Jump to content

Najsuprugicastije devojke na forumu

Оцени ову тему


Guest

Koju devojku biste proglasili za najsuprugicastiju?  

13 члановâ је гласало

  1. 1. Koju devojku biste proglasili za najsuprugicastiju?

    • Lady Godiva
    • Ninaana
    • Vesna M
      0
    • Џуџу
      0


Препоручена порука

1 hour ago, ninaana рече

Utiče li ovo na mogućnost zaljubljivanja i povezanosti sa realnom osobom? 

Ни најмање. Фантазија нестаје чим стварност закуца на врата, јер је ипак то само фантазија. Прије сам додуше имао проблем са тим да идеализујем стварне особе чак и када их знам, но био сам само дјечак тад. Сада немам проблем са тим и живот је далеко лакши.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 31 минута, Ћириличар рече

Управо у тој идеализацији. Прилике су такве да просто нема шансе да икад било шта буде ( ја у Београду, она у Босни, и то ва вијеки вијеков ), па ми се може да се заљубим и тако уживам у том осјећају без штетних посљедица :D Сањар сам и треба ми фантазија у животу.

А исто важи и за ове које знам, без обзира да ли их гледам само као другарице или што једну бих желио као нешто више ( али неће, па шта ћу - одврнути Халида и залити бол ). Само без оволике чаробне прашине јер јој ту нема мјеста, наравно. Њих сам заиста упознао и видјео да су нормалне и да су генерално добрице и мени довољно да до краја живота имам лијепу слику о њима. Поготово јер сам упознао и супротних примјера које су више неке карикатуре мана и порока из цртаних него прави људи. 

Samo mastaj to je odlicno za inspiraciju. Kod muskaraca pozitivna fantazija moze biti ogroman pokretac narocito ako su toga svjesni, kontrolisu je i dopustaju da ih ona opusta, relaksira, daje podstrek za nesto totalno suprotno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Вукашин Ковачевић рече

Ако ако, поштујем, само ти као и сви атеисти имаш велики метафизички проблем: твоји принципи су засновани у ничему. Немају оправдање сем у твом сентименту и личном интересу, ал ако не мариш за друга оправдања онда ти то и није проблем, само знај да ти је то заједничко са свим левичарима и SJWs који ти сметају.

Ovo mi je zazvucalo jako zanimljivo. Ikakvo uvjerenje i princip, kakvo opravdanje imaju osim licnog sentimenta, nekog autoriteta i kolektivnog/opsteg konsenzusa?

Sta cini hriscanska uvjerenja opravdanim?

ili nisam razumjela receno.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 минута, Дијана. рече

kakvo uvjerenje i princip, kakvo opravdanje imaju osim licnog sentimenta, nekog autoriteta i kolektivnog/opsteg konsenzusa

Овде се говори само о томе да ли је моралност (принципи) апсолутна или релативна, и да ли моралне пропозиције уопште имају икакво значење ако не постоји апсолутни морал, чији извор може бити само Бог. На пример, Дејвид Хјум је тврдио да је одговор не, да све етичке пропозиције и све тврдње које садрже проскрипцију ( описивање како треба да буде, све моралне норме ), уместо дескрипцију (описивање онога што јесте)  немају никакво значење и да их све треба бацити у смеће, јер не исказују ништа осим сентимента говорника.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

a, uvodis apsolut u jednacinu, tako mi kazi... 1324_womens

neka nek citaju Hegela bolje nego da vjeruju priprostim rijecima Jevandjelja.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Дијана. рече

 

neka nek citaju Hegela bolje nego da vjeruju priprostim rijecima Jevandjelja.

ajd, pusti čoveka da osvaja teritoriju, nov je,mora malo da filozofira i dokazuje pamet, i onako ne može da pobedi u izboru mistera dlakavih nogu :smeh1:

Путници, нема пута, путеви се стварају ходањем!

А.М.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Снежана рече

ajd, pusti čoveka da osvaja teritoriju, nov je,mora malo da filozofira i dokazuje pamet, i onako ne može da pobedi u izboru mistera dlakavih nogu

:smeh1::aplauz:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Ronald рече

Samo mastaj to je odlicno za inspiraciju. Kod muskaraca pozitivna fantazija moze biti ogroman pokretac narocito ako su toga svjesni, kontrolisu je i dopustaju da ih ona opusta, relaksira, daje podstrek za nesto totalno suprotno.

Знам :))) 

  • Волим 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Hhahahaha, ko je ovo glasao za Lady kao suprugicastu, mozda budalicasta:D Naravno, Dzu nije suprugicica, mislim to je smijesno:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Ћириличар рече

@Lady Godiva имаш неку критику моје анализе, видим?

Лупаш к'о отворен прозор.

Ај сад ћао, почиње друго полувреме. 

20180618_204427-1.thumb.jpg.d43229444732f3a13e06d74dc08e4ca8.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...