Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 1 минут, Вилер Текс рече

 

Ал ове ти ја бриселске талибане не разумијем. Нападају на пивнице, на цигаре, ћерају да мушки мушке воле, оће да Талијани имају по тима у фудбалу састављеног од црнаца, још ако ми на јањце, вино и балоте ударе морам се селит неђе. Не мере се трпит више.

Moras da vodis racuna i o prasicima, jagnicima, muzeloznicima ...svi oni imaju ista prava ....Ako volis jagnjetinu onda moras da volis i peskirice...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, cloudking рече

Jel te slog strefio? Pisi srpski :D

Ја пише српски соколе. Углавном, некад из техничких разлога рекнем тј намрчим коју на латиници.Нисам ти ја крив што ти крајишки не разумијеш и што је теби Србија стала у твоју твитер заједницу. 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Sto je Vucic tolko poludeo zbog ovog skandiranja? Sta je fora? Pa nije prvi put.

A vidim na svim vucicevim televizijama sad rade analize, ocene i osvrte na ovu pojavu. Vulin kaze to su zlikovci i kriminalci... Sta je fora? Sto odlepio vucko zbog skandiranja?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

 Знам ја да ти мрзиш Србе...

To svi okupatori prucaju za rodoljube. Propaganda. Vasa stara alatka ;)

Svaki put smo vas "dupački" jurili iz ove nase lepe zemlje. I opet cemo... ;)

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

Sto je Vucic tolko poludeo zbog ovog skandiranja? Sta je fora? Pa nije prvi put.

A vidim na svim vucicevim televizijama sad rade analize, ocene i osvrte na ovu pojavu. Vulin kaze to su zlikovci i kriminalci... Sta je fora? Sto odlepio vucko zbog skandiranja?

Pravi se da je poludeo... budi siguran da ništa što njemu smeta neće nikad biti na naslovnoj strani Informera... to je jedan od trikova kako da prikaže kao da su medijski pluralizam, političke slobode i slično na daleko većem nivou nego što jesu... a ovo mu je posebno idealno za to jer je primitivna uvreda, a ne ozbiljna kritika...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, cloudking рече

Hahaha ali 

"OPERACIJA Vucicu Pederu" !

 

FB_IMG_1626689144603.jpg

Gnev veceg dela navijaca Partizana koje Vucko ne moze da iskontrolise (Jug), gnev zbog cega, pa zato sto od kada je dosao na vlast ugasio je VK Partizan, KK Partizana sveo na ikebanu, i FK Partizan vecito drugi i to navijaci sve vise vide i prepoznaju i zato i skandiranje ,...... pa kada krene skandiranje a ovi sa Arene smanje ton sa stadiona i cuju se samo tv reporter kako prica i dise u slusalicu.... :smeh1:

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 8 минута, cloudking рече

To svi okupatori prucaju za rodoljube. Propaganda. Vasa stara alatka ;)

Svaki put smo vas "dupački" jurili iz ove nase lepe zemlje. I opet cemo... ;)

У стилу милогорских усташа позиваш на протеривање Срба из Србије. Зна сам ја да си таки.

Следећи пут кад будеш блебета о српском језику сети се да је Тесла говорио ђе и одреци се струје. То ће бити најбоље за интернет икада дело направљено.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

У стилу милогорских усташа позиваш на протеривање Срба из Србије. Зна сам ја да си таки.

Следећи пут кад будеш блебета о српском језику сети се да је Тесла говорио ђе и одреци се струје. То ће бити најбоље за интернет икада дело направљено.

Sta me boli stojko kako je Tesla pricao?

пре 39 минута, haveaniceday рече

Lek protiv kovida postoji. 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

У стилу милогорских усташа позиваш на протеривање Срба из Србије. Зна сам ја да си таки.

Следећи пут кад будеш блебета о српском језику сети се да је Тесла говорио ђе и одреци се струје. То ће бити најбоље за интернет икада дело направљено.

Nemoj njega, Lada je ucina svoje... Trazilli su leka ali nista ... ne pomaze ni bela magija ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...