Jump to content

Blokade puteva po Srbiji

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 часа, Milan Nikolic рече

Nemojte da vam bude teško da poslušate sledeće:

Супер. Још само да ми објасниш како је овај протест противзаконит, а протест малинара је океј. :)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Кратос рече

Pa jes al ih nisu prebijali,a ovaj lik je iznabadao ovog samo tako i još mu maznuli 300 evra i ne videh ovde nikog da osuđuje nasilje....

Evo ja osuđujem nasilje... a osuđujem i pokušaj da se taj incident poveže sa svim ostalim ljudima koji protestvuju... jer naravno... niđe veze...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Супер. Још само да ми објасниш како је овај протест противзаконит, а протест малинара је океј. :)

Šta super ako nisi slušala predavanje Vučića? Sve je odgovorio.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Milan Nikolic рече

Šta super ako nisi slušala predavanje Vučića? Sve je odgovorio.

Па рекао је да су малинари који су блокирали пут фини људи, а да су ови насилници зато што блокирају пут.. па ми није најјасније. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Кратос рече

Pa jes al ih nisu prebijali,a ovaj lik je iznabadao ovog samo tako i još mu maznuli 300 evra i ne videh ovde nikog da osuđuje nasilje....

Najprovidnija moguca namestaljka, na to se ne pecaju vise ni veverice. Nego, kako se antivodja ne seti da je npr. ubistvo O. Ivanovica daleko veca politicka brutalnost, a? Pa tako sto za to treba da imas makar miligram nespaljene savesti, a on to - sasvim ocigledno - nema.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Кратос рече

Pa jes al ih nisu prebijali,a ovaj lik je iznabadao ovog samo tako i još mu maznuli 300 evra i ne videh ovde nikog da osuđuje nasilje....

Нешто ми избаговало... нисам видела да си ме цитирао..

Фора је што не можеш да назовеш све насилницима и лопужама зато што су двојца насилници и лопуже. 

То би било као да за инаугурацију кажеш да је насилни чин, а све људе тамо присутне кажеш да су кримиланци (мада не би био далеко од истине :D) јер су ови хватали човека за гушу. 

Ти што су тукли и крали нека се процесуирају, остали нек протестују, а не да сад драми чуј жив се поједе.. мукица

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Šta si ti jeo ovih dana? :)

Možda se previše družiš sa Danijelom, a ona sa Rakićem, a Rakić sa Đilasom...

Nemojte da me kamenujete, šalim se malo. :)

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, obi-wan рече

Najprovidnija moguca namestaljka, na to se ne pecaju vise ni veverice. Nego, kako se antivodja ne seti da je npr. ubistvo O. Ivanovica daleko veca politicka brutalnost, a? Pa tako sto za to treba da imas makar miligram nespaljene savesti, a on to - sasvim ocigledno - nema.

Pa ti ko da si veverica,pa svaki političar uvek ima selektivno pamćenje,amnezija za ono što mu ne odgovara .....političari i savest...e bre brate....to ostavljaju na pragu ulaska u politiku ili kako reče naš prvi demonkratski izabran premijer,kome je do morala nek ide u Crkvu....;)

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 22 минута, Avocado рече

Evo ja osuđujem nasilje... a osuđujem i pokušaj da se taj incident poveže sa svim ostalim ljudima koji protestvuju... jer naravno... niđe veze...

Sasvim je normalno da će on to koristiti u svoje propagadne svrhe...mislim za političara ili si i ti tolko naivan ko Džedaj da očekuješ od vrhunskog političara da bude neki visoko moralan čovek?Al aje da postavim jedno kontra pitanje,šta misliš o glasačima SNS a ima ih ili misliš da je Vučić pokrao sve glasove i svima podelio po sendvič,ucenio i sl?Jel i tu imaš tu vrstu individualizacije i svođenje na pojedinačne slučajeve?

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Lady Godiva рече

Нешто ми избаговало... нисам видела да си ме цитирао..

Фора је што не можеш да назовеш све насилницима и лопужама зато што су двојца насилници и лопуже. 

