Jump to content

Како упропастити сопствено дете у 7 лаких корака

Оцени ову тему


Препоручена порука

Идеја за тему је потекла од Снежане

пре 45 минута, Снежана рече

ја ћу да отворим YT канал, "Дневник српске мајке... или како упропастити сопствено дете у 7 лаких корака" :smeh1:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Одговори 66
  • Креирано
  • Последњи одговор

Популарни чланови у овој теми

Популарни дани

1) родиш га са лепим и богатим = мисли да је центар света и никада није кући

2) пелене мењаш тек када се зацени

3) читаш му Ивицу и Марицу, Немушти језик и Миш је сео у џип

3) плашиш га са Мирољубом Петровићем

4) пустиш га у црквени хор

5) дајеш му да чита геј сликовнице да зна шта га чека

6) учланиш га на форум

7) вадиш очи после са њим

:) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Ако сте веома способан родитељ и у стању сте да то изведете и у 3-4 корака може и то, нема ограничења...

Можете да будете озбиљни а и да се шалите, од воље вам. Ја сам за почетак одабрао оно прво :) 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Vladan ::: рече

Ако сте веома способан родитељ и то у стању сте да то изведете и у 3-4 корака може и то

1. "Нека сине ја ћу" - сасвим довољно

2. "Цео свет се око тебе врти" - Ти си моје дете, што за последицу има да си налепши, најпаметнији, најталентованији, најспособнији... и просто је невероватно како остатак (злог) света не дели моје мишљење...

 

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Љубљено моје дете је научило да иде само на ношу, знам, зли језици ће рећи да је било и време јер детенце ми има 15 година, али не обазирем се ја на то, они су само зли и љубоморни на наш диван однос. Шта има лепше него кад свом детету од 15 година мењате пелену, нема приснијег односа, до душе направила сам пар пута грешку (наравно извинила сам се детету после тога), покушала сам да му, без његове изричите сагласности, променим пелену док је играо игрице, срце мајкино како се узнемирио, полупао Сони (ал` нема везе, купила њему мамица нови, бољи, да ми дете трауме не преживљава).

Колико људи могу да буду зли, уверила сам се када ми  је детенце први пут ишло на рекреативну наставу, она кокошка од учитељице мени да каже:"каква сте ви мајка, дете вам пиша и сере у гаће". Ја каква сам мајка!?!?, ја сам дивна мајка, која има посебан однос са својим дететом. Какав си ти педагог!?!  уместо да моје посебно дете, ушушкаш, промениш му гаће, окупаш, ти се питаш каква сам ја родитељица... страшно.

А срце мајкино паметно је само отишло на ношу, једном када је имао 5 година и кад сам му купила Најке од 300 е, и други пут са 10, када сам му купила Ајфон, посебно дете, кажем вам ја.

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

1. Dajte detetu udeo u odlučivanju i organizaciji umesto da ga samo obavestite 

2. Priključite ga na aparate već od 6. mjeseca

3. Naviknite ga samo na čokolino i fast food

4. Svađajte se pred djecom

5. Neka do osnovne škole spava sa mamom u krevetu

6. Gradite odnos na odsutnoj prisutnosti, strogoj komunikaciji, pametovanju i izlivima besa

7. Neka dete ima više uticaja na vas od žene/muža

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@*SHONE* 

  пре 4 часа, Vladan ::: рече

2) пелене мењаш тек када се зацени и културно питаш Јел смем да ти променим пелену?

Куд и написах то... сада ће опет цела тема да оде у прљаве пелене :) 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Снежана рече

Љубљено моје дете је научило да иде само на ношу, знам, зли језици ће рећи да је било и време јер детенце ми има 15 година, али не обазирем се ја на то, они су само зли и љубоморни на наш диван однос.

И тога има. Знам за случај једаног дечака од 11 година ког је мама брисала након велике нужде и купала. Када она једном није била код куће неколико дана, он је седео буквално два сата на вц шољи и плакао јер отац није хтео га избрише. Некако се сам снашао на крају, али није хтео да се купа док није дошла мамица.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Lady Godiva рече

И тога има. Знам за случај једаног дечака од 11 година ког је мама брисала након велике нужде и купала. Када она једном није била код куће неколико дана, он је седео буквално два сата на вц шољи и плакао јер отац није хтео га избрише. Некако се сам снашао на крају, али није хтео да се купа док није дошла мамица.

Ја сам гледао документарац о женам које доје децу и до 5-6 године иако знају да у том млеку нема више ничега што би деци значајно доприносило у расту и развоју након што су прешли на уобичајену храну.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Vladan ::: рече

Ја сам гледао документарац о женам које доје децу и до 5-6 године иако знају да у том млеку нема више ничега што би деци значајно доприносило у расту и развоју након што су прешли на уобичајену храну.

Moj Mejson ima 12 godina i sada, kad je iste visine kao i ja, mora da se sagne kad ga dojim u javnosti. Izgleda neskladno kad ljudi vide skoro odraslog muškarca dok sisa ženske grudi, ali to je prirodno i nije moj problem što je drugima nelagodno.

A da to nije prirodno, ja ne bih i dalje imala mleka i ne bih se osećala dobro dok dojim sina. Kad dete sisa, žena doživljava određeno seksualno zadovoljstvo. A kada to radi muškarac, zadovoljstvo je još veće.

Ohrabrivala sam sina da se ne brije zato što je osećaj mnogo bolji kada ga hranim u javnosti, što nekim čudom još više provocira ljude, pa daju sebi za pravo da komentarišu. Ironično je i što, kad god dojenje pokušam da predstavim kao nešto prirodno, sve više ljudi me prijavljuje za nedolično ponašanje.

Ali istrajavam jer to je moj izbor i ne zanima što drugi imaju da kažu. Nastaviću da hranim sina u javnosti zato što sam majka i imam pravo na to.“

https://zena.blic.rs/porodica/sin-mi-ima-12-godina-i-dojim-ga-u-javnosti-rekla-sam-mu-da-ne-brije-bradu-jer-mi-tako/5j6jfj5

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...