Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 3 часа, cloudking рече

Ja svakako nisam pametan, a sta mislis o kradji drzave se vidi, ne moras da nam prepricavas- boli te uvo. Tebi je vazno da neki tvoj naciJonalni heroj dobije ulicu i da ti verski pogalvar dobije spomenik... i znas sta. To i Vucko zna. I zato vam tacno daje to sto vam treba da bi ste cutali dok on na vase oci siluje i unistava ovo malo drzave sto nam je ostalo.

Najvece postignuce SNSa je apsolutno razoblicavanje "patriotske" struje kao nekog cinioca nacionalne svesti i brige o domovini. Kupio vas je za saku dinara, par odlikovanja i imenom ulica i sad ste ko bubice. 

Najgore je sto najvise cutite upravo na unistavanje dostojanstva o kome inace tolko trubite na sva usta a sad kad treba nesto da progovorite- trt.

Kao satro nasa zemlja je najbolja  na svetu, nasa priroda netaknuta, nasi ljudi najbolji...
- pa gde ste dok vam vlast utrpava planinske reke i potoke u cevke SAMO ZATO jer te poslove rade firme ciji su vlasnici funkcioneri SNSa? Trt? 
- Gde ste dok vasi sunarodnici, Srbi, gube svako ljudsko pravo i dostojantsvo ne mogavsi da odu u wc a kad ozedne moraju da traze dozvolu da popiju vode i sve to trpe ZATO sto je Vucic platio toj kompaniji da glumi da tim jadnim ljudima kao daje poslove da budu srecni dok pisaju u pelene? Junacki narod... pisa u pelene. Trt?
- Gde ste dok narod skuplja sms poruke da izleci jednog malog srbina dok vucic daje milione bratu Ane Brnabic da SVAKI gradjanin, hteo ne hteo, MORA da dobije njegove debitne kartice? TRT?
- Gde ste dok Vucic iz godine u godinu daje sve veca prava tzv drzavi Kosovo a vama prica kako se za isto Kosovo satro bori... a vi mu verujete jer vam nikad nije palo na pamet da pogledate sta se ZAISTA potpisivalo na tim sastanicma po belom svetu dok vas je mantrao na pinku kako on tamo njima "vice i grmi i niko ne sme da mu pisne"? Gde ste kad je potpisao da ce da prebaci ambasadu u Izrael a mi u ZAMENU za to da dobijemo da- Izrael prizna kosovo??!! (ovo stvarno treba covek da bude retardiran pa da mu prizna kao "uspeh" pa opet- patriJote rukoplješću u zanosu) 

Mrzi me da pisem vise... trebale bi mi tri ovakve teme da popisem sve nacine na koji je Vucic samo pokazao kakve ste vi patriote zapravo "patriote".

Veeeeliki Srbi... nema sta... odvedi nekad dete u prirodu i pokazi mu isusene potoke i reci mu "znas sine koliko je lepa nasa zemlja? Eee zazmuri i zamisli da je ovde umesto sivog korita i leseva zivotinja, sada jedan prelep bistri srpski planinski potok... ee toliko je lepa"

Eee kad se setim, oci ste  u stanju coveku da izvadite ako samo pomisli da izgovori "gejevi treba da imaju jednaka prava" a onda vas Vucic natera da katarzicno skandirate gej premijerki :D:D:D  (ovo mu je jedan od pluseva kod mene, jer sam uzivao gledajuci patriJote  u kvantnoj neodredjenosti dok vam vodja sabija gej premijera u grlo i to duboko, da nista ne moze da se cuje ako nesto izgovorite)

Da ti nesto smeta  u vezi sa kradjom drzave ti bi onda nesto i rekao na tu temu... ne bi izjavljivao debilske izjave poput "da si pametan znao bi sta mislim"... ne treba mi nikakva pamet da bih znao sta mislis. Jel znas sta mi treba? Da samo izgovoris ili napises to sto mislis a ne da ignorises postove o unistavanju drzave dok se trudis da budes vickast  i cinican na teme dal je marinika rekla svi su kinezi isti ili ne... ("Jeste vucic unistio privredu moje zemlje ali ljudiii Marinika rekla svi kinezi isti hnjo hnjo hnjo")

