Jump to content

Blokade puteva po Srbiji

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Ми сами. Ова власт је изашла из овог народа. 

Ок, ок ајмо даље

Мислиш да је ова власт тек тако на власти без допуштенија странаца?

 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Жељко рече

од како сам се преселио на Малдиве

12:smeha:

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

A to što je BOTA 2009 povećao akcize za 54 % ništa m?Tad vam bilo lepo?Samo vam sad smeta kada skačemo ko kenguri na duing bizmis listi,kad nam đidipi jači od švabskog....kad je leba nikad jeftiniji u novijoj političkoj historiji serbije...Lazara neću da pominjem...jer Aca Srbin jonije uspeo da amortizuje te greške iz naše ružne prošlosti....al biće još jedan mandat pa da i njegove političke greške sanira...:smeh1:;)

Најдубља молитва јесте  молитва без икаквих речи када у тишини ума једноставно живимо у присуству Божијем. Архимандрит Сава Јањић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Скоро сви уредници живе као лордови.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Србија треба да се ослободи зависности од нафте и бензина.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Milan Nikolic рече

Скоро сви уредници живе као лордови.

Ма није тако сјајно

сиротиња је то  и исто као у Србији

ево погледај

смећа на све стране

 

 

Screenshot_2.jpg

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

Screenshot_7.jpg

Screenshot_8.jpg

Screenshot_5.jpg

Screenshot_6.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Вилер Текс рече

Што се тиче писма, то што је и латинциа званична није неки апсолут који се не може критиковати.

Сама по себи није спорна, али она је искоришћавана, тј злопутоптребљена у борби против спрског народа и Православља, свиђало се то некоме или не. И зато неки људи не могу очима да је виде.

Мислим да би требали да пишемо искључиво ћирилицом ако пишемо на српском.

 

srbi imaju dva pisma , srpsku cirilicu i srpsku latinicu, oba pisma su nasa i jedinstvena su , nije ista srpska latinaca kao engleska npr. to je nase kulturno nasljedje i oba pisma treba da cuvamo, ako cemo o porijeklu kod jednog i drugog pisma zavrsicemo na grckom alfabetu, prema tome nema smisla da se svadjamo oko rodjenog pisma. 

inace vi beogradjani dok ste jeli ovce skupa sa vunom mi na kordunu smo stvarali modernu srpsku cirilicu, pa je tako vuk dosao kod nas na kordun i posluzio se nasim abukotresom  od gospodina save mrkalja, oba pisma moramo da cuvamo kao i druge elemente naseg jezika, eto vis ti si za forum sebi izabro ime nekakvog americkog kauboja, a sto nisi uzo kraljevica marka recimo, zato sad cuti.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, kordun рече

eto vis ti si za forum sebi izabro ime nekakvog americkog kauboja

ал` ћирилицом :D

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Жељко рече

Па зар нису?

Pa, valjda su nasli neki interes svoj, kraljica im stara? Ali ne znam kako na osnovu toga da tvrdim i da je ovaj put tako. Nisam ocekivao da ce ovako da se primi medj pucanstvom kad sam video one prve pozive, priznajem, delovali su mi kao jos jedan "ajmo sad svi" poziv. Ali kapiram da je sve sto moze da pokrene toliko ljudi jako zanimljivo raznim njuskama i da ce svaka da grize i vuce na svoju stranu. Ne bi me iznenadilo ni da je inicijalna ideja ciljano pustena, pa ako prodje-prodje. U svakom slucaju, zanimljivo mi je da gledam one neobicne reakcije, kao imate hleba sta jos hocete. Nikako da skapiram kako је tip kojeg bi po svim parametrima trebalo deca da zadirkuju po skolskom dvoristu do suza - na takvoj funkciji? Izgleda da imam ja jos oho-ho da ucim!

