Jump to content

Blokade puteva po Srbiji

Оцени ову тему


Препоручена порука

 To za struju i hleb je rekao zbog poskupljenja koje sledi. Baš ste naivni, ali baš, baš, itd.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

DIVLjANjE "DEMONSTRANATA" KOD LAZAREVCA: Udario policajca pesnicom

Novosti Online | 12. jun 2018. 20:32

Žarko Pavlović (42) uhapšen je pošto je fizički napao policajca Jovicu Nikolića (28), saznaju "Novosti"


Kako nezvanično saznajemo, do incidenta je došlo u mestu Županjac kod Lazarevca, kada je šest osoba nameravalo da blokira Ibarsku magistralu.

Nikolić je pokušao da spreči blokadu magistrale, a zatim je, prema prvim informacijama, Pavlović udario pesnicom Nikolića.

Napadač je zatim uhapšen.

Da podsetimo, u ponedeljak tri muškarca su uhapšena zbog sumnje da pretukli Božidara Milića prilikom blokade kod ulica Zrenjaninski put i Ivana Milutinovića.

http://www.novosti.rs/vesti/beograd.74.html:732648-DIVLjANjE-DEMONSTRANATA-KOD-LAZAREVCA-Udario-policajca-pesnicom

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 часа, ana čarnojević рече

мислила сам да је био Личанин, он је заправо рођен на Банији а у Госпићу је био учитељ.

паметан народ, Србин из Хрватске или Босне кад је господин човек то је милина.

nije bio licanin nego kordunas, na vikipediji krivo pise, lasinjski sjenicak je na kordunu , ne na baniji, mama mi je iz tog mjesta.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Samo da znate, svi vi koji kudite Vučića, možete biti postiđeni jednoga dana kada, ako Bog bude tako dao, Vučić postane jedan od najvećih srpskih državnika, pre svega sa Božijim blagoslovom - i slavom.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 12 минута, Milan Nikolic рече

Samo da znate, svi vi koji kudite Vučića, možete biti postiđeni jednoga dana kada, ako Bog bude tako dao, Vučić postane jedan od najvećih srpskih državnika, pre svega sa Božijim blagoslovom - i slavom.

Ti d`ides sto pre da vadis krv i da ti urade neki test na drogu, `el mi se cini da te neko tajno drogira a da ti nisi ni sves`an... :smeh1:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, GeniusAtWork рече

Нема ту много шта да се мисли. За њега могу да гласају само чланови странке, онда они којима је обећана нека корист ако победе, уцењени радници јавних предузећа и задња група су конзументи Информера, Пинка и Хепија. Вероватно је на ове задње мислио са оном изјавом да имамо најјефтинији хлеб и струју у Европи. Струја за ТВ, а лебац да се преживи док се одушевљавају вођиним свакодневним жртвовањем и нашим вртоглавим успехом на коме нам сви завиде...

А није. Има оно океј људи ( који нису баш ријалити ниво) који гласају за њега или га симпатишу.

Рецимо за њега мисле да је способан, онако добар вођа (људи се доста ложе на ауторитативне личности, чврста рука и те форе, не знам зашто..) и да ето није му лако, стискају га странци он се труди да сачува Косово, затекао је расуло у држави па док све закрпи. А за лоповлук, јавашлук, безобразлук.. или не знају на ком је то нивоу па мисле да је као и раније, или није он крив него они око њега (јер не може ни он све да постигне и испрати). А и ето нема нико други од политичара да ваља, нема алтернативе.

Знаш, то ти је просечан грађанин. Нису ни сви баш бистри.. а и оно, нити умеју нити имају кад да мало боље сагледају ствари и размисле.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Milan Nikolic рече

Bitno je da smo mi bistri i čisti.:aplauz:

Ја ни не кажем за себе да сам бистра..у најбољем сам просек. 

Не знам шта си мислио под "чисти". Би ли образложио?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Lady Godiva рече

Не знам шта си мислио под "чисти". Би ли образложио?

To ti je kad ne prodaš veru za sendvič...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

To ti je kad ne prodaš veru za sendvič...

За сендвич или за јагњетину и блеју.. тако нешто? :ani_biggrin:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Milan Nikolic рече

Bitno je da nismo lopovi, javašluk, bezobrazluk.

Лопов - нисам,

јавашлук - на послу сам одговорна и темељна (и превише). Овако умем да будем лења и да направим неред, али то је већ приватна ствар,

безобразна - максимално. ;)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, Avocado рече

To ti je kad ne prodaš veru za sendvič...

Pre je bar bila cela vecera, sad samo sendvic... sve neke novotarije...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Milan Nikolic рече

Samo da znate, svi vi koji kudite Vučića, možete biti postiđeni jednoga dana kada, ako Bog bude tako dao, Vučić postane jedan od najvećih srpskih državnika, pre svega sa Božijim blagoslovom - i slavom.

Ma nema problema za one koji jos mogu da se postide, nego sta sa ovim sto ne moze?

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...