Niko ko sebe naziva patriotom i nacionalistom ne moze da podrzava aktuelnu vlast. I znas sta... i vi to sami znate... zato i glasate samo "iz inata" inace "nikad ne bi..." sto je odlika kukavica sto naciJonalisti uglavnom i jesu po svojoj sustini.

... veliki Srbi...

... patriJote...

Trt.

Не читаш шта ти одговарам. Неке ствари сам назвао криминалом.

Теби који немаш националну свест и који си атеиста симболи и њихова дубина никада неће бити јасни.

Мене нико није купио. Ја се противим неуротичним критикама које не нуде решење.

Што се тиче ових подебљаних ствари, да ти нудиш неку опцију која неће радити лоше ствари, подржао би све. Али ти би да уместо Вучића доведеш људе који ће наставити са непотизмом и пљачком а фурати анационалну причу.

Што се тиче Косова, не верујем да ће издати.

Поента је да са анационалних позиција не можеш критиковати ову власт. 

Мој ти је људски  и ако хоћеш братски предлог да послушаш Николу Пејаковића. Обрати посебно пажњу  од 29. минута.

Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Avocado рече

Razvalila ga ja Obucina ovim uvodom.... Steta sto nece puno ljudi da vidi ovu dekonstrukciju Informerove naslovnice...

• Свиђа ми се 1
пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Аха...значи кад је било К***о Бранкице онда су тадашњи Б92 новинари викали како је то за робију.

Када скандирају Вучићу п****у онда је то за сваку похвалу.

Када су цигани били у првим редовима 5. октобра онда су били хероји демократије за прозападне новинаре

Данас су зло јер неки од њих, кажу прозападни новинари, имају послове са државом....

Па нек се одлуче прозападни новинари да ли су навијачи хулигани или хероји. 

Како то да такве моралне громаде мисле тако супротно?

Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Milan Nikolic рече

@fsa

Да ли можеш да схватиш колико је понижавајућа та глупа да не може бити глупља фора?

@fsa izvini se Milanchetu smesta! :D

• Хахаха 1

Подели на овим сајтовима

Pa jel neko bre cita moje poruke 0703_read :D .... jel sam piso odavno jos na ovoj temi i onoj o navijacima ko je Velja i ostala ekipa i ko ih je pogurao na Jug.... i koji navijaci od pocetka vice Vucicu seceru.... :smeh1: ... 

Подели на овим сајтовима

Трагедија је да неко црпи снагу у томе да после смрти нема ничега.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Аха...значи кад је било К***о Бранкице онда су тадашњи Б92 новинари викали како је то за робију.

Када скандирају Вучићу п****у онда је то за сваку похвалу.

... zato sto su predsednik i neki novinar ista stvar. Narocito u diktaturama

пре 8 минута, Вилер Текс рече

Па нек се одлуче прозападни новинари да ли су навијачи хулигани или хероји. 

Mogao bi to i predsednik da se odluci. Sad su huligani, zlikovci i koljaci a pre samo par godina su mu bili obezbednje na protestima...

пре 9 минута, Вилер Текс рече

Како то да такве моралне громаде мисле тако супротно?

Odlicno pitanje...

Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Milan Nikolic рече

То ти је тако кад нема смисла у животу.

Феноменалне су ми ове опозиционе моралне новинарџије. Прозивају Вучића да контролише навијаче а сада би гробаре да преведу на своју страну и њима манипулишу. Најсрећнији би били да могу да их контролишу. И сад они нешто говоре Вучићу да је овакав и онакав.

Ма буди Бог с нама.

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

• Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
  • Креирај ново...