.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 374
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни чланови у овој теми

Постоване слике

I ja radim ekologiju :) iz oblasti zaštićenih delova prirode. 

Inače da se požalim, niče zub, skok u razvoju, sve se ukombinovalo zajedno, i sad igranka bez prestanka :sunce:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја поставила питања, а ништа вам не рекох о својим одговорима.

Мене радује синов осмех. Фасцинира ме којом брзином расту, напредују, уче.

Плаши ми доста тога. Рецимо сад пуже, корача уз намештај и људе, пење се на кревете, фотеље, покушава на ормар, допуже до стола и некако се уз столицу ухвати за сто и буквално ради згибове. И сад сам ја у сталном страху да ће пасти и повредити се. И сви ме критикују због тога.

И да...Понекад помислим да можда и нисам била за мајку. Не знам што.

А кад кажем да сам неприпремљена. Е па све је било у реду на свим УЗ, на дабл тесту, амниоцентези, 4D, а породила сам се у осмом месецу. Плус је малецки преживео доста дијагноза за кратко време. Али уздам се и не губим веру у Онога, који ми је дозволио да га родим. Убеђена сам да ће Господ дати да буде жив и здрав и тиме показати славу своју.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Od tih dosta dijagnoza koje je pregurao, je l ostala neka ili su se izgubile?

Prošlog avgusta se porodila moja terminska drugarica. Trebale smo u novembru da se porodimo obe, ja sam se porodila u decembru a ona u avgustu pa ti vidi koliko je to ranije. Bila je neka 26a nedelja.
Skoro smo bile zajedno. Mala mi se na glavu popela, bukvalno :D pd svih ružnih dijagnoza koje je imala, ni jedna nije ostala, razbežale se nekako usput. Ona će sad godinu dana da slavi u avgustu, a moj sin 8 meseci, a trebao je biti stariji od nje neki dan...

Kod nas i dalje niču zubi, meni niču rogovi, imamo regresiju spavanja i tako svima nam je lepo, plače na svakih sat vremena noću :D Kud se dede moje dobro dete, odlepiću. :sunce:

Što se povređivanja tiče, uzela sam ikeine zaštite za ćoškove i utičnice, pa.. uradiću koliko je do mene. Dosta boravi na podu, pa se dešavalo da se okrene pa lupi glavom u pod, 2-3 puta je to bilo jače i plakao je, a onda je naučio da se prizemlji kako treba, bez lupanja. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Остала му је још једна дијагноза, али се слава Господу смањила.

Мислила сам да поставим тему о снази мајчине молитве, али не знам јесам ли превише досадна.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 51 минута, Изида рече

Драге маме, како сте?

:0426_feel: nikako više da nikne zub taj jedan sunce mu poljubim...
Meni su, sa druge strane, zbog tog zuba rogovi nikli.

Imali smo goste danas, isceđena sam. 

Ali radujem se bazenu. Jeste da je u sredu tek, ali idemo potomak i ja da se brčkamo :cheesy3:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ево није лоше. И ја сам понекад уморна ко да ме је воз прегазио.

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 20 минута, Santi рече

Ignorišeš. 

Šta su ti zvonili?

Ništa specijalno, samo je uobičajena pojava. Zasad je ok sve, mada sam čula bapskih bisera :0212_rolleyes:. Npr. ako porodilja jede ribu, dete neće progovoriti, taj mi je hit.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ја родбину ретко виђам, осим кад су неки долазили да га виде. Овако има неког народа, који сматра за сходно да паметује. Трудим се да игноришем. Али ме увек нервира. Не нервирају ме нормални савети. Али неки су баш Боже, сачувај и саклони. Врхунац је био кад ми је једна жена рекла да не треба ништа да слушам лекаре да ми дете неће испасти како треба ако их будем слушала.

 

  • Збуњен 1

"Што се човек присније сједињује с Господом бива мудрији, а самим тим и срећнији."

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...