Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 3 часа, Вилер Текс рече

Иначе тај хепенинг са багером је организован прилогом учесника.

Konkretno, bager je dovezao vlasnik bagera. Nije dobio ni dnevnicu, ni benzin, ni sendvič, ni vodu za svoj dolazak... kao ni ja za svoj dolazak... tiranin odbio da siđe sa vlasti nakon što je izgubio izbore, nas pozvali da odbranimo narodnu volju i mi normalno došli... bila tako neka nenapredna i nepatriotska  vremena kad su ljudi hteli i mogli nešto da urade za dobrobit Srbije i bez sendviča... posle su tek "patriote" smislile da je glupo i nepatriotski da podržiš Budućnost Srbije ako ne dobiješ bar sendvič... a smislili i to da se patriotski bagerima u prestonici noću vrše krivična dela u korist režima dok policija odbija da izađe na lice mesta i posle da otkrije tu grupu kriminalaca...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

VIDOVDAN.ORG

Брајан Брковић, син новинара Вијести Балше Брковића, покушао је у Новом Саду да...

 

Вучић враћа Мила на власт! Јел тако @Bokisd12:smeha:?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 11 минута, Avocado рече

Konkretno, bager je dovezao vlasnik bagera. Nije dobio ni dnevnicu, ni benzin, ni sendvič, ni vodu za svoj dolazak... kao ni ja za svoj dolazak... tiranin odbio da siđe sa vlasti nakon što je izgubio izbore, nas pozvali da odbranimo narodnu volju i mi normalno došli... bila tako neka nenapredna i nepatriotska  vremena kad su ljudi hteli i mogli nešto da urade za dobrobit Srbije i bez sendviča... posle su tek "patriote" smislile da je glupo i nepatriotski da podržiš Budućnost Srbije ako ne dobiješ bar sendvič.

 

Ти си очигледно неспособан да читаш. Знам ја ко је багериста Џо. Знам и да су људи изашли на улицу мислећи да руше комунизам, мислећи да граде бољу српску државу, демократију...мећутим  поента поруке Грофе од Буквализма је :

Pa smo hteli demokratiju, izašli na ulicu,
trošili energiju, popušili ku****u!
Strane agenture me izvukle k’o majmunčinu,
da napijem se suzavca, da nam sj*bu državu

Надам да си успео да разумеш цитирани текст Феђе Димовића из песме Систем те лаже .

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 16 минута, Вилер Текс рече

Ти си очигледно неспособан да читаш.

Odavno sam prestao da pokušavam da dokučim šta devojke žele da kažu kada napišu ili kažu nešto sasvim drugo... za muškarce to nikad nisam ni pokušavao...

 

пре 16 минута, Вилер Текс рече

Знам ја ко је багериста Џо. Знам и да су људи изашли на улицу мислећи да руше комунизам, мислећи да граде бољу српску државу, демократију...мећутим  поента поруке Грофе од Буквализма је :

Pa smo hteli demokratiju, izašli na ulicu,
trošili energiju, popušili ku****u!
Strane agenture me izvukle k’o majmunčinu,
da napijem se suzavca, da nam sj*bu državu

Надам да си успео да разумеш цитирани текст Феђе Димовића из песме Систем те лаже .

Opet, zaista ne znam zašto si u dilemi da li neko može da razume tako trivijalno jednostavan tekst... može dete iz osnovne da ga razume. 

Naravno, kao što sam ti već objasnio, razumljivost nekog teksta ne mora da korespondira sa istinitošću tvrdnji iznetih u tekstu.

Mi smo svrgnuli tiranina, razbivši ga na izborima tako da je već u prvom krugu izgubio... na ulici smo odbranili narodnu volju, volju građana Srbije, koja je bila u interesu Srbije, a samo debil bi tu mogao da se fokusira na to što su i neke strane države imale istu takvu volju, kao što bi samo debil mogao da priča to isto za podršku Austrije i Rusije srpskim ustanicima protiv Turaka.

A demokratiju smo naravno dobili... ne savršenu ali dovoljno dobru da imamo fer i demokratske izbore i normalnu i mirnu smenu vlasti kad vladajuća partija izgubi podršku... bar dok su demokratski nastrojene partije bile na vlasti... 

 

  • Свиђа ми се 1

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Avocado рече

a samo debil bi tu mogao da se fokusira na to što su i neke strane države imale istu takvu volju, kao što bi samo debil mogao da priča to isto za podršku Austrije i Rusije srpskim ustanicima protiv Turaka.

Ове паралеле су неодрживе. У случају 5.октобра смо имали директан утицај нато усташа у рушењу власти не би ли завршили шта су почели бомбаровањем. Дакле циљ је поробљавање. Исто нато усташе раде у Украјини, Белорусији, Грузији, арапским земљама...Поробљавају.

 

У случају српских устаника то је била борба за ослобођење од Турака и нормално је тражити савезника.

Данас верујем да већина Срба не би подржала 5.октобар са овим искуством.

