Jump to content

Препоручена порука

Занимљив видео о руској геостратегији.

Мислим... ово зна сваки баја што испија Зајечарца испред задруге, али не могу сви бити природно надарени за геополитику као Срби па им се мора овако објашњавати :D

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

:)

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sjajna obrada sjajnog klasika... a za one koji bez guglanja pogode iz koje knjige je tekst pesme, posebna nagrada (digitalni poster Ibice za dve osobe ;) )

 

 

 

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Kako  volim ovu seriju.! Alan Šor je nezaboravan, mada i  Krejn nije za baciti.

Plus što su mi Spejder ( (još od Seks, laži i video trake) i Kendis Bergen ( Soldier Blue, mmmmmm) dragi glumci.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 13.8.2021. at 0:05, Avocado рече

:)

Libertarijanski san. Ukines nam poreze i regulacije i das nam teritoriju vranjske banje, doleteli bi ljudi sirom sveta da ucestvuju u tome. 

Bio je jedno vreme (sada vec propali) 

WWW.FSP.ORG

The Free State Project is a movement of thousands of freedom-loving people in New Hampshire. If you just want to Live Free, join us!

 
I dalje postoji ali stvari ne idu po planu, nece dovoljna kolicina libertarijanaca da se preseli da bi mogli da formiraju jako glasacko telo. Posto je cilj formarati jako libertarijansko glasacko telo i glasati slobodarske zakone. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, haveaniceday рече

Uvek nekako ti republikanci/konzervatvci/desnicari budu zanimljivi i voljeni likovi u serijama.. kao da imaju nesto... vredno u sebi. 
 

isto ko i u zivotu: comedy relief :) 

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

9GAG.COM

Watch the video and join the fun convo with 9GAG community

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, haveaniceday рече

Слажем се исто је као и у животу, ево једна ситуација која то осликава





 

Nah, ovo je avokadova tema. Nema smisla da je gusim time sto bih ti objasnjavao zasto si tocilo na osnovu ovoga sto si postavio. Uzivkaj!

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 3 weeks later...

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...