Jump to content

Сумњам да моја ћерка има дечка


Препоручена порука

пре 1 минут, Natasa. рече

Ili još gore-da ih ozbiljno shvatiš i ulaziš u diskusiju :smeh1:. Nije trol, samo mu treba objasniti :smeh1:.

срце мало неснађено :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Precious рече

Нема шта ја да га тумачим, тумачи га Црква. Црква одавно учи супериорност целибата над браком. Црква чак одбија да дозволи брак већ рукоположеном човеку. Апостол Павле врло јасан по истом питању. А и да се не лажемо, погледајмо календар светих, ту нема ни 5% брачника. 

Mislim da treba da se posavetuješ sa duhovnikom jer si na putu ka prelesti. Mada si verovatno trol. :)

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Шта ће ми духовник кад имам све вас овде. Супериорност целибата више није популарна теологија, као ни друга учења која угрожавају сексуалну револуцију.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Па пошто је данас блуд само "претерано мењање партнера", дакле ако повредиш осећања дечку или девојци. Пошто блуд више није сваки секс пре венчања у цркви, то је зла католичка теологија.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

dftt.jpg

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Јој људи... Не знам, али није ми јасно зашто се воде ови разговори и на овакав начин... Зашто не изигнорисати трола, ако је трол у питању, и готово? Не знам, сморио сам се читајући.

"Покаткад ми Бог даје тренутке савршеног мира. У тим тренуцима ја љубим и верујем да и мене љубе. У тим тренуцима ја сам формулисао своје Вјерују сасвим просто. Ево њега: "ја верујем да нема ништа љупкије,дубље,симпатичније и савршеније од Христа. Са суревњивом љубављу говорим себи: не само нема Њему слична,него и не може бити." Ја шта више изјављујем:када би ми неко могао доказати да је Христос ван истине,и када би збиља истина искључивала Христа, ја бих претпоставио да останем са Христом,а не са истином".

Достојевски

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 49 минута, Neša_ рече

Jedino ako mislš da smo suzbijeni, pa nas više nema.

Kakvi su to izrazi koje koristiš? Pravoslavni sigurno nisu.

Nisam ja taj koji deli savete devojkama i momcima da praktikuju seks bez obaveza.

 

Muškarci ne prave decu. Njihov doprinos je samo jedna ćelijica, mnogo puta manja od jajne ćelije. Seks koji ti predlažeš šesnaestogodišnjakinji, nema veze sa stvaranjem porodice i rađanjem dece, ali ima veze sa poražavajućim statističkim podacima o broju abortusa u Srbiji. U vreme mladosti mog dede, žene su živele mnogo gore, ali su rađale više dece. Ako bih bio kao moj deda nekad kada je bio mlad, to nijedna današnja žena ne bi trpela. Niti bi on dozvolio vanbračni seks svojim ćerkama.

Kleveces. 

Gde sam rekla da predlazem sesnaestogodisnjakinji da praktikuje seks?!I to jos bez obaveza! I jos dodje do abortusa! Dobro da nisi pomenuo iluminate, masone, svetsku zaveru i sve drugo. 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Neša_ рече

Zna se šta obično sledi kad se desi neželjena trudnoća u tim tzv. vezama, posle seksa bez obaveza.

Шта следи?

Ти ниси никада имао 16/17 година и имао симпатију или "девојку" са којом си се држао за руке, по неки пут пољубио и играли ти лептирићи у стомаку?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Знао се раније ред, а не ко ово данас да девојка у 16 година има момка и може да затрудни. Некад су се жене удавале у тим годинама и рађале децу...oh, wait

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 часа, ninaana рече

Mislim da treba da se posavetuješ sa duhovnikom jer si na putu ka prelesti. Mada si verovatno trol. :)

Ne znam da li sve troluje, ali je dosta stvari u pravu... Pa pazi, zar niej ogromna vecina svetitelja iz celibata.

Primera radi, verujes li ti da je mladozenja sa svadbe na kojoj je bio Hristos i blagoslovio taj brak, odmah potpom ostavio tu svoju zenu i da vise nije ziveo sa njom?

Pazi, prodrlo je kasnije u Crkvu da ako najozbiljnije mislis sluziti Crkvi (na primer kao Apostol ili episkop) moras oteratizenu i ziveti u celibatu. Ali nije bilo tako ispocetka, u apostolsko i postapostolsko vreme, nisu im smetale zene i bracni zivot...

  • Свиђа ми се 1

,,Јер Отац не суди никоме, него сав суд даде Сину, да сви поштују Сина  као што  поштују 

Оца!"   Јеванђеље, Јн 5:23

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Благовесник рече

Ne znam da li sve troluje, ali je dosta stvari u pravu... Pa pazi, zar niej ogromna vecina svetitelja iz celibata.

Primera radi, verujes li ti da je mladozenja sa svadbe na kojoj je bio Hristos i blagoslovio taj brak, odmah potpom ostavio tu svoju zenu i da vise nije ziveo sa njom?

Pazi, prodrlo je kasnije u Crkvu da ako najozbiljnije mislis sluziti Crkvi (na primer kao Apostol ili episkop) moras oteratizenu i ziveti u celibatu. Ali nije bilo tako ispocetka, u apostolsko i postapostolsko vreme, nisu im smetale zene i bracni zivot...

Jeste za neke stvari u pravu, što ne znači da treba omalovažavati brak koji je Bog blagoslovio. Ko smatra da može bez žene nek se tako podvizava, bez da se gordi nad drugima. 

"Ne srami se nagog, otkrivenog srca. Sramotno je samo srce bez ljubavi." 🕊

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 часа, GeniusAtWork рече

СРАМОТА ЈЕДА ИМА ДЕЧКА УТИМ ГОДИНАМА НАШТА, ЛИЧИ ОМЛАДИНА ДАНАС ОВОЈЕ УЖАС НЕМОГУ ДА ВЕРУЈЕМ!!!!!!

AU NASE SE VRIJEME YNALO REDA.. POLUDIO SVET NEMASE KUD

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 47 минута, Neša_ рече

 

Zna se šta obično sledi kad se desi neželjena trudnoća u tim tzv. vezama, posle seksa bez obaveza.

 

Jel si ti corav? 

Napisala sam solidno vreme za vezu. Gde sam pomenula trudnoce, predlagala slobodan seks i sve redom sto mi nakaci.

Jel si ti uopste ikad imao devojku? 

Mi obicno procenjujemo sebe na osnovu namera, a druge na osnovu akcija

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...