То би било као да за инаугурацију кажеш да је насилни чин, а све људе тамо присутне кажеш да су кримиланци (мада не би био далеко од истине :D) јер су ови хватали човека за гушу. 

Ти што су тукли и крали нека се процесуирају, остали нек протестују, а не да сад драми чуј жив се поједе.. мукица

Fora je u tome što je on političar koji koristi situaciju koju su možda i sami namestili,ubacili tog lika,tutnuli mu parice,on bacio varnicu ljudi naelekstrisani i ...ishod očekivan...Pink radi svoje zajedno sa pekinezerom iz informera...exploatišu taj slučaj da bi dezavuisali protestanste kao što su exploatisali ona dva slučaja ,,nasilja,, nad ženama od strane Boška Obradovića...a stvarno je bio nasilan u pm...ko što je Đilas bio nasilan kad je ,,gurnuo,, onog šabana za govornicom,tako snažno i tako tiho gotovo Vulinovski nečujno...al sve ti je to politika,prljava igra u kojoj je jedino pravilo ono makijavelističko,da cilj opravdava sredstva...

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Кратос рече

Sasvim je normalno da će on to koristiti u svoje propagadne svrhe...mislim za političara ili si i ti tolko naivan ko Džedaj da očekuješ od vrhunskog političara da bude neki visoko moralan čovek?

Sasvim je normalno i prokomentarisati takvu vrstu nemoralnosti i obmanjivanja ljudi...

 

пре 2 часа, Кратос рече

Al aje da postavim jedno kontra pitanje,šta misliš o glasačima SNS a ima ih ili misliš da je Vučić pokrao sve glasove i svima podelio po sendvič,ucenio i sl?Jel i tu imaš tu vrstu individualizacije i svođenje na pojedinačne slučajeve?

Ne mislim ništa "kolektivno" o glasačima SNS-a...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Кратос рече

Pa ti ko da si veverica,pa svaki političar uvek ima selektivno pamćenje,amnezija za ono što mu ne odgovara .....političari i savest...e bre brate....to ostavljaju na pragu ulaska u politiku ili kako reče naš prvi demonkratski izabran premijer,kome je do morala nek ide u Crkvu....;)

E super, onda nema nikakvih problema da ih redom prozivamo, upravo zbog toga sto se stvarno ponasaju bas tako kako kazes.

  • Свиђа ми се 1

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Кратос рече

Fora je u tome što je on političar koji koristi situaciju koju su možda i sami namestili,ubacili tog lika,tutnuli mu parice,on bacio varnicu ljudi naelekstrisani i ...ishod očekivan...Pink radi svoje zajedno sa pekinezerom iz informera...exploatišu taj slučaj da bi dezavuisali protestanste […]

Вероватно су наместили, старе форе.. Мада се не бих изненадила ни да се стварно тако нешто деси. Толико људи, шансе су велике да међу њима и разних будала. Али ето, сад жвалави лажов Вучић (тако га је звао мој покојни дејка :sunce:) има и повод (мада му није ни требао) да пљује људе.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 часа, Кратос рече

Pa jes al ih nisu prebijali,a ovaj lik je iznabadao ovog samo tako i još mu maznuli 300 evra i ne videh ovde nikog da osuđuje nasilje....

Jedu taze hleba, na struju pecenog, pa se zaboravili...

  • Волим 1

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Кратос рече

Al aje da postavim jedno kontra pitanje,šta misliš o glasačima SNS a ima ih ili misliš da je Vučić pokrao sve glasove i svima podelio po sendvič,ucenio i sl?Jel i tu imaš tu vrstu individualizacije i svođenje na pojedinačne slučajeve?

Нема ту много шта да се мисли. За њега могу да гласају само чланови странке, онда они којима је обећана нека корист ако победе, уцењени радници јавних предузећа и задња група су конзументи Информера, Пинка и Хепија. Вероватно је на ове задње мислио са оном изјавом да имамо најјефтинији хлеб и струју у Европи. Струја за ТВ, а лебац да се преживи док се одушевљавају вођиним свакодневним жртвовањем и нашим вртоглавим успехом на коме нам сви завиде...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...