Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 22 минута, Bilbija рече

Ovaj video pokazuije stepen kretenizacije "opoizicionara" i njihovu nesposobnost upotrebe sopstvenog mozga. Prihvatate sve kao istinu ako je protiv Vucica. Ispran mozak potpuno, vise vijuga ima kokoska od prosecnog "opozicionara". 

Pazi oni su tu "vest" culi , procitali. u novinama, svi govore o tome ...12:smeha:

Stvarno ne razumem tu taktiku da izigravaš debila da bi izrekao nekakvu propagandnu parolu...

Ako intervjuišeš dovoljno ljudi naći ćeš i nekoliko koji neće znati koliko je 2+2... a koji su za Vučića ili protiv Vučića ili za Atlantiđane ili protiv Jetija...

Nisi ti toliko glup pa da poveruješ da ono što je Lav Pajkić editovao da uđe u emisiju oslikava "prosečnog opozicionara"... to je emisija i propagandna poruka namenjena za kompletne idiote... znam da ne držiš baš neki nivo ali nemoj i ispod njega da ideš... blam je i ono što inače pišeš...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, Avocado рече

Stvarno ne razumem tu taktiku da izigravaš debila da bi izrekao nekakvu propagandnu parolu...

Ako intervjuišeš dovoljno ljudi naći ćeš i nekoliko koji neće znati koliko je 2+2... a koji su za Vučića ili protiv Vučića ili za Atlantiđane ili protiv Jetija...

Nisi ti toliko glup pa da poveruješ da ono što je Lav Pajkić editovao da uđe u emisiju oslikava "prosečnog opozicionara"... to je emisija i propagandna poruka namenjena za kompletne idiote... znam da ne držiš baš neki nivo ali nemoj i ispod njega da ideš... blam je i ono što inače pišeš...

12:smeha:

Znam ja da te raduje kada vidis svoje istomisljenikew kako briljiraju ...

Nego da te pitam, jesi li i ti iz ove "stare garde" koja je ucila arapske brojeve?

:))

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.7.2021. at 0:41, Вилер Текс рече

Видим да си ти баш оно легалиста. Тако треба пуштати усташе милогорске да раде шта хоће јер то тако демократија иште. Браво Боки пет жутих звездица за тебе.

Не него сам ја на власти. Ко је председник? Мило! Кога је Здравко од Милових ухапсио? Никога, сви су у државном апарату. Ајде бре не срамоти се више.

Poceo si toliko ostrasceno da branis Vucka i ekipu da ces postati deo te ekipe, a imao si jedno vreme jednu dobru srednju liniju ...... (ko sto ja zastupam,.....:0205_whistling:  :D)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 14 часа, Bilbija рече

I + I = II

II + II = IV

hajde sada resi sledeci zadatak

IV * III = ?

Ali samo arapskim brojevima, vama opozicionarima omiljenim ciframa....

Супер фора. Сигуран сам да би био главни баја у петом основне на великом одмору :dobro:

Него, баш ме занима шта би рендом напредњаци на улици одговорили на исто питање...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, GeniusAtWork рече

Супер фора. Сигуран сам да би био главни баја у петом основне на великом одмору :dobro:

Него, баш ме занима шта би рендом напредњаци на улици одговорили на исто питање...

Možda ovako nešto?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, GeniusAtWork рече

Супер фора. Сигуран сам да би био главни баја у петом основне на великом одмору :dobro:

Него, баш ме занима шта би рендом напредњаци на улици одговорили на исто питање...

Primecujem identicno ponasanje i kod vas .... Nije problem njihovo  neznanje vec njihovo nekriticko prihvatanje "krivca" Vucica. Vi ovde ste identicni njima kada ovde lepite clanke Pescanika i tome slicno. Ne postoji kod vas barem pokusaj kritickog razmisljana da li je neka informacija tacna, logicna it.d.Za vas sve "opozicionare". karakteristicno to, da uopste ne razmisljate vec prihvatate budalastine za apsolutnu istinu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 часа, Bokisd рече

Poceo si toliko ostrasceno da branis Vucka i ekipu da ces postati deo te ekipe, a imao si jedno vreme jednu dobru srednju liniju ...... (ko sto ja zastupam,.....:0205_whistling:  :D)

Коју екипу? Вучића браним кад добро ради а нападају га. Кад има шта да се критикује, критикујем. 

Овде се од комуналних проблема често праве државни проблеми. Друга ствар, од вечитих проблема као што су непотизам, корупција, неправда према малом човеку се неће ништа никад искоренити. Ко то решење обећава у предизборном програму, лаже. Када би се променила власт, остали би наведени вечити проблеми а још ако би нова власт одустала од приче о Олују, Јасеновцу, доброг односа према СПЦ, заборављала људе као што су Св. Деспот Стефан и Св. Симеон и ставила их опет у запећак не би нам било боље. А клима уређаји би се и даље кварили, службеници би били бахати, а ја нисам искрено лично срео надрнданог службенила ни у здравству ни у општини у скорије време. Сретао сам их али ко је надрндан остаје надрндам без обзира ко води државу.

У аутобус било које странке нисам ушао у животу, нећу ако Бог да ни од сада.

А видиш Кривокапића критикујем јер човек отворено ради на штету Цркве. Не знам како то не видиш и чему се надаш од човека који обећава све и и онда изађе пред Патријарха и погази обећање, па онда пред много сведока обећа Митрополиту Јоаникију да ће потписати Темељни уговор па онда, према медијским натписима, шаље неки свој текст који Цркви не одговара и тако у круг. А ти као хипнотисан вичеш "не може преко ноћи'. Ђе се Вучић огрешио о Цркву, чисто да упоредимо?