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, drvce рече

Pa, valjda su nasli neki interes svoj, kraljica im stara? Ali ne znam kako na osnovu toga da tvrdim i da je ovaj put tako. Nisam ocekivao da ce ovako da se primi medj pucanstvom kad sam video one prve pozive, priznajem, delovali su mi kao jos jedan "ajmo sad svi" poziv. Ali kapiram da je sve sto moze da pokrene toliko ljudi jako zanimljivo raznim njuskama i da ce svaka da grize i vuce na svoju stranu. Ne bi me iznenadilo ni da je inicijalna ideja ciljano pustena, pa ako prodje-prodje. U svakom slucaju, zanimljivo mi je da gledam one neobicne reakcije, kao imate hleba sta jos hocete. Nikako da skapiram kako tip kojeg bi po svim parametrima trebalo deca da zadirkuju po skolskom dvoristu do suza - na takvoj funkciji? Izgleda da imam ja jos oho-ho da ucim!

аматери смо ми на свим пољима

ама бре што да се лажемо

сељачине смо

и ако су протести организовани споља, реакција власти је у најмању руку чудна

ако после 30 година разних парламентарних сплетки и разних утјецаја споља и изнутра још нису научили како да се понашају, онда мислим шта рећи, свако је заслужио оно што на крају добије, тако и власт

проблем је једино што ми са сваким губитком власти, односно сменом, имамо све мање суверенитета

АВ је уцењен Косовом, од како је дошао на власт, то је ваљда био услов, они претходни су били уцењени неким рефомама које су биле ништа друго до наметање страног монопола, пре њих су били уцењени дезинтеграцијом целог система и територије и све тако...

Ништа ми ту заправо не добијамо кад неког, као фол, ми скинемо, него смо све ситнији и стинији

а и шта им вреди да се одупиру

мислим власти

што би рекла Библија, њима су и длаке на глави пребројане, негде у Пентагонима

Они глуме да се боре, ми глумимо да их рушимо, а странци глуме да се не мешају

све је то ријалити по нашој глави

неко ће из тог ријалитија да извуче косово, неко паре, неко затвор, неко ће још више осиромашити, а неко ће побећи у неки други ријалити

 

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Жељко рече

него смо све ситнији и стинији

Какве има везе кад и онако пишемо латиницом? Ако ми дође Отоман, њему ћу плаћати десетак, сада плаћам дупло, сутра ћу тродупло. Сигурно ћу плаћати. Оно што ме занима и чиме се бавим, тога нема на српском, тако да је тај део безбедан.

Mongol General: Wrong! Conan! What is best in life?
Conan: To crush your enemies, see them driven before you, and to hear the lamentation of their women.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Жељко рече

Ок, ок ајмо даље

Мислиш да је ова власт тек тако на власти без допуштенија странаца?

 

Наравно да не мислим. Оно што сам хтео да кажем је да смо мало бољи не би овакве лудаке имали на власти. 

Ок, народ је изманипулисан, доста њих не гласа итд... али да сами градимо неки други систем вредности од овог у коме се покоравамо овим "турбофолкерима" било би боље.

Што не значи да нисмо потлачени од ове власти.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, kordun рече

srbi imaju dva pisma , srpsku cirilicu i srpsku latinicu, oba pisma su nasa i jedinstvena su , nije ista srpska latinaca kao engleska npr. to je nase kulturno nasljedje i oba pisma treba da cuvamo, ako cemo o porijeklu kod jednog i drugog pisma zavrsicemo na grckom alfabetu, prema tome nema smisla da se svadjamo oko rodjenog pisma. 

inace vi beogradjani dok ste jeli ovce skupa sa vunom mi na kordunu smo stvarali modernu srpsku cirilicu, pa je tako vuk dosao kod nas na kordun i posluzio se nasim abukotresom  od gospodina save mrkalja, oba pisma moramo da cuvamo kao i druge elemente naseg jezika, eto vis ti si za forum sebi izabro ime nekakvog americkog kauboja, a sto nisi uzo kraljevica marka recimo, zato sad cuti.

Исти си ко дрочолки сноб. "Мииии на Дорчоолу мисииим елита" или у твом случају "Ми са Ко(у)рдуна буме есмо најпаменија а ел тако а а".

Државни посао је најајча серија у универзуму :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 часа, Milan Nikolic рече

Србија треба да се ослободи зависности од нафте и бензина.

Па ми смо напредни, шта ће нама то.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...