Све је теби јасно али се правиш мутав. Или си контраш или једеш нво сендвич.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Ове паралеле су неодрживе. У случају 5.октобра смо имали директан утицај нато усташа у рушењу власти не би ли завршили шта су почели бомбаровањем. Дакле циљ је поробљавање. Исто нато усташе раде у Украјини, Белорусији, Грузији, арапским земљама...Поробљавају.

У случају српских устаника то је била борба за ослобођење од Турака и нормално је тражити савезника.

Ne može paralela da postane neodrživa samo zato što bi ti da iste stvari nazoveš drugačijim imenima... pa finansijsku pomoć u jednom slučaju nazoveš "direktan uticaj sa ciljem probljavanja", a drugom slučaju finansijsku pomoć i direktnu pomoć u oružju, municiji i hrani nazoveš "traženjem saveznika"...

Mi petog oktobra nismo porobljeni, nego smo se oslobodili ropstva tiranskom režimu koji nije priznavao volju građana jasno izraženu na izborima 24. septembra... to je događaj i datum koji vi režimski propagandisti nekako uvek preskočite kada baljezgate o tom periodu... i onda su vam priče naravno čisto baljezganje, jer ne možeš da analiziraš 5. oktobar bez 24. septembra... tj. možeš ako ti je cilj da ložiš nekog ko ima selektivnu amneziju isto kao i ti... 

Dakle, da te još jednom podsetim - mi smo tiranina skinuli sa vlasti na izborima... i to nefer i nedemokratskim izborima uz pritiske i krađe sa njegove strane i pored svega toga je naš kandidat dobio preko 50% glasova... 5. oktobra smo ga samo sprečili da ignoriše izborni rezultat...

I usled za "patriote" neobjašnjivog čuda, samo dva meseca kasnije, na fer i demokratskim izborima su tiranin i njegov sluga Šešelj dobili još manje glasova... duplo manje glasova nego dva meseca pre toga...

 

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Данас верујем да већина Срба не би подржала 5.октобар са овим искуством.

Misliš da bi danas pustili da tiranin proglasi da nije izgubio izbore iako je preko 50% građana glasalo za drugog kandidata??? Koliko god "patriote" poput tebe imale loše mišljenje o sopstvenom narodu i sanjali dan kada će tako moći da vladaju nekakvim ovcama, srpski narod nikada nije niti će trpeti takvu otvorenu tiraniju... nekad nekima treba malo više vremena da shvate s kim imaju posla, ali kad to većina naroda shvati onda je taj gotov... zato je ona parola i bila tako efikasna... 

 

пре 40 минута, Вилер Текс рече

Све је теби јасно али се правиш мутав. Или си контраш или једеш нво сендвич.

Jasno mi je da furaš propagandu aktuelnog tj. bivšeg, bivšeg režima... kao i svaka propaganda, funkcioniše samo kad nema ko da ti odgovori na to... srećom ovo nije ni Happy ni Pink pa ima ko da ti odgovori i onda možeš da budeš samo frustriran i da baljezgaš kako se sagovornik šatro pravi mutav ili kontrira ili jede NVO sendvič...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Mi petog oktobra nismo porobljeni, nego smo se oslobodili ropstva tiranskom režimu

Е ово је савршен пример аутоколонијализма.

После 5.октобра наше тржиште у сваком смислу контролишу странци, банкарски систем, утицај на војску, амбасаде играју главу улогу у политичким процесима.

Да си којим случајем црнац из 18.века убеђен сам да би био црнац-надзорник робова.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 сат, Avocado рече

Konkretno, bager je dovezao vlasnik bagera. Nije dobio ni dnevnicu, ni benzin, ni sendvič, ni vodu za svoj dolazak... kao ni ja za svoj dolazak... tiranin odbio da siđe sa vlasti nakon što je izgubio izbore, nas pozvali da odbranimo narodnu volju i mi normalno došli... bila tako neka nenapredna i nepatriotska  vremena kad su ljudi hteli i mogli nešto da urade za dobrobit Srbije i bez sendviča... posle su tek "patriote" smislile da je glupo i nepatriotski da podržiš Budućnost Srbije ako ne dobiješ bar sendvič... a smislili i to da se patriotski bagerima u prestonici noću vrše krivična dela u korist režima dok policija odbija da izađe na lice mesta i posle da otkrije tu grupu kriminalaca...

 

A Ivica i Marica su zalutali u sumici ... 12:smeha:

Bila su tada neka tako dobra vremena, bilo je vukova, lovaca, dobrih vila ... svasta nesto je bilo tada ... Dok nije dosao zli Vuk i oduvao prasicima kucu ...

 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Е ово је савршен пример аутоколонијализма.

Čim ti to tako nazoveš, onda je 100% tačno... jer si ti mag koji može pukom izjavom da promeni realnost...

 

пре 6 минута, Вилер Текс рече

После 5.октобра наше тржиште у сваком смислу контролишу странци, банкарски систем, утицај на војску, амбасаде играју главу улогу у политичким процесима.

Posle 24. septembra kada je srpski narod na izborima većinom glasova skinuo Miloševića na vlasti mi imamo tržiše, imamo bankarski sistem u kojem većina kapitala banaka nisu nenaplativi krediti i nemamo piramidalne šeme poput Jezde i Dafine, vojska interveniše sasvim uspešno protiv albanskih terorista na jugu Srbije bez da bilo ko i pomisli da je neka kuća spaljena namerno ili neki civil streljan, raste nam BDP rapidno, sve penzije koje ste pokrali od penzionera se vraćaju, nemamo više nestašice osnovnih životnih namirnica, niti restrikcije struje i vode...

 

пре 6 минута, Вилер Текс рече

Да си којим случајем црнац из 18.века убеђен сам да би био црнац-надзорник робова.

Da si malo pametniji, mogao bi nekad i da napišeš nešto pametnije od paušalne kvalifikacije sagovornika...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Avocado рече

 

Misliš da bi danas pustili da tiranin proglasi da nije izgubio izbore iako je preko 50% građana glasalo za drugog kandidata???  

Daj 'leba ti objasno ovo ovim "opozicionim" budalama koje non stop pominju neke prevare na izborima, glasanje pokojnika, neravnopravnost stranaka i slicne kretenluke... 

Ja pokusavam vec deset godina da im objasnim kolike su budale pricajuci takve gluposti ali ne vredi...

Daj, ti si obrazovan, prkusaj da im utuvis u glavu ovu jednostavnu istinu koja je tebi vidim potpuno jasna,,,

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 59 минута, Вилер Текс рече

 

Све је теби јасно али се правиш мутав. Или си контраш или једеш нво сендвич.

Ni sendvic ne dobija... Oni to rade gratis...12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Avocado рече

Posle 24. septembra kada je srpski narod na izborima većinom glasova skinuo Miloševića

То је ствар коју ми решавамо међу собом. Прескупа је цена тражити помоћ од нато усташа.

Е то је оно што ти као Натофил никада нећеш разумети.

Неко ако те плаћају,да ли си плаћен по написаном слову, с обзиром да су ти дуги (а и даље бесмислени) нато апологетски текстови?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 минута, Bilbija рече

Daj 'leba ti objasno ovo ovim "opozicionim" budalama koje non stop pominju neke prevare na izborima, glasanje pokojnika, neravnopravnost stranaka i slicne kretenluke... 

Ja pokusavam vec deset godina da im objasnim kolike su budale pricajuci takve gluposti ali ne vredi...

Daj, ti si obrazovan, prkusaj da im utuvis u glavu ovu jednostavnu istinu koja je tebi vidim potpuno jasna,,,

Nije nikad problem da objasnim budalama nešto...

Elem, tvrdnja da srpski narod ne bi dozvolio da tiranin proglasi pobedu iako je drugi kandidat dobio preko 50% glasova nije logički suprotna tvrdnji da postoje prevare na izborima, glasanje pokojnika, neravnopravnost stranaka, kontrolisanje medija i slično... recimo, na izborima 24. septembra 2000. godine je Koštunica dobio 51% glasova uprkos svemu navedenom, a ne zato što navedeno nije postojalo... što se jasno pokazalo samo tri meseca kasnije na parlamentarnim izborima 23.12.2000. godine...jer zbog tako kratkog razmaka, svi su imali sličan rezultat u septembru i decembru (DOS 2.470.304 i 2.404.758, a SRS 289.013 i 322.615) samo je SPS misteriozno za tri meseca izgubio preko dve trećine glasova (1.826.799 i 516.326).

Trenutno opozicija nema dovoljnu podršku da uprkos svim tim pritiscima i manipulacijama osvoji preko 50%.... nema ni blizu toga... što naravno ne znači da pritisci i manipulacije ne postoje...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Управо сада, Avocado рече

Nije nikad problem da objasnim budalama nešto...

Elem, tvrdnja da srpski narod ne bi dozvolio da tiranin proglasi pobedu iako je drugi kandidat dobio preko 50% glasova nije logički suprotna tvrdnji da postoje prevare na izborima, glasanje pokojnika, neravnopravnost stranaka, kontrolisanje medija i slično... recimo, na izborima 24. septembra 2000. godine je Koštunica dobio 51% glasova uprkos svemu navedenom, a ne zato što navedeno nije postojalo... što se jasno pokazalo samo tri meseca kasnije na parlamentarnim izborima 23.12.2000. godine...jer zbog tako kratkog razmaka, svi su imali sličan rezultat u septembru i decembru (DOS 2.470.304 i 2.404.758, a SRS 289.013 i 322.615) samo je SPS misteriozno za tri meseca izgubio preko dve trećine glasova (1.826.799 i 516.326).

Trenutno opozicija nema dovoljnu podršku da uprkos svim tim pritiscima i manipulacijama osvoji preko 50%.... nema ni blizu toga... što naravno ne znači da pritisci i manipulacije ne postoje...

Znaci sada tvrdis suprotno od onoga sto si napisao dva posta ranije?

Hajde probaj malo da ukljucis taj buckuris izmedju usiju... Da li bi srbi prihvatili izbornu kradju ili ne?

da cujemo?

12:smeha:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...