 

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Иначе, ја сам гласао против Слобе не само због ,,неправде према малом човеку'', него из огорчења због бомбардовања. Мислио сам да смо ми криви за све.

А када чујем ове што би као гласали против Вучића због ,,непревде према малом човеку'', а са једне стране имали смо такво искуство са претходном влашћу - сада опозицијом -, а са друге стране почели смо се стидети онога што јесмо, као што је лепо објаснио Дарко Танасковић како је њему објаснио један Енглез шта ми Срби треба да урадимо, - да заборавимо, буквално, да заборавимо Косово и Метохију, да се одрекнемо свега што нам даје идентитет какав имамо, да заборавимо на наше Србе ван граница Србије, - онда шта да помислим о чему се ради.

А то ВУЧИЋ НЕЋЕ ДА УРАДИ, НИТИ ЋЕ ИКОМЕ ДА ДОЗВОЛИ ДА ТО УРАДИ, НИТИ ЋЕ НАРОД СРПСКИ ТО ДОЗВОЛИТИ. А да се можда не гласа против Вучића због тога? А још се и користе таквим пакленим спиновима да ће Вучић издати Косово, као да они не би.

Чињеница је да садашња власт никоме не полаже рачуне по амбасадама. Није тражила да Запад стопира привођење Косова у институције УН само да поново победе на изборима. Ако ми дате и покажете опозицију која боље спроводи политику у српском интересу, за тога ћу гласати. Али немојте ме тровати у здрав мозак са ликовима који су се спрдали са пропашћу српских интереса, након што су све урадили да до те пропасти дође. Зато не гласам ни за истрошене политичаре било социјалисте било демократе. Дајте људи неку нормалну алтернативу ако већ тражимо нешто боље. Иначе немате никакву сврху, осим не дај Боже за ко зна чије антисрпске интересе.

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

On 15.7.2021. at 4:34, Вилер Текс рече

Пљувати Вучића је постало опште место. Ако кажеш, као што сам ја рекао, да није све црно бело, одмах скоче као опарени. И овде на форуму постоје људи који су подржали милогорце само јер пљују по Вучићу. То је лудило. Да је Тадић председник и да га пљује неки муџахедин, милогорац никад не бих подржао то пљување.

Лудаци потпуни.

Па направила се та нека култура вучић не ваља. Слично је било са демократском странком док су владали, жутица болест прљавих руку и слично. 

ПРосто се запитам знају ли Срби било шта осим да критикују власт. Знају ли да изаберу добру власт или да покупе смеће са улице... 

  • Свиђа ми се 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 19 часа, Bilbija рече

Primecujem identicno ponasanje i kod vas .... Nije problem njihovo  neznanje vec njihovo nekriticko prihvatanje "krivca" Vucica. Vi ovde ste identicni njima kada ovde lepite clanke Pescanika i tome slicno. Ne postoji kod vas barem pokusaj kritickog razmisljana da li je neka informacija tacna, logicna it.d.Za vas sve "opozicionare". karakteristicno to, da uopste ne razmisljate vec prihvatate budalastine za apsolutnu istinu.

Misliš kao ono kad si ti delio ovde saopštenja sa zvaničnog sajta SNSa o Marinikinom poršeu? Naravno bez ikakvih dokaza i uz najprimitivniju populističku demagogiju? :dobro:

U pravu si, ne valja ti to. Treba malo da poradiš na kritičkom mišljenju ubuduće...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

PESCANIK.NET

Pošto je obezbedio milionska sredstva za jednu deonicu puta, na pitanje na osnovu kojih ovlašćenja to radi, odgovorio je da to nije u...

...

Razume se, posle „ustavnopravnog“ baljezganja, usledila je, sasvim očekivano, i AVtokratorova podjednako odvratna, dosadna i za svakoga ko makar malo drži do demokratije i vladavine prava zaista gnusna zamena teza: „Ja sam zadovoljan kada mi kao primedbe nalazite to da želim da se mešam u razvoj Srbije i da želim da gradim puteve, da želim da gradim pruge i da želim da učestvujem u napretku Srbije“. Pa ako to želiš, budi premijer, budi ministar zadužen za infrastrukturu, budi direktor puteva budi bilo šta drugo, a ne predsednik koji svim time ne treba da se bavi, što je trebalo da znaš još kada si se za tu funkciju kandidovao. Ono što AVtokrator 577 danas građanima poručuje zapravo je sledeće: „Hoću i da budem predsednik (jer sam tako „šef“ svima), ali hoću i da radim ono što predsednik po Ustavu uopšte ne treba da radi i baš me briga što je to čist bezobrazluk, ja to tako hoću, a pritom ću i da vas ubeđujem kako to uopšte nije ni neispravno“.

...

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@Avocado

Значи да би нахранио гладно дете треба прво добрано да сачекаш? 

Народ је тај који тражи да Вучић све ово ради. Не само да народ одобрава, него тражи.

Или је за тебе гладно дете мртво слово на папиру, назадовање Србије и све што одговара мрзитељима и геноцидашима?

Мислим да је за тебе гладно дете једна љуштура, обездуховљена лешина, гроб окречен. Такви као ти су тужили Христа што је тргао класје у суботу.

Не само да ниси захвалан што Вучић помаже да све напредује, него си огорчен због очинског приступа његовом послу.

 

  • Свиђа ми се 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...