Jump to content

Napredna zona sumraka

Оцени ову тему


Препоручена порука

пре 24 минута, Просечан србенда рече

Мислим да је човек @GeniusAtWork хтео да каже а он нека ме исправи, да је Вучић исто толики аутошовиниста само је слаткоречив и прикривен а и делује на другачији начин како је већ у коментару описао. Зна Вучић да би прошао исто као Тадић када би почео да прича отворено а и није му то мисија већ му је мисија да нас што више приближи НАТОу и ЕУ. Осетљиво питање попут примене резолуције 1244 је табоо а простор за маневар има око негирања  резолуције о Сребреници.и статуса око тамошњих дешавања али мислим да му је то награда за ове друге ствари које је урадио.

Мени само није јасно зашто нам Русија даје наоружање а собзиром да је НАТО толико близу али могуће је да је то подстицај  да издржимо да не приступимо и формално тамо, мада народ то не жели и Вучић то добро зна. Мада Руси  и Турској продају С400, интереси су у питању. Шта да се ради, ЕУ и НАТО су  свуда око нас. 

Јел ово одговор на конкретно питање?

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 минута, Вилер Текс рече

Јел ово одговор на конкретно питање?

Па одговор је да човека нисам буквално схватио да аутошовиниста нема

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Просечан србенда рече

Па одговор је да човека нисам буквално схватио да аутошовиниста нема

И онда ћете и таквог да подржите јер тера контру тим "аутошовинистима" (ко да има гори аутошовиниста од њега) који постоје само у вашим главама. 

Овде јасно пише да утошовиниста има само нашим главама. А Вучић је аутошовиниста, то је реалност.

Човек лупета.

  • Оплаках :)) 1
Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 9 минута, Вилер Текс рече

И онда ћете и таквог да подржите јер тера контру тим "аутошовинистима" (ко да има гори аутошовиниста од њега) који постоје само у вашим главама. 

Овде јасно пише да утошовиниста има само нашим главама. А Вучић је аутошовиниста, то је реалност.

Човек лупета.

Само је у нашим главама да се Вучић бори против аутошовиниста а у ствари је то све намештаљка и онда испада да је исти или чак и гори од њих јер се притом користи нашим националним осећањима и злоупотребљава их

Link to comment
Подели на овим сајтовима

@GeniusAtWork

Боље да си наставио да се бавиш црним рупама, открио би једну у својој глави. :) А, јел добра фора?

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Уместо да се помолите Богу да сачува и оснажи Александра Вучића и да будете срећни и захвални што сте сведоци његовог времена, ви се упетљавате у човекомржњу која вас сигурно неће привести Царству Божијем.

  • Хахаха 1

Наука верујућих каже:

Апсолутан је само Бог

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 2 часа, GeniusAtWork рече

 

Ал ок, нема фрке, нећемо још дуго да трајемо под њим у сваком случају.

Istice vam rok trajanja uskoro?

12:smeha:

Dajte neku rasprodaju pre isteka roka ...

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 27 минута, Milan Nikolic рече

Уместо да се помолите Богу да сачува и оснажи Александра Вучића и да будете срећни и захвални што сте сведоци његовог времена, ви се упетљавате у човекомржњу која вас сигурно неће привести Царству Божијем.

Ако си се ти помолио не хвали се онда тиме и не намећи другима. Критика нечијих поступака а поготово јавних није мржња. Можда си могао да скокнеш у Лесковац да питаш људе како им је.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 41 минута, Просечан србенда рече

Ако си се ти помолио не хвали се онда тиме и не намећи другима. Критика нечијих поступака а поготово јавних није мржња. Можда си могао да скокнеш у Лесковац да питаш људе како им је.

 

 

JUGMEDIA.RS

Centralni gradski park, Deligradska ulica u Leskovcu,deo Svetoilijske , ulica od Gimnazije prema muzeju blokirale su jake policijske snage i građane koji

 

miting_leskovac.jpg

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Пре сат времена, Bilbija рече

 

 

JUGMEDIA.RS

Centralni gradski park, Deligradska ulica u Leskovcu,deo Svetoilijske , ulica od Gimnazije prema muzeju blokirale su jake policijske snage i građane koji

 

miting_leskovac.jpg

Ах, ништа лепше од ентузијазма, радости и усхићености на лицима људи довуч...пардон, спонтано окупљених на напредњачким митинзима  :D 

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 23 минута, GeniusAtWork рече

Ах, ништа лепше од ентузијазма, радости и усхићености на лицима људи довуч...пардон, спонтано окупљених на напредњачким митинзима  :D 

moram malo ove snsovce,..... nemoj tako, kad je bio Vucko pre par dana u Smederevo,.... dosli su sa 4 ,5 dvospratni extra autobusi..... milina jedna da se vozikas u njih.... :izlet:

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Немојте тако за Вођу, па њега подржава читавих тридесет посто на изборе изашлог гласачког тела, ваљда може себи да приушти пар попуњених аутобуса:)

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 3 часа, Просечан србенда рече

Само је у нашим главама да се Вучић бори против аутошовиниста а у ствари је то све намештаљка и онда испада да је исти или чак и гори од њих јер се притом користи нашим националним осећањима и злоупотребљава их

Imao je Tadic sansu da finansira film o Jasenovcu. Nije. Imao je sansu da prica o Kosarama bude u javnom prostoru. Nista opet. Mogao je da podigne spomenik Stefanu Nemanji pa nije. Ti i ovaj urbani Genije previdjate dve stvari: 1) ja nisam Vucicev glasac, niti je navedeno sto je uradio u mojim ocima nesto veliko ali je pomak. I treba ceniti to. 2) iiz prvog sledi da me nije izmanipulisao tj. nece dobiti moj glas. Za to mora mnogo da se popravi. Ali nisam slep da ne vidim da je bolji od Che Marinike.

Opozicija to nece uraditi jer je antisrpska, cak i iz trgovine i bacanja prašine u oci nece makar marketinski pricati o kosarama i Jasenovcu. Da ne uvrede Rvate i Siptare. Takvi su to ljudi. 

Jesi li ikada posle 5.oktobra rekao al smo se zeznuli sa dosom? Ako si zaista prosecan srbenda ne verujem da nisi to rekao.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 6 часа, Вилер Текс рече

Јел постојала опозиција која нике била мање или више финансирана од Сороша и екипе?

Da.

 

пре 6 часа, Вилер Текс рече

Јел постоји опозиција која не лепи овакве етикете власти?

Da.

 

пре 6 часа, Вилер Текс рече

Да овде влада национал-социјализам, комунизам или фашизам не би ти ни словца написао на ову тему. Хвала Богу, па не влада ништа од тога.

Не знам како вам то није јасно.

Ko je rekao da ovde vlada komunizam ili fašizam? Opet problem funkcionalne nepismenosti?

А роб твој и робиња твоја што ћеш имати нека буду од онијех народа који ће бити око вас, од њих купујте роба и робињу.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

пре 1 минут, Avocado рече

Da.

 

Da.

 

Ko je rekao da ovde vlada komunizam ili fašizam? Opet problem funkcionalne nepismenosti?

Ko? Ko?

Jedini ko je finkcipnalno nepismen si ti. Nikad nisi u stanju da uhvatis celinu, metafora je za tebe spansko selo itd itd.

Link to comment
Подели на овим сајтовима

Guest
Ова тема је за сада закључана и нису омогућени будући одговори.
  • Чланови који сада читају   0 чланова

    • Нема регистрованих чланова који гледају ову страницу
×
×
  • Креирај ново...