Jump to content

Упознајмо се - представимо се

Оцени ову тему


Препоручена порука

  • Гости

@,

Милане, отворио си одличну страницу, позивам све људе да се придруже који воле авиЈоне:

https://www.pouke.org/forum/groups/8-%D0%B2%D0%B0%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%BF%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%BE/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 1 month later...

Помаже Бог свима. Јеромонах Виталије - духовник и свештенослужитељ у манастиру Градац.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Добродошли драги Оче Виталије. Велика нам је част и веома смо початвовани Вашим присутвом и учешћем на Поукама. Будно пратимо Ваше активности и имамо само речи похвале за све ђто радите. Веома лепо и креативно, што се некако од Вашег манастира и очекује.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

@@јеромонах Виталије,

Бог помогао Оче и дошро дошли на zru

Такође и свим новопридошлима - добро нам дошли!

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Бог помого оче, благословите

Добро Ви нама дошли :)

Потпис:

Надање је моје- Отац;

Прибежиште моје- Син;

Покров мој- Дух Свети;

Тројице Свесвета, слава теби.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Отац је направио страницу свог манастира па Вас позивам да јој се придружите и да сви заједно помогнемо Оцу Виталију да фантастични пројекти иза којих стоји манастир Градац дођу до наше шире црквене јавности:

https://www.pouke.org/forum/groups/42-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%86/

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Помаже Бог,драгој браћи и сестрама у Христу,овдје на сајту pouke.org.

Јел ово отац Виталије Тарасјев,познате породице Тарасјев и настојатељ оне дивне руске цркве у Београду,велики поздрав за њега,духовник је манастира Градац;оче,ако пратите наша писања,поздравите много синђела Стефана(Шарића) из манастира Рајиновац.

Ја сам средовјечна жена,труди се у вјери,шта даље рећи толико тога сам написала из моје Тузле,ево сами даље просудите,ако завријеђујем пажње,мада чисто сумњам,без имало лажне скромности,нека је све у славу Божију,

Амин,Боже дај!

gallery_11184_57_80209.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Хм... па није сестро, помешали сте...

Отац Виталије Тарасијев је други човек :) Но, добро, поздрав и за њега свакако...

http://video.google.com/videoplay?docid=477662916945664235

Од 12. минута је реч о оцу Виталију духовнику манастира Градца

Link to comment
Подели на овим сајтовима


Отац је направио страницу свог манастира па Вас позивам да јој се придружите и да сви заједно помогнемо Оцу Виталију да фантастични пројекти иза којих стоји манастир Градац дођу до наше шире црквене јавности:

https://www.pouke.org/forum/groups/42-%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D1%81%D1%82%D0%B8%D1%80-%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%B0%D1%86/

 

Сада сам видео страницу, и пројекте; мислим да ће чланови ЖРУа моћи да помогну с обзиром да овде има што програмера, што људи који нису програмери по струци, али се баве програмирањем с времена на време...

Шефе, који ти је враг?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Хм... па није сестро, помешали сте...

Отац Виталије Тарасијев је други човек :) Но, добро, поздрав и за њега свакако...

http://video.google....662916945664235

Од 12. минута је реч о оцу Виталију духовнику манастира Градца

Ја се извињавам,не знам како да објасним,али гледам слике са сајта spc и видим наш Патријарх служио у манастиру Рајиновац,видим тамо синђела Стефана на сликама,био је кратко и професор литургике у Богословији Фоча(Србиње),једно монашко свјетило и дика крајишка,људина велика што би се рекло,па мислим читам о свештеничкој породици Тарасјевих,а у глави ми дивна,мала руска црква,да ли се не варам на Ташмајдану,кад видјех Отац Виталије на форуму и не гледајући да пише јеромонах,помислих ето на тог Оца Виталија проту,а није тај,а овај јеромонах је био са својим сестрама из Градца у херцеговачким светињама на осликавању,била је и мати Јефимија,која је једне године дошла код мог покојног ујака Зорана Тешића у село Попове код Бијељине и поклонила му дивну икону "Умиљеније" која је предивно урађена и коју сам толико жељела,али ми није могао поклонити,јер је био поклон,ето умро је,али је тамо та дивна икона која стоји као прозор у небо,а опет исту такву купује ми мој син када је долазио мени у посјету.Хвала Вам за упуте,али ово је такође благодат за овај форум,да имамо таквог човјеку ту,душекорисно је и веома пријатно.

Да Вас и питам кад сам већ ту,има у часопису Православље нови број текст који је написао Владика Атанасије свом пријатељу др Хараламбосу Статакису,али не могу да отворим и прочитам до краја,па да ли можете негдје да ми нађете у пдф формату или да поставите на овај сајт,да сви прочитамо,јер је заиста веома посебно,као и овај дивни човјек,хришћанин,нефролог,свјетилник Јеванђељске истине у крилу Божијем?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • 2 weeks later...

Помаже Бог свима.Одавно сам с вама а тек сад видим да сам приопустила једну важну ствар,НИСАМ вам се представила.

Зовем се Јадранка,живим у Дервенти-Република Српска а иначе сам из Ливна-БиХ.

Породица:супруг и двоје дјеце,син и кћер.

Хвала вам свима на овом предивном форуму гдје се много тога може научити,размјенити мишљење,нешто и критиковати

а већину похвалити.

Још нисам савладала све опције у коришћењу овог форума,не знам како да поставим неку слику или пјесму која ми се свиђа,

још кад то савладам,мислим да ће ми овај вид дружења бити још занимљивији и кориснији.

Свако добро од Господа вам желим.

Господе, буди милостив мени грешној.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

  • Гости

Е Јадранка, хвала на представљању! Ту смо да се заједно изграђујемо на путу Литургије

Што се тиче постављања песме све је једноставно, само прекопирате линк из статусне линије (оно горе где је линк са јутјуба на пример) и поставиш овде.

Слика се поставља тако што користиш неки сајт за дељење слика као на пример што је minus.com . Тамо поставиш слику (најпре направиш налог на том сајту) и онда прекопираш директни линк и убациш овде у ону сличицу из овог едитора за пиање порука на форуму

ilYt5rgas5drL.JPG

или линк за форуме, који ће ти избацити сајт minus.com када идеш на опцију share

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Придружите се разговору

Можете одговорити сада, а касније да се региструјете на Поуке.орг Ако имате налог, пријавите се сада да бисте објавили на свом налогу.

Guest
Имаш нешто да додаш? Одговори на ову тему

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Креирај ново...