Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

@Milan Nikolic @Вилер Текс

KOji je razlog sto Vucic ne dozvoljava da se vidi snimak sa naplatne rampe? I koja ovlascenja mu dozvoljavaju da on to tako "ne daje" ko da je to njegovo?

  • Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Bilbija рече

Ma super, samo ti nastavi da delis opozicione kretenluke ...

Ма супер напредно размишљање, нема сиромаштва и гладних у Србији, просечне плате су 500е плус , Вучић никада не лаже и опозиција је крива за све...

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Просечан србенда рече

Ма супер напредно размишљање, нема сиромаштва и гладних у Србији, просечне плате су 500е плус , Вучић никада не лаже и опозиција је крива за све...

Ma superr, a tebe brine sirotinja, ne mozes da spavas od brige pa zato lepis linkove opozicione. Brines sta ce za ru ak=?

Lepi slobodno ali samo ako moze bez moralnog pro.....nja...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Bilbija рече

Ma superr, a tebe brine sirotinja, ne mozes da spavas od brige pa zato lepis linkove opozicione. Brines sta ce za ru ak=?

Lepi slobodno ali samo ako moze bez moralnog pro.....nja...

Јесте напредно је да се не прича о сиротињи и моралу јер о томе брину Вучић и Ана Брнабић

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, cloudking рече

Onda si omasio implikaciju... trebalo je da shvatis da novinare  u srbiji ubijaju i pretnja novinaru kojem svakog dana glava visi o koncu da ce ga ubiti nije isto sto i uvreda razmazenku da je peder dok sedi zasticen i nedodirljiv...

Moja greska je sto sam ozbiljno bio ubedjen da ces to lako da skapiras. 

Бранкици познатој као пријавићу Караџића мурији у складу са новинарском етиком, висила глава о концу?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Просечан србенда рече

Јесте напредно је да се не прича о сиротињи и моралу јер о томе брину Вучић и Ана Брнабић

Ma ne. O sirotinji brine opozicija, Marinika, Djilas ...a i ti im pomazes ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Бранкици познатој као пријавићу Караџића мурији у складу са новинарском етиком, висила глава о концу?

Ma jok... ko je još video da navijači Partizana ubiju nekog kome su pretili? Koješta...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Просечан србенда рече

Само ти билбијај, добро напредујеш, сад нас и са америком упоређујеш, напредно нема шта...

Шта значи када кажеш да једући бурек (цена око 100динара) председник прави зазубице осиромашеном народу?

Ја бих рекал да је народ осиромашио толико да нема за бурек, значи да је масовно гладан а онда има глади. Ја кажем да патетишеш јер то није случај. Не поредим ништа него само кажем да гладних имаи у Србији и у Америци и у Бугарској и у Северној Македонији али глади нема нигде од неведених земаља.

Баци брате поглед на ово:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, Вилер Текс рече

Бранкици познатој као пријавићу Караџића мурији у складу са новинарском етиком, висила глава о концу?

I zbog toga treba da bude ubijena... logicno. Sta smo ono se avocado i ja zakljucili o tvojim politickim pogledima? :D 

  • Радостан 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Ma jok... ko je još video da navijači Partizana ubiju nekog kome su pretili? Koješta...

Наведи примере да је екипа која је водила Гробаре те 2009/2010 када се скандирало против Бранкоце некоме претила и онда га убила.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, cloudking рече

I zbog toga treba da bude ubijena... logicno. Sta smo ono se avocado i ja zakljucili o tvojim politickim pogledima? :D 

Где сам ја рекао да било ко треба да бјде убијен? Лажете као и сви остали аутошовинисти.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Наведи примере да је екипа која је водила Гробаре те 2009/2010 када се скандирало против Бранкоце некоме претила и онда га убила.

Ma nisu nikad nikog... onaj Francuz je sam skočio da se samoubije iako mu niko nije pretio... samo da napakosti grobarima i Bokanovom "svemu što je srpsko"...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 21 минута, cloudking рече

@Milan Nikolic @Вилер Текс

KOji je razlog sto Vucic ne dozvoljava da se vidi snimak sa naplatne rampe? I koja ovlascenja mu dozvoljavaju da on to tako "ne daje" ko da je to njegovo?

Сомићу, нађи на теми шта сам рекао о томе. Најлакше је фекалијати.

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Ma nisu nikad nikog... onaj Francuz je sam skočio da se samoubije iako mu niko nije pretio... samo da napakosti grobarima i Bokanovom "svemu što je srpsko"...

Ja mislim da je  on to "iz inata" uradio....

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Где сам ја рекао да било ко треба да бјде убијен? Лажете као и сви остали аутошовинисти.

Nisi. Izvinjavam se. Preterao sam.

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...