Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему

Препоручена порука

пре 30 минута, Вилер Текс рече

Шта ти мислиш о томе што Нишлије роштиљају на Бубњу?

Некако ми се чини да ти већ знаш шта ја мислим, без да напишем било шта... :) 

Поводом подебњаног, не лупетај. То што је теби поента живота можда клима уређај, то је твоја ствар. Али то није патриотизам

Кад порастеш, можда и укапираш да су твоје фантазије о другим људима само то - обичне фантазије. И да твоју дефиницију патриотизма не деле нужно сви други. Ма колико би ти хтео да будеш мерило свега на свету.

Можда је ово испод за тебе мера патриотизма? Како се ово зове? То је један од милион примера.

Да, ајде да нађемо рендом твит неког лика од пре девет година и то је доказ за постојање аутошовиниста као неке озбиљне снаге у Србији :) Против којих се нараво бори Вођа.

Будале које твитују глупости - аутошовинисти

Режим који скоро деценију сваког дана у пракси и на терену уништава државу и друштво - патриоте

Подели на овим сајтовима

пре 7 минута, Вилер Текс рече

Па нико и ме тврди супротно.

Пошто лајкујеш тврдњу да аутошовинизам постоји у само.у главама, шта је ово? Пецање? Излет у природи?

STANDARD.RS

Ima li budućnost zemlja čije studente obrazuju ljudi koji će ih učiti da patriotizam ispoljavaju...

Мислим да је човек @GeniusAtWork хтео да каже а он нека ме исправи, да је Вучић исто толики аутошовиниста само је слаткоречив и прикривен а и делује на другачији начин како је већ у коментару описао. Зна Вучић да би прошао исто као Тадић када би почео да прича отворено а и није му то мисија већ му је мисија да нас што више приближи НАТОу и ЕУ. Осетљиво питање попут примене резолуције 1244 је табоо а простор за маневар има око негирања  резолуције о Сребреници.и статуса око тамошњих дешавања али мислим да му је то награда за ове друге ствари које је урадио.

Мени само није јасно зашто нам Русија даје наоружање а собзиром да је НАТО толико близу али могуће је да је то подстицај  да издржимо да не приступимо и формално тамо, мада народ то не жели и Вучић то добро зна. Мада Руси  и Турској продају С400, интереси су у питању. Шта да се ради, ЕУ и НАТО су  свуда око нас. 

Подели на овим сајтовима

пре 17 минута, GeniusAtWork рече

Некако ми се чини да ти већ знаш шта ја мислим, без да напишем било шта... :) 

Кад порастеш, можда и укапираш да су твоје фантазије о другим људима само то - обичне фантазије. И да твоју дефиницију патриотизма не деле нужно сви други. Ма колико би ти хтео да будеш мерило свега на свету.

Да, ајде да нађемо рендом твит неког лика од пре девет година и то је доказ за постојање аутошовиниста као неке озбиљне снаге у Србији :) Против којих се нараво бори Вођа.

Будале које твитују глупости - аутошовинисти

Режим који скоро деценију сваког дана у пракси и на терену уништава државу и друштво - патриоте

Не знам шта је тешко да се одговори.

Шта је моја дефиниција патриотизма?

Тај лик је професор универзитета у Србији. Све што ради иде у том правцу. Да ли разумеш шта значи један од милион примера, није он једини. И све да ти ископирам овде рекао би није то што мислиш. Као риба ухваћена у превари. Не знам да ли то има везе са тим што ћутиш ко мутав о Бубњу.

А твој однос према споменицима говори о томе колико немаш појма о симболима и њиховом значају за народ, а симболи су јако битни у православу такође.

Подели на овим сајтовима

пре 24 минута, Просечан србенда рече

Мислим да је човек @GeniusAtWork хтео да каже а он нека ме исправи, да је Вучић исто толики аутошовиниста само је слаткоречив и прикривен а и делује на другачији начин како је већ у коментару описао. Зна Вучић да би прошао исто као Тадић када би почео да прича отворено а и није му то мисија већ му је мисија да нас што више приближи НАТОу и ЕУ. Осетљиво питање попут примене резолуције 1244 је табоо а простор за маневар има око негирања  резолуције о Сребреници.и статуса око тамошњих дешавања али мислим да му је то награда за ове друге ствари које је урадио.

Мени само није јасно зашто нам Русија даје наоружање а собзиром да је НАТО толико близу али могуће је да је то подстицај  да издржимо да не приступимо и формално тамо, мада народ то не жели и Вучић то добро зна. Мада Руси  и Турској продају С400, интереси су у питању. Шта да се ради, ЕУ и НАТО су  свуда око нас. 

Јел ово одговор на конкретно питање?

Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Јел ово одговор на конкретно питање?

Па одговор је да човека нисам буквално схватио да аутошовиниста нема

Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Просечан србенда рече

Па одговор је да човека нисам буквално схватио да аутошовиниста нема

И онда ћете и таквог да подржите јер тера контру тим "аутошовинистима" (ко да има гори аутошовиниста од њега) који постоје само у вашим главама. 

Овде јасно пише да утошовиниста има само нашим главама. А Вучић је аутошовиниста, то је реалност.

Човек лупета.

• Оплаках :)) 1
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

И онда ћете и таквог да подржите јер тера контру тим "аутошовинистима" (ко да има гори аутошовиниста од њега) који постоје само у вашим главама. 

Овде јасно пише да утошовиниста има само нашим главама. А Вучић је аутошовиниста, то је реалност.

Човек лупета.

Само је у нашим главама да се Вучић бори против аутошовиниста а у ствари је то све намештаљка и онда испада да је исти или чак и гори од њих јер се притом користи нашим националним осећањима и злоупотребљава их

Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork

Боље да си наставио да се бавиш црним рупама, открио би једну у својој глави. :) А, јел добра фора?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Подели на овим сајтовима

Уместо да се помолите Богу да сачува и оснажи Александра Вучића и да будете срећни и захвални што сте сведоци његовог времена, ви се упетљавате у човекомржњу која вас сигурно неће привести Царству Божијем.

• Хахаха 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, GeniusAtWork рече

Ал ок, нема фрке, нећемо још дуго да трајемо под њим у сваком случају.

Istice vam rok trajanja uskoro?

12:smeha:

Dajte neku rasprodaju pre isteka roka ...

Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Milan Nikolic рече

Уместо да се помолите Богу да сачува и оснажи Александра Вучића и да будете срећни и захвални што сте сведоци његовог времена, ви се упетљавате у човекомржњу која вас сигурно неће привести Царству Божијем.

Ако си се ти помолио не хвали се онда тиме и не намећи другима. Критика нечијих поступака а поготово јавних није мржња. Можда си могао да скокнеш у Лесковац да питаш људе како им је.

Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Просечан србенда рече

Ако си се ти помолио не хвали се онда тиме и не намећи другима. Критика нечијих поступака а поготово јавних није мржња. Можда си могао да скокнеш у Лесковац да питаш људе како им је.

JUGMEDIA.RS

Centralni gradski park, Deligradska ulica u Leskovcu,deo Svetoilijske , ulica od Gimnazije prema muzeju blokirale su jake policijske snage i građane koji

miting_leskovac.jpg

Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bilbija рече

JUGMEDIA.RS

Centralni gradski park, Deligradska ulica u Leskovcu,deo Svetoilijske , ulica od Gimnazije prema muzeju blokirale su jake policijske snage i građane koji

miting_leskovac.jpg

Ах, ништа лепше од ентузијазма, радости и усхићености на лицима људи довуч...пардон, спонтано окупљених на напредњачким митинзима  :D 

Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, GeniusAtWork рече

Ах, ништа лепше од ентузијазма, радости и усхићености на лицима људи довуч...пардон, спонтано окупљених на напредњачким митинзима  :D 

moram malo ove snsovce,..... nemoj tako, kad je bio Vucko pre par dana u Smederevo,.... dosli su sa 4 ,5 dvospratni extra autobusi..... milina jedna da se vozikas u njih.... :izlet:

Подели на овим сајтовима

Немојте тако за Вођу, па њега подржава читавих тридесет посто на изборе изашлог гласачког тела, ваљда може себи да приушти пар попуњених аутобуса:)

Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

• Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
  • Креирај ново...