Jump to content

Blokade puteva po Srbiji

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 5 минута, Lady Godiva рече

Додик је рекао да ће полиција уклањати аутомобиле који се буду заустављали.. Могу тако десет аутомобила, али не могу стотину..

А ево и вести:

http://rs.n1info.com/

Чисто ме занима како ће да их уклањају. Кад почне протест, направе се огромне колоне у свим правцима због застоја. Паук не може да приђе онима који учествују у протесту. А и како ће да знају који ауто учествује а који не?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, GeniusAtWork рече

Чисто ме занима како ће да их уклањају. Кад почне протест, направе се огромне колоне у свим правцима због застоја. Паук не може да приђе онима који учествују у протесту. А и како ће да знају који ауто учествује а који не?

Хехе, вероватно мисли да ће блокирати једну улицу, један смер па да им дођу у сусрет и померају их ред по ред. Генијалац. :smeh1:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ишао сам на протест у мом граду било је приближно 30 аутомобила,неколико полицајца који су преписивали таблице са аутомобила и један снс-овац који је снимао ко је све на мосту и ко блокира пут.

  • Љут 1

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Mali Marko рече

неколико полицајца који су преписивали таблице са аутомобила и један снс-овац који је снимао ко је све на мосту и ко блокира пут.

Удбаши

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Lady Godiva Знаш како ја сам мало млад :),родио сам се када је СФРЈ почела полако да се распада,из прича старијих и мало читања имам разлога да кажем да садашњи ештабилишмент је гори и од Удбе,Озне,Дб и свих осталих служби заједно. Ово није било ни под СПС, да се човек тако ниско вреднује  и ниподништава нисам ни сањао док нисам видео.

                        Човек планира Бог одлучује

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, GeniusAtWork рече

Чисто ме занима како ће да их уклањају. Кад почне протест, направе се огромне колоне у свим правцима због застоја. Паук не може да приђе онима који учествују у протесту. А и како ће да знају који ауто учествује а који не?

To je samo smesno bacanje prasine u oci, misle da tako mozda prepadnu nekog.

Jedino su zaboravili da su ti tamo ljudi prosli visegodisnji rat, i da im puca pertla za njegove saobracajce i paukove...

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, obi-wan рече

To je samo smesno bacanje prasine u oci, misle da tako mozda prepadnu nekog.

Jedino su zaboravili da su ti tamo ljudi prosli visegodisnji rat, i da im puca pertla za njegove saobracajce i paukove...

јуче сам прочитала савет неког из полицијске управе, или тако што...

 

ако вам стигну прекшајне пријаве, први из колоне нека изјави да му је нестало гориво на сред пута или да је возило у квару, остали из колоне нека изјаве да је настао колапс и да нису могли да прођу, судија за прекршаје им не може ништа.

П.С. такође би било добро да људи поставе трокутове и обуку прслуке.

 

ја немам кола, али солидарност је битна :)

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Mali Marko рече

@Lady Godiva Знаш како ја сам мало млад :),родио сам се када је СФРЈ почела полако да се распада,из прича старијих и мало читања имам разлога да кажем да садашњи ештабилишмент је гори и од Удбе,Озне,Дб и свих осталих служби заједно. Ово није било ни под СПС, да се човек тако ниско вреднује  и ниподништава нисам ни сањао док нисам видео.

Ни ја не знам из прве руке како је било раније.. Кажу старији да је сад слобода медија и пропаганда захебала и ону из деведесет и осме. :D

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Lady Godiva рече

Ни ја не знам из прве руке како је било раније.. Кажу старији да је сад слобода медија и пропаганда захебала и ону из деведесет и осме. :D

Visestruko.

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1 hour ago, Lady Godiva рече

Ни ја не знам из прве руке како је било раније.. Кажу старији да је сад слобода медија и пропаганда захебала и ону из деведесет и осме. :D

Није била овако агресивна пропаганда. Постојало је више опозиционих радио станица (Индекс, Студио Б, Б 92), Блиц је био опозициони лист који се у почетку продавао на раскрсницама...Било је можда слично само сад Вучић за разлику од Слобе има могућност да ти вири из фрижидера.

И оно што је да кажем ствар естетике, Слобини функционери ( не рачунам Биџе, Раке и сличне) су имали праве дипломе из неке области и умели су да сложе простопроширену реченицу на српском за разлику од Вучићеве екипе. 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 минута, Војвода7 рече

Bila su samo dva  nesposobna policajca.5 do 6 kazu , maknite auta za 5 minuta ?

Јеси ли протестовао у БиХ?

@Вилер Текс, ма спрдам се. Вучић је тада био министар информисања па је испекао занат. Сада је то још унапредио.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Из дугогодишњег искуства знам да не постоје спонтани протести, него се увијек касније покаже ко је организатор, да ли власт или опозиција.

Тако је било деведесетих, октобра 2000.године,  после код протеста пољоприведника..... Људи почну да живе у заблуди као су они нешто промијенили, како су се сложили, а после се покаже да је све то било изрежирано, а они само статисти.

И да све што је обећано, неће се испунити.  Говорено је људима да ће бити мање обавезе, а оне се годинама умножавају, да се нико не запита како је некада било и шта је обећано.

Ово је само малтеретирање људи на овој врућини и не дај Боже некоме да затреба Хитна помоћ, а да она не може проћи, јер нема организације званично и никога ко би могао да  усмјери људе како да се понашају у тим случајевима.

Негдје прочитах да су Патријарх и архијереји у повратку да хиротоније из Даља упали у гужву и да их нису хтјели пустити да прођу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Не знам колико је тачно, вероватно јесте...

 

34745531_859598184228175_469679452772420

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...