Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

Osumnjičeni iz krivične prijave sa funkcije Predsednika države komentariše krivične prijave kao pritisak na sudove i tužioce... to ni Orvel ne bi smislio...

RS.N1INFO.COM

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da je prijava lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa...

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 28 минута, Просечан србенда рече

Немојте тако за Вођу, па њега подржава читавих тридесет посто на изборе изашлог гласачког тела, ваљда може себи да приушти пар попуњених аутобуса:)

Pa sto majkani iz opozicije be izadjoše na izbore?

Vazda bilo da se ljudi dovode busevima na vake dogadjaje. Nije da podržavam, naprotiv. Al ko ce normalan doci samoinicijativno?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Ko? Ko?

Skoro svi.

 

пре 5 минута, Вилер Текс рече

Jedini ko je finkcipnalno nepismen si ti. Nikad nisi u stanju da uhvatis celinu, metafora je za tebe spansko selo itd itd.

Kad izmisliš/promeniš tvrdnje sagovornika da bi onda uspešno debatovao sa tvrdnjom koju si sam izmislio to se ne zove metafora... i nema tu ništa teško za shvatiti... potpuno je jasno zašto to radiš... 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 минута, Avocado рече

Osumnjičeni iz krivične prijave sa funkcije Predsednika države komentariše krivične prijave kao pritisak na sudove i tužioce... to ni Orvel ne bi smislio...

RS.N1INFO.COM

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je da je prijava lidera Stranke slobode i pravde Dragana Đilasa...

 

Meni nije jasno sto ga ne uhapsi. Njih dvojica mi deluju kao uigran tandem.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Meni nije jasno sto ga ne uhapsi. Njih dvojica mi deluju kao uigran tandem.

Za šta da ga uhapsi?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Avocado рече

Skoro svi.

 

Kad izmisliš/promeniš tvrdnje sagovornika da bi onda uspešno debatovao sa tvrdnjom koju si sam izmislio to se ne zove metafora... i nema tu ništa teško za shvatiti... potpuno je jasno zašto to radiš... 

Ma koje skoro. Svi svi svi...a to mi je nestoo poznato....al tvorac tog slogaana isto nema veze sa cia, sorosem i ekipom.

Bla bla bla....

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Za šta da ga uhapsi?

Pa ako je toliki lopov. Malo je nelogicno da mu non stop nalaze neke malverzacije a ne hapse ga. Verujem da jeste pokrao dosta, kao i snsovci.

Zato mislim da je to uigrani tim. Nemam pojma,  mozda nisam u pravu.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Pa ako je toliki lopov. Malo je nelogicno da mu non stop nalaze neke malverzacije a ne hapse ga.

Nije malo, nego mnogo čudno... ako mu zaista nalaze neke malverzacije... ima i ona mogućnost koja situaciju uopšte ne čini čudnom... to je ako lažu da su mu našli malverzacije... u tom slučaju nije uopšte čudno što ga ne hapse...

 

 

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 13 минута, Вилер Текс рече

Ma koje skoro. Svi svi svi...a to mi je nestoo poznato....al tvorac tog slogaana isto nema veze sa cia, sorosem i ekipom.

Bla bla bla....

Mene odusevljava to što neko može da misli da je normalno tvrditi (naravno bez ikakvog dokaza) da su svi u opoziciji strani plaćenici....   :)

Jel znaš za još neki takav primer iz neke druge zemlje, nekog drugog vremena... bilo koji... jedan je dovoljan... gde je neko ko nije fašista ili komunista tvrdio da se celokupna opozicija sastoji iz stranih plaćenika?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 минута, Avocado рече

Mene odusevljava to što neko može da misli da je normalno tvrditi (naravno bez ikakvog dokaza) da su svi u opoziciji strani plaćenici....   :)

Jel znaš za još neki takav primer iz neke druge zemlje, nekog drugog vremena... bilo koji... jedan je dovoljan... gde je neko ko nije fašista ili komunista tvrdio da se celokupna opozicija sastoji iz stranih plaćenika?

Ako nisu placenici onda su kreteni. Moguce da nisu kad bolje razmislim, ko bi njih nake placao:D

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 10 минута, Avocado рече

Nije malo, nego mnogo čudno... ako mu zaista nalaze neke malverzacije... ima i ona mogućnost koja situaciju uopšte ne čini čudnom... to je ako lažu da su mu našli malverzacije... u tom slučaju nije uopšte čudno što ga ne hapse...

 

 

Ili to ili je neki dil. Ali iskreno ne verujem da je Djilas siromasak ili dacse obogatio bez krsenja zakona.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Вилер Текс рече

Ili to ili je neki dil. Ali iskreno ne verujem da je Djilas siromasak ili dacse obogatio bez krsenja zakona.

Nije siromašak svakako... ja ne znam da li se obogatio bez kršenja zakona ili kršenjem zakona... ali moguće je i da je ovo drugo tačno i da te i dalje lažu da su mu našli neke mahinacije iako mu nisu ništa našli...

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 4 часа, Вилер Текс рече

Vazda bilo da se ljudi dovode busevima na vake dogadjaje. 

Nije bas tako .... nasi "opozicionari" koriste bagere za transport pristalica ... 12:smeha:

Oni su na nizem evolutivnom stepeniku ... Tek su sisli sa zaprege. Imaju jos da guslaju dok stignu do autobusa...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bilbija рече

Nije bas tako .... nasi "opozicionari" koriste bagere za transport pristalica ... 12:smeha:

Oni su na nizem evolutivnom stepeniku ... Tek su sisli sa zaprege. Imaju jos da guslaju dok stignu do autobusa...

Иначе тај хепенинг са багером је организован прилогом учесника. Нема говора да је финансиран од чика Ћоке Сороша и тетке Ције. Омладинска организација Отпор се бавила пошумљавањем а њихове симболе (иначе споменици и симболи су потпуно небитни у историји људског рода, поготово кад се пореде са клима уређајима) су преузели млади горани из Украјине.

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, Bilbija рече

guslaju

Е не може! Гусле су српске а Срби су починили геноцид. Рекла ЧеМариника да је геноцид, значи нема зезања.

А рекли и Дритан и Бечић. Криви се изненадио.

Не причитах да је опозиција реаговала на тај потез ЦГ парламента.

Могу да врте хаус и амбијентал на винампу. 

 

  • Хахаха 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...