Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 8 минута, Просечан србенда рече

О па ти си храбрији од војводе Шешеља, он рече да не сме да пије јер нема поверења у Томину вештину печења ракије, могли би теебе да предложимо за четничког војводу :sunce:

Ајде брате ракија је лек.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Ало браниш човека из Милових редова и ту се исџуђаваш...

Pčelice pismena, pomenuo nisam nikakvog čoveka. Pitao sam te za poreklo transparenta kako bi shvatio koliko je pri hapšenju transparenta besmislena priča o tome ko je kačio transparent tj. ko je tata ovog što je kačio...

 

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Што јуначе не бекну ни једну о томе да се Србима (ДФ) у ЦГ не дозвољава да буду у влади иако су победили на изборима?

Beketanje sam ostavio junacima poput tebe... nemam ja tu hrabrost i junaštvo da na domaćem forumu pričam o tome ko bi trebalo da bude u vladi Crne Gore... 

Nego, junački mi ne odgovori na ovo

A u kojoj državi osim diktature je "interes države" je da "uhapsi" transparent na kojem se opanjkava neki političar?

Jel to ono "država, to sam ja"?

пре 15 минута, Вилер Текс рече

Одговор је зато што си аутошовиноста и савезник усташа.

confused1

Idi kod doktora da ti to pogleda...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bokisd рече

Jeste, stoji ako je organizovao neko sa strane, ali imas i zamena teza, u pitanju je da li je stvarno problem da neko ko je politicki aktivan kod nas moze da okaci jednu parolu na nekom mostu u vezi toga sta misli o politickoj vladavini Vucka i da se sad svi oni prate i da se na kraju i skida parola i jos je morao da se angazuje i nacelnik policije new sad i ko zna koje jos sluzbe i to za tako jednu u principu bezveze situaciju, sta okacio poruku, jaka stvar, bilo pa proslo.

Nego, zasto su oni ocenili da trebaju da intervenisu, to je pravo pitanje, mozda egzit i medijska propaganda koju ta poruka moze da ima ili nesto trece, ali opet, sve u svemu zasto je bila potrebna ta toliko jaka intervencija za u sustini benignu stvar i ovaj dogadjaj pored svih ostalih indikacija ukazuje da imamo kod nas jedan oblik politicke i medijske diktature u drzavi, pa to svi vidimo i osecamo na svojoj kozi.

Bre Viler a zasto da kaci u Podgoricu pa nije Milo na vlasti....:smeh1: .... vidi, da prihvatis ti onu moju ponudu za corbicu i spricer....:D .... i da bacimo brigu na veselje....  0513_music 

Видим да си ти баш оно легалиста. Тако треба пуштати усташе милогорске да раде шта хоће јер то тако демократија иште. Браво Боки пет жутих звездица за тебе.

Не него сам ја на власти. Ко је председник? Мило! Кога је Здравко од Милових ухапсио? Никога, сви су у државном апарату. Ајде бре не срамоти се више.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

junaštvo da na domaćem forumu pričam o tome ko bi trebalo da bude u vladi Crne Gore... 

Али коментаришеш догађаје у нпр Америци. 

Да Црна Гора је Нептун, то.се тебе не тиче. Твоја држава је круг двојке и ти си грађанин света. 

Класичан Србин по мери усташа и нато пакта.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Вилер Текс рече

Али коментаришеш догађаје у нпр Америци. 

Да Црна Гора је Нептун, то.се тебе не тиче. Твоја држава је круг двојке и ти си грађанин света. 

Класичан Србин по мери усташа и нато пакта.

Čim zineš puna ti usta ustaša... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

"Ви морате упознати земаљско да би сте га волели, а Божанско се мора волети да би се упознало." Паскал "Свако искључиво логичко размишљање је застрашујуће: без живота је и без плода. Рационална и логична особа се тешко каје." Шмеман "Always remember - your focus determines your reality." Qui-Gon Jinn

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Вилер Текс рече

Видим да си ти баш оно легалиста.

Znači nije kao ustaše i kao ti?

 

пре 28 минута, Вилер Текс рече

Тако треба пуштати усташе милогорске да раде шта хоће јер то тако демократија иште.

 Hapsio bi ljude zbog nacionalnosti bez obzira što ništa nelegalno nisu uradili... baš kao i ustaše.

Ne voliš demokratiju? Baš kao i ustaše.

 

пре 28 минута, Вилер Текс рече

Браво Боки пет жутих звездица за тебе.

Ne voliš EU... baš kao i ustaše...

I naravno smatraš da je u redu hapsiti transparent kojim se vređa  vođa ili poglavnik.... zna se po ugledu na koga.. 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 26 минута, Avocado рече

Znači nije kao ustaše i kao ti?

 

 Hapsio bi ljude zbog nacionalnosti bez obzira što ništa nelegalno nisu uradili... baš kao i ustaše.

Ne voliš demokratiju? Baš kao i ustaše.

 

Ne voliš EU... baš kao i ustaše...

I naravno smatraš da je u redu hapsiti transparent kojim se vređa  vođa ili poglavnik.... zna se po ugledu na koga.. 

Мало је спорији на капирању.

Милогорство/монтенегринство није националност него дијагноза. Наравно да им не би дозволио да поред малтретирања Срба у Црној Гори праве хаос и у Србији. Ја знам да ти би.

Усташе су слуге те европејске демократије из Брисела баш као.и ти.

А теби су рекли на дружењу да не воле ЕУ? Па шта ћеш кад су проклети ЕУ им дала све а они.не воле. Ти си одан ЕУ, види се.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Усташе су слуге те европејске демократије из Брисела баш као.и ти.

Ко се оно беше хвалио да је спавао на поду за време преговора у Бриселу...а чини ми се да није усташа...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, GeniusAtWork рече

Ко се оно беше хвалио да је спавао на поду за време преговора у Бриселу...а чини ми се да није усташа...

Вучић. Јесам ли га ја нешто око тога хвалио?

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Avocado рече

Čim zineš puna ti usta ustaša... 

Пошто си лицемер аутошовинистички немаш шта да одговориш.

Тако је и Слоба говорио "Србија није у рату" и није помагао прекодринске Србе. Ту сте исти.

За такве ствари му је требало судити а не за то што није по мери ЕУ.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Пошто си лицемер аутошовинистички немаш шта да одговориш.

A ti nisi odgovorio na ono što sam ja napisao u prethodnoj poruci jer... ti nisi licemer ustaški? :)

 

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Тако је и Слоба говорио "Србија није у рату" и није помагао прекодринске Србе. Ту сте исти.

Ti fantaziraš da si pomogao crnogorske Srbe jer piskaraš nešto na ovom forumu? confused1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

A ti nisi odgovorio na ono što sam ja napisao u prethodnoj poruci jer... ti nisi licemer ustaški? :)

 

Ti fantaziraš da si pomogao crnogorske Srbe jer piskaraš nešto na ovom forumu? confused1

Ти си обичан јадник и наравно београдски усташа.

Ти једини фантазираш.

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Мало је спорији на капирању.

Милогорство/монтенегринство није националност него дијагноза. Наравно да им не би дозволио да поред малтретирања Срба у Црној Гори праве хаос и у Србији. Ја знам да ти би.

Greška... ne bi ti hapsio one koji nisu prekršili zakon zbog nacionalnosti, nego "samo" zbog toga ko im je tata... to je potpuno drugačije od ustaške ideologije... :D

Izvini Luburiću Tekse, nisam te prepoznao...

 

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Усташе су слуге те европејске демократије из Брисела баш као.и ти.

А теби су рекли на дружењу да не воле ЕУ?

Ma jok.. opšte poznato... ne ide EU sa vrstom nacionalizma na koju se pržite...

https://sr.wikipedia.org/sr-el/Хрватска_чиста_странка_права

Program stranke se zalaže za uvođenje lustracije u hrvatski sistem, kao i za prekid saradnje sa Međunarodnim krivičnim sudom za bivšu Jugoslaviju. Stranka se protivi članstvu Hrvatske u Evropskoj uniji i Organizaciji Sjevernoatlantskog sporazuma.[2] Zalažu se za zabranu abortusa i istopolnih brakova. Amestija koja je data Srbima koji su učestovali u ratu u Hrvatskoj, kao i povratak izbjeglih Srba, treba zabraniti.

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Ти си обичан јадник и наравно београдски усташа.

Jedini koji se ovde uklapa 100% u sve odrednice ustaške ideologije si ti dečače... razumem ja da se ti tripuješ da si srpski fašista, pa je to nekako kao skroz drugačije, ali isti ste skroz po ideologiji... da ti neko da program HČSP i zameni odrednice "Hrvati" i "Srbi" potpisao bi ga na keca... ja nisam iz te priče... meni su mnogo gadni i srpski fašisti kao i hrvatski fašisti...

 

Цитат

Ти једини фантазираш.

Nije valjda da stvarno misliš da si nešto kao pomogao Srbe u Crnoj Gori jer si nešto napisao na ovom forumu... mukice... :mazenje